Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze, że nie jestem prawdziwym motocyklistą, oskarżenia P. Dudka i reszty się mnie nie dotyczą Przyjechałem tam by pomacać motocykle, spotkać parę znajomych twarzy. Jak dla mnie impreza na 2,5 w skali 1-5. Nie obchodzi mnie, dlaczego nie było tam tylu znanych producentów, czy mediów. Ważne jest, że ich nie było. Czy zawinił organizator, czy firmy miały inne powody, jest mi to naprawdę wszystko jedno. Atrakcje dodatkowe, które widziałem(stunt, tańce, trial) były naprawdę ok, ale nie po to tam przyjechałem. Aaa... no i parking był zaśnieżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar2rM napisał:I my serdecznie pozdrawiamy.(Cieszę się, że chociaż jedna osoba nas zauważyła tym bardziej, że dla mnie użycie motocykla w sposób w jaki my to czynimy, to najzacnieszy z celów używania tego pojazdu).
hola hola my Cie z Skura tez odwiedzielismy i namietnie sie wypytywal o PanaEurope a ja macalem fjr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam inaczej:czy ktoś z tutaj obecnych wybiera się może w sobotę - 20-go lutego do Warszawy?
meh sie zastanawia tylko ni ma z kim. Zima, snieg......... No i co będzie jak ludzie zaczną narzekać na targi w wawce ( jeszcze sie okarze, ze to nie motocykliści). A szykujecie jakąś wiekszą grupe? A btw jak organizujemy targi budowlane to nie odwiedzający mają opłacić 80% imprezki tylko wystawcy bo to oni chcą reklamy i podniesienia sprzedaży <cenzura> a skoro dealerzy mają to w D... a ktoś mówi: "było cienko" to od razu płaczek/baran/malkontent? Więcej loozu i dystansu( reszta na PW jak ktoś chce po mnie pojechać, żeby Mańka nie musiała % dawać) ;p Lewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,myślałem,że jazda na motocyklu (tzw.motocyklizm) to PASJA czy też MIŁOŚĆ faceta lub ewentualnie laski do tego typu maszyn.Styl "easy rider" itd.Po prostu czerpanie z tego tylko i wyłącznie przyjemności.Ale czytając to forum dochodzę do wniosku,że niektórzy to jeżdżą na motocyklach chyba za karę Byłem z synem,moto-zakupy przy okazji zrobione i ogólnie fajny wypad.Reszta sie nie liczy.Parking,bilet to pierdoły za które trzeba i tak płacić.A jak komuś nie pasi to niech sprzeda moto i bedzie miał spokój.Dobrze,że w ogóle coś jest,bo 20 lat temu toś my z kumplami tylko o takiej imprezie marzyli siedząc na naszych jawach,cz-tach i etz-tach.Nawet gazety były tylko z zachodu,jak kto co od ujka z niemiec dostał.A na widok japończyka to sie lało w gacie.A Frankfurtem w autach,czy Kolonią,albo Mediolanem w motorach nigdy nie bedziemy,bo nie te zarobki i nie ten poziom sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar2rM napisał:I my serdecznie pozdrawiamy.(Cieszę się, że chociaż jedna osoba nas zauważyła tym bardziej, że dla mnie użycie motocykla w sposób w jaki my to czynimy, to najzacnieszy z celów używania tego pojazdu).
O chwila chwila tez widzialem wasze stoisko i jak dla mnie pierwsza klasa. Wielki szacunek za to co robicie. BTW to co odwalila pani derektor w krakowie przechodzi wszystkie granice czegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motogen.pl/gfx/motogen/pl/default_aktualnosci/51/98/1/wystawa_motor_bike_show_central_europe_sosnowiec.jpgMateriały z targów są już online:Relacja z targów: linkVideo: linkZdjęcia cz. 1: linkZdjęcia cz. 2: linkZdjęcia z pokazu Stuntera13: linkVideo-wywiad ze Stunterem13: linkPozostałe video-wywiady: Modeka, N`joy moto, Wojciech Urbaniak, Twórca prototypu Romet Division 249, Bartłomiej Sirko (Bartini - Racer Bell), Piotr Parczewski, Mały H-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oglądałem onieśmieloną blaskiem fleshów ratowniczkę Katarzynę ;)
Onieśmielona może i tak Ale jedno jest pewne nie nadaję się na hostessę , a wystawa całkiem udana mimo braku niektórych marek...Kto nie był niech załuje, a ci co byli i żałuja tego... Trudno ich problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meh sie zastanawia tylko ni ma z kim. Zima, snieg......... No i co będzie jak ludzie zaczną narzekać na targi w wawce ( jeszcze sie okarze, ze to nie motocykliści). A szykujecie jakąś wiekszą grupe?
Mieliśmy się zabrać ze znajomym, ale on jedzie w niedziele a nam pasuje tylko sobota .Jako że nasz samochód delikatnie mówiąc mógłby "nie przeżyć" trasy do Wa-wy , szukalismy opcji by zabrać się z kimś. Zobaczymy jeszcze ;) najlepiej wychodzą spontany ...no chyba że znowu ktoś ode mnie z rodziny palec sobie "amputuje" drzwiami z busa , to znów nie pojedziemy ( jak to było z planami wyjazdu na Exposilesia )W każdym razie pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,myślałem,że jazda na motocyklu (tzw.motocyklizm) to PASJA czy też MIŁOŚĆ faceta lub ewentualnie laski do tego typu maszyn.Styl "easy rider" itd.Po prostu czerpanie z tego tylko i wyłącznie przyjemności.Ale czytając to forum dochodzę do wniosku,że niektórzy to jeżdżą na motocyklach chyba za karę Byłem z synem,moto-zakupy przy okazji zrobione i ogólnie fajny wypad.Reszta sie nie liczy.Parking,bilet to pierdoły za które trzeba i tak płacić.A jak komuś nie pasi to niech sprzeda moto i bedzie miał spokój.Dobrze,że w ogóle coś jest,bo 20 lat temu toś my z kumplami tylko o takiej imprezie marzyli siedząc na naszych jawach,cz-tach i etz-tach.Nawet gazety były tylko z zachodu,jak kto co od ujka z niemiec dostał.A na widok japończyka to sie lało w gacie.A Frankfurtem w autach,czy Kolonią,albo Mediolanem w motorach nigdy nie bedziemy,bo nie te zarobki i nie ten poziom sprzedaży.
Swiete slowa. Bardzo malo nowych motorkow sie u nas sprzedaje. A jedni by chcieli wstep na wystawy darmo i jeszcze rozdawane gratisy... tylko kto ma za to zaplacic: wynajecie hali, hostes,pracownikow (nikt z Was by tam za darmo 2 dni nie stal) itp. 15 zeta to duzo? Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi... Niestety kapitalizm...o to walczylismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.