Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ten temat dochodzę do przekonania o upadku forum motocyklistów na samo dno.To już nie jest forum motocyklistów a raczej Forum płaczków żydowskich na pogrzebie ukochanego rabina.Moderator nie ogarnia tematu jak kot na pustyni tej kuwety.Piszą tutaj ludzie rzekomo motocykliści którzy wolą przepić kasę ale na Ekspo nie pojadą bo tam nie ma nic interesującego obrażając w ten sposób kilka setek ludzi zaangażowanych w organizację tej imprezy.Narzekanie o nieodśnieżonym parkingu podczas tej zimy jest klasycznym nietaktem. Nie mam wcale zamiaru bronienia właściciela terenu ale wszyscy widzą co się dzieje w naszym regionie i nie tylko. Gdyby właściciel musiał kupić na własność sprzęt do odśnieżania bilet kosztował by nie 10 złotych a 100. Firmy powołane do tego celu miały inne ważniejsze drogi w mieście do posprzątania.Rzekome małe zainteresowanie motocyklistów może odbić się czkawką podczas organizowania kolejnej imprezy bo jeżeli większość krytykujących jeszcze przed otwarciem była nastawiona negatywnie to zastanawia mnie jak im dogodzić na kolejnej imprezie tego typu. Taka krytyka jest dla mnie osobiście nienormalnym zboczeniem chorego dewianta.Nikt nigdzie na świecie nie robi targów tylko po to aby do nich dokładać bo każda normalnie funkcjonująca firma powinna wychodzić na plus a zamknięcie bilansu na zero jest porażką.Jeszcze większą porażką jest zarezerwowanie powierzchni wystawowej tylko po to aby konkurencja nie zdążyła się załapać i w końcu nie przyjechać ze swoimi towarami bo NIE WARTO.Piszecie o nieobecności na EXPO SUZUKI, KAWASAKI a nikt nie zapytał dlaczego nie było redakcji MOTOCYKLA czy Świata Motocykli. A może wypada napisać do tych wielkich nieobecnych zapytania drogą elektroniczną i po uzyskaniu odpowiedzi wkleić do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czytając ten temat ...
Dość trafnie skwitowałeś .Można postawić też tezę o średniej wieku forumowiczów . Kto pamięta jak było jeszcze nie tak całkiem dawno , doceni , że dzisiaj mamy chociaż tyle . Kto ma z tematem do czynienia od wczoraj , a zdanie na temat rynku buduje sobie na podstawie gazetek reklamowych ( ŚM itp ) będzie marudził .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość trafnie skwitowałeś .Można postawić też tezę o średniej wieku forumowiczów . Kto pamięta jak było jeszcze nie tak całkiem dawno , doceni , że dzisiaj mamy chociaż tyle . Kto ma z tematem do czynienia od wczoraj , a zdanie na temat rynku buduje sobie na podstawie gazetek reklamowych ( ŚM itp ) będzie marudził .
No właśnie to jest. Jaki kraj tacy ludzie. Ja nie żałuje, zawsze to miły akcent w środku zimy. Nagle się motocykliści zrobili cholernie skąpi. Ja bym nawet dał 5 dych żeby troche się odmóżdżyć i zapomnieć co jest za oknem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w całości !!!Kasa wydana na parking 10 zł + bilet 25 zł za kilka fajnych sprzętów wystawionych to porażka.Brak KTMa, Aprilii , Kawasaki czy Suzuki - masakra.Już nie wspomnę o tzw. wynalazkach typu MV Agusta, Benelli czy Bimota bo to chyba abstrakcja dla polskiego rynku.Na plus jedynie stoisko BMW !!!
