Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

V Zimowy Motocyklowy Zlot Pingwina


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ten zlot co był na "Ajsce" to co to był za zlot? Chyba też pingwin nie? Bo już się pogubiłem...
Zlot Pingwina już się odbył 8.9.10 stycznia na ajsce tam gdzie zawsze był.A ten zlot ktory organizuje jakieś tam stowarzyszenie to podpierdułka organizowana przez paru kolesi podszywający się pod prawdziwego organizatora i pomysłodawcą tego zlotu Hopa To jest strona na ktorej mozesz sobie pooglądać fotki i poczytać jak się bawiliśmy w tym roku http://www.zlotpingwina.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze sie zarejestrowali jako stowazyszenie to nic nie znaczy prawdziwy pingwin byl 8-10 styczen na ajsce,bylem tam, a ze stowazyszenia ciekaw jestem ilu i ile razy bylo na elefantach w niemczech...........wiec niech dadza spokoj i sie albo pogodza albo zwroca nazwe Hopowi ktory wielokrotnie byl na elefantach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innych zlotow pingwina.Jest tylko jeden ten na ajsce zawsze w drugi weekend stycznia i koniec kropka.Jeśli ktoś chce sobie zoorganizować zimowy zlot to niech nie kradnie czyjegoś pomysłu i stworzy cos sam a nie kradnie czyjeś pomysły.Trzeba mieć jakieś zasady.A te dupki kolorowe(mam tu na myśli kolor rdzawy Brrr.) tych zasad nie posiadaja.To nie są motocykliści tylko posiadacze motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kozaczek pszyznam ci racje to jest złodziejstwo motocyklistami napewno nie są i nie będą.Powiemy im to na Chudowie. Pszeczytałem ten plan imprez to idą po lini czerwonych.A babcia mówiła mi co czerwone się urodzi to trzeba utopić zaraz w ubikaci.B o szypciej czy puzniej narobi kłopotów. Miłem ich za normalnych ludzi ale teraz wiem do czego są zdolni brakuje im jeszcze dużo lat żeby do tego wszystkiego dorosnąć. Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo nie wiem o co tam poszlo, ale dla mnie zlot pingwina byl, jest i bedzie na ajscepopsztrykaliscie sie, ok, robcie swoj zlot, jo w jedne i w drugie miejsce chetnie wpadna, ale wyglado to na dziecinada z przegadywaniem sie ktory zlot jest oficjalny, a ktory nienazwijcie se to I zimowy zlot niedzwiedzia, kuny czegokolwiek, na pewno bedzie to powazniej wygladac niz przekrzykiwanie ze to wasz a nie ich zlot jest tym oficjalnymmaly off top, ale przypomino mi to rywalizacja tuska z kaczorem o to kto jest wazniejszy, przy czym stowarzyszenie zachowuje sie jak kaczor.... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler jesli coś jest własnoscią Hopa to nie wolno mu tego zabierać bez jego zgody, bo to jest karalne. To niech stowarzyszenie zmieni nawe bo za kogo oni się mają dla mnie są złodziejami. To już pszekracza wszelkie granice niech organizują się zloty bez złości i będzie wszystko OK I ZOSTAWIĄ W SPOKOJU HOPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zauwazyc ze od 1982 odbywa sie zlot pingwinow w Hiszpanii na ktorym bywa po kilka tys maszyn z calej europy http://vds-332839.amen-pro.com/c10/c10.htm a tutaj polska ekipa http://picasaweb.google.es/motorobpol/Ping...CLiTpuOxj7b2Dw#
jakos nie znalazłem burej suki zimy na twoich fotkach...co to za pingwin bez sniegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hiszpani raczej ciezko o zime ale zdazalo sie.... i byli w wielkim szoku a co do nazwy zlotu to olac to HOP chyba stwierdzil ze nie bedzie sie klucil i zorganizowal miedzynarodowy zimowy zlot motocyklowy i graaa a na pingwina sie pojedzie pewnie zobaczyc w sobote i moze jakies bro, dajcie znac pany kto bedzie moze sie zgadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie koło dyndola lata który zlot jest prawdziwszy i kto jest pomysłodawcą.byłem na ajsce i wybieram sie na skałke.jakos tą zime trzeba przetrwac...
Zgadzam się z Tobą liczy się zabawa, a o tym kto i co wymyślił niech dysputy toczą organizatorzy Plan zlotu wydaje się dość atrakcyjny
a mnie koło dyndola lata który zlot jest prawdziwszy i kto jest pomysłodawcą.byłem na ajsce i wybieram sie na skałke.jakos tą zime trzeba przetrwac...
Zgadzam się z Tobą liczy się zabawa, a o tym kto i co wymyślił niech dysputy toczą organizatorzy Plan zlotu wydaje się dość atrakcyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze zlotow zimowych w polsce jest kilka to dobrze ale po co sie klocic o nazwe, malo to jest morsow, eskimosow, polarnych niedzwiedzi na jego nazwe tutaj kolejny zlot zimowy, cale szczescie ze nie pingwinow http://www.dzienniknowy.pl/aktualnosci/pokaz/13378.dhtmlwracajac do zlotu w hiszpanii to juz taki jej urok ze jezdzic mozna caly rok i sniegu raczej nie ma a mimo tego z wracajacej ekipy do Malagi zginelo 4 chlopakow na BMW ja jednym zakrecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do świata motocyklistów - na pierwszym Zlocie - jakże zapadły mi w serce słowa uczestników tamtego pamiętnego Zlotu - " Motocykliści to wielka rodzina trzymająca się razem - w szczęściu -a tym bardziej w kłopotach "... Od tamtego czasu już kilka razy miałam okazję przekonać się o tym -ale...również o tym ,że jak w każdej rodzinie -są kłótnie -zwady - a nawet wręcz nienawiści.... cóż...smutne to ale jakże prawdziwe... Tylko Kochani ... czy z powodu jednej "czarnej owcy w rodzinie " społeczeństwo ma prawo "opluwać " cała rodzinę... więc nigdy -przenigdy ja sama tego nie zrobię... i wierzę ,że w końcu ci co mają się z niektórymi na "ostrzu noża " -pójdą po rozum do głowy... wszak nie o nazwę chodzi a o spotkanie z przyjaciółmi - o dobrą zabawę... i tak ja w małżeństwie ,gdy nastaje rozwód - zawsze nie mają prawa oceniać ich ci co nie byli z nimi 24 godz/dobę... a tak na odchodnym - jeśli osoby z nie "rodziny " czytają te posty co " ostrze aż błyszczy wielką nienawiścią " - po co te Akcje charytatywne - po co Akcja Moto-serce - czy inne -skoro sami sobie opinie co niektórzy szargają - a przy okazji innym... lata temu ktoś mi powiedział ,że pierwsze wrażenie zostaje na lata - i pomimo czytania takich " ostrych " postów ( i nie tylko czytania ) tamte słowa z tego cudownego pierwszego Zlotu pozostaną na zawsze... No to do zoba na "Skałce" a dla tych co nie wiedzą ,na Ajsce też byłam - i też świetnie się bawiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.