Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Inspiracja Do Podróży Motocyklowych.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)Jesteśmy grupą motocyklistów, którzy od ponad roku pracowali nad serwisem który mamy nadzieję, może stać się największą internetową mapą motocyklowego świata.Jeżeli interesują Was podróże motocyklowe to gorąco zapraszamy:)Jesteśmy w trakcie rozwijania serwisu i mamy jeszcze wiele pomysłów, które sukcesywnie będziemy wdrażać. Tym samym każda Wasza sugestia lub słowa krytyki jest więcej niż mile widziana:)Wszystko tworzymy non-profit więc wybaczcie nam drobne błędy (i te większe też) robimy co możemy po godzinach pracy:) Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania lub wskazówki możecie śmiało pisać tutaj lub za pomocą zakładki "twoja sugestia" po prawej stronie serwisu.Z góry ogromne dzięki za sugestie.Pozdrawiam serdecznieJędrzej Traczyńskihttp://where2moto.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry aczkolwiek nie wiem czy warto oficjalnie publikować takie miejscówki - szczególnie te które są w konkretnym miejscu a nie oznaczone jako trasa bo: 1: coraz więcej jest motocyklistów, a nowe miejscówki nie powstają. Niedługo nie będzie gdzie jeździć bo będzie za duży tłok.2: coraz więcej jest antymotocyklistów, którzy mogą specjalnie jeździć i robić na złość motocyklistą w różny sposób.3: jeśli policja się dobierze do takiej strony to będą zwiększone patrole w wyznaczonych miejscachStrona jak najbardziej na tak pod warunkiem że będą tam umieszczane trasy turystyczne, trasy na weekand itd. Miejsca, które przez niektórych uznawane są jako "miejsca do wyścigów" np. Szopki, winkle, obwodnica pyrzowice, patelnia itp powinny zniknąć z portalu dla naszego dobra. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jak najbardziej na tak pod warunkiem że będą tam umieszczane trasy turystyczne, trasy na weekand itd. Miejsca, które przez niektórych uznawane są jako "miejsca do wyścigów" np. Szopki, winkle, obwodnica pyrzowice, patelnia itp powinny zniknąć z portalu dla naszego dobra. Takie moje zdanie.
no właśnie . Fajny widziałem dodatek do GPS Garmina - 800 najładniejszych motocyklowych tras turystycznych po Niemcowni . Szukałem innych krajów i nie na Garmina tylko na TomTom'ka , ale nie znalazłem . A ta stronka ( mam nadzieję ) właśnie takowe traski będzie ujawniać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywna stronka.Napewno bede odwiedzal.Mam pewna sugestie aby system logowania troche skomplikowac.Chociazby potwierdzenie linkiem na mailu...Jezeli tego nie zrobicie moze sie za jakis czas zrobic straszny smietnik.No i te odleglosci od miejscowek trzeba poprawic bo ze slaska do Brna napewno nie ma 130 kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywna stronka.Napewno bede odwiedzal.Mam pewna sugestie aby system logowania troche skomplikowac.Chociazby potwierdzenie linkiem na mailu...Jezeli tego nie zrobicie moze sie za jakis czas zrobic straszny smietnik.No i te odleglosci od miejscowek trzeba poprawic bo ze slaska do Brna napewno nie ma 130 kilometrow.
Zgadzam się z powyższym, do Brna nawet w milach nie jest 130 km w linii prostej. To powinniście poprawić, jak się da.Bardzo interesująca strona, oczywiście, że będę z niej korzystał oraz dzielił się swoimi informacjami na temat fajnych "tras pod motor".Powodzonka, Zibi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym, do Brna nawet w milach nie jest 130 km w linii prostej.
Witam No więc patrze na mapę, googla, no i od granicy z Polską spokojnie da się zrobić żeby w linii prostej do Brna dotrzeć.. po drogach to inna sprawa,jednak w linii prostej jest to możliwe.spójrzcie sami: http://maps.google.com/ znajdźcie Brno i granicę i spójrzcie na skale, trochę na oko ale się da:)Wydaje mi się że api googla tutaj akurat się nie myli:)Dzięki, że się dopisujecie:)Pozdrowionka:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa,dobry pomysł,napewno przydatna informacja przy planowaniu jakiegoś dalszego wypadu np.gdzie warto zachaczyć o ciekawe miejsce w danym kraju.Może wartobyłoby zamieścić przy danym ciewym miejscu bazę noclegową.Zycze powodzenia w dalszym rozwoju strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.