A w międzyczasie napisałeś do przedstawiciela Aprillia dlaczego olali wystawę i Ciebie jako użytkownika tej marki motocykla?Napisałeś do nieobecnych z prośbą o wyjaśnienie?Dajesz plus dla stoiska BMW i nie tylko Ty ale musisz pamiętać że Irek Sikora jest miłośnikiem motocykli i czynnym zawodnikiem w przeciwieństwie do innych dealerów z naszego regionu mających głęboko w dupie motocyklistów bo dla nich to tylko interes obojętnie jaki oby zarobić jak najwięcej. Nieważne czy na lizingu czy na burakach cukrowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko zapomniałeś o jednym nie każdego interesuje wystawa customówJa osbioście wolał bym zobaczyć nową Yamahe YZ na 2010 rok ,Suzuki RMZ ,KTM i ogólnie bardziej offroad .Jeżeli tego brak to dla mnie to strata pięniedzy proste i o gustach się nie dyskutuje ktoś chciał zobaczyć wyżej wymienione marki nie zobaczył i się rozczarował to też rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko zapomniałeś o jednym nie każdego interesuje wystawa customówJa osbioście wolał bym zobaczyć nową Yamahe YZ na 2010 rok ,Suzuki RMZ ,KTM i ogólnie bardziej offroad .Jeżeli tego brak to dla mnie to strata pięniedzy proste i o gustach się nie dyskutuje ktoś chciał zobaczyć wyżej wymienione marki nie zobaczył i się rozczarował to też rozumiem ;)
Oczywiście masz rację ale forum nie jest bezpośrednim adresatem takich pretensji.Zapytaj najpierw przedstawiciela YAMAHA dlaczego się nie wystawili a potem podziel się z kolegami motocyklistami odpowiedzią jaką uzyskasz o ile będą chcieli odpowiedzieć jednemu motocykliście ze śląska.Jak napisze kilkuset wtedy jakiś pierdzistołek tam na górze będzie musiał szukać pracy - to w końcu takie proste i nie kosztuje całe 25 złotych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ludzi ma obchodzić dlaczego importerów nie było? Nie było i już. Czy bilety z tego powodu były tańsze niż kiedy byli wszyscy? Nie. W kapeluszu było mało wystawców, więc wstęp był ponad połowę tańszy i wszyscy do szesnastego roku życia wchodzili za darmo. Temat jest o imprezie, a nie o marketingu polskich firm. Parking nie odśnieżony i nic w tym dziwnego? To czemu był płatny? I czemu wystawcy i prasa też za niego płacili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podobało vfr pewnie szybko na ulicy nie zobaczę, a tam można było sobie usiąść i pooceniać w dodatku można było zobaczyć rometowski prototyp a'la gs500 i pare ciekawych sprzętów. zimo wyp....rdalaj!!!!!!!!swoją drogą, wystarczyło powiedziec przy kasie magiczne słowo 'ulgowy' i wchodziło się za 15pln, no ale po co kombinowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram Pana Piotra...Ogólnie impreza na dobrym poziomie. Organizator może nie wszystko dopiął do końca ale częściowo nie z jego winy (właściciele budynku długo zwlekali z pozwoleniem na organizację targów) Za odśnieżanie parkingów była odpowiedzialna firma z zewnątrz która w tym czasie musiała duuużo zrobić w ważniejszych miejscach. Jak pisałem wcześniej jak dla mnie każdy kto lubi motocykle był na tej imprezie.Szczerze mówiąc zdenerwowała mnie tylko jedna rzecz... Pijani...masa ludzi która albo szła na targi prosto z imprezy albo robia sobie balety na stoiskach. Nie pierwszy raz na czymś takim ale pierwszy raz na taką skalę. Hostessy hmmm czy ładne...mało naturalne jak dla mnie...co do siadania...za skuterki warte 3tys zł jakoś nikt nie zabraniał siadać, nawet jak w pewnym momencie szczylu przewrócił motorek to "sprzedający" go postawił przetarł szmatką i nic się nie stało. Ale nie oczekujmy że z maszynką wartą kilkanaście tys zł ktoś tak zaryzykuje. Poza tym jakoś nie miałem problemów z wypróbowaniem maszyn, wystarczyło podejść, zapytać pogadać i już...nawet udało mi sie pojeździć na moto czołgu marki Beta...(jednocześnie dziękuję za okazję właścicielą). Pan Tadeusz(organizator) obiecał że w przysłym roku również targi się odbędą z tym że później(wiosna a może nawet lato)...ja szczerze mówiac mam nadzieję że tak będzie i pojawię sie na pewno!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]Moderator nie ogarnia tematu jak kot na pustyni tej kuwety.Piszą tutaj ludzie rzekomo motocykliści którzy wolą przepić kasę ale na Ekspo nie pojadą [..]
A co tu ogarniać?Każdy może powiedzieć czy mu sie podobało, czy też nie. A jak ktos ma porównanie i uwaza ze było kiepsko to czemu moderator ma mu zabronić?Powtarzam w porównaniu z MBS odbywającymi się swego czasu z Zabrzu było kiepsko. Tyle.A i wypraszam sobie, ja nie pije... Wole wlać do baku.Apel do wszystkich narzekających. Nie piszcie Ze się Wam cos nie podobało.Niech pisza tylko Ci co im się podobało, albo kłamcie, że Wam się podobało Jak Wam się nie podoba i narzekacie tzn. ze nie jesteście motocyklistami Mnie sie podobała pewna włoszczyzna mm... pewnie ładnie mruczy mmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu ogarniać?Każdy może powiedzieć czy mu sie podobało, czy też nie. A jak ktos ma porównanie i uwaza ze było kiepsko to czemu moderator ma mu zabronić?Powtarzam w porównaniu z MBS odbywającymi się swego czasu z Zabrzu było kiepsko. Tyle.A i wypraszam sobie, ja nie pije... Wole wlać do baku.Apel do wszystkich narzekających. Nie piszcie Ze się Wam cos nie podobało.Niech pisza tylko Ci co im się podobało, albo kłamcie, że Wam się podobało Jak Wam się nie podoba i narzekacie tzn. ze nie jesteście motocyklistami Mnie sie podobała pewna włoszczyzna mm... pewnie ładnie mruczy mmm...
Gwoli wyjaśnienia napisałem cytuję:"Moderator nie ogarnia tematu jak kot na pustyni tej kuwety.Piszą tutaj ludzie rzekomo motocykliści którzy wolą przepić kasę ale na Ekspo nie pojadą bo tam nie ma nic interesującego obrażając w ten sposób kilka setek ludzi zaangażowanych w organizację tej imprezy."Jeżeli nie zrozumiałaś mojej aluzji do człowieka który nie był bo wolał przepić to już nie moja wina.Gdybyś dokładniej kontrolowała ten temat mogła byś wywalać takie teksty.Swoim idiotycznym apelem potwierdziłaś że jednak nie ogarniasz swojej pracy.Czyżbym ja apelował o wprowadzenie zakazu krytykowania lub namawiał forumowiczów do pisania tylko pozytywnie o imprezie na której przepracowałem nieodpłatnie prawie 30 godzin.Zdarzyła się co prawda jedna wpadka z zimną kawą ale to tylko wypadek przy pracy. Osobiście i publicznie przepraszam poszkodowanego.Opinie pozytywne lub negatywne będą dla organizatora bardzo pomocne podczas przygotowań do następnej imprezy oby były na konkretny temat a nie poemat o zasypanym parkingu pod blokiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i wypraszam sobie, ja nie pije... Wole wlać do baku.
Absolutnie nie miałem nikogo zamiaru obrazić...również nie krytykuję tych którzy wypili sobie piwko na miejscu...ale jeśli już ktoś jest nawalony, potyka się o własne nogi i w chamski i prostacki sposób nagabuje kobiety, ładuje się na motocykle jak na swoje i przeklina jak szewc zasługuje przynajmniej na wyproszenie(co miało miejsce)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie o nieodśnieżonym parkingu podczas tej zimy jest klasycznym nietaktem. Nie mam wcale zamiaru bronienia właściciela terenu ale wszyscy widzą co się dzieje w naszym regionie i nie tylko. Gdyby właściciel musiał kupić na własność sprzęt do odśnieżania bilet kosztował by nie 10 złotych a 100. Firmy powołane do tego celu miały inne ważniejsze drogi w mieście do posprzątania.Klient nasz pan. Płacę to wymagam. Warunki pogodowe nie maja tu nic do rzeczy dla chcącego nic trudnego. Pod marketem stanę i nie musze płacic a jest odsnieżone.Pozatym co sie tak czepiasz tych którym się nie podobało. Każdy ma prawo wyraźić swoja opinię.Jednemu się podoba drugiemu nie i nic ci do tego. Jak ci się podobało to się ciesz i nie krytykuj innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli motocyklizm ma rozwijac sie tak w polsce to nie dziwie se ze nadal jestemy w czarnej d.... za czechami i slowakami..Mowiac na mysli motocyklizm nie mowie o targach, tylko o motocyklistach... najlepiej jakby bylo za darmo to by bylo w miare ok... ale i tak nigdy by nie było super bo i tak Polska to kraj gdzie malkontenci albo rządzą krajem, albo stanowią taką siłę, że wybierają innych malkontentów na swoich polityków.Co do targów to poza chamską ochroną i dziwnymi akcjami państwa z organizacji targów to impreza była udana....A to ze nie było suzuki i kawasaki to swiadczy tylko o chęci firm wystawiających się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. Piotrze, wydaje mi się, ze masz ciekawsze zajecie niż czepianie sie Ty zawsze się czegoś uczepisz Chca ludzie narzekac? Niech narzekaja Tylko jak ktoś narzeka to nie jest już motocylklista Taka ciekawostka tego forum Tu w ogóle nie ma motocyklistów.I trzymac się tamu.. bo syf robita, a znów bedzie, ze moderator nie ogarnia Moze jakby sie posypały % za byle przewinienie, to każdy pilnowałby swojej klawiaturki i 3 razy zastanowił sie czy napisac.Takze..jak ktoś chce już cos naprawiać, to najpierw niech naprawi siebie.Wracamy do tematu EXPO Wszelkie pouczenia i inne wywowdy beda wyrzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking parkingiem jak dla mnie, ale tam sie nie dało DOJŚĆ od braci mieroszewskich wogóle :| chodniki mają, ale chyba o nich zapomnieli, był kawałek przy budce z kasującym za wjazd. Troche przegieli z tym, że człowiek musiał brnąć w śniegu po kolana, zupełnie tak, jakby nie było przewidziane, że piesi też tam będą. Swoją drogą, ciekawe czy dach odśnieżyli..post sie tyczy jak najbardziej organizacji targów, więc nie powinien chyba zniknąć.zapomniałem dodać, całkiem sympatyczne stado cycków można było zaobserwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem zobaczyłem impra nie najgorsza - mogłem dosiąść parę sprzęcików (w jednym miejscu)nie trzeba biegać po salonach i objeżdżać pół śląskażeby je dosiąść i dokładnie zobaczyna niektórych wyglądam jak na mini pockecie heeeeeee ogólnie okcały czas marzyła mi się r6 ale mógł bym ją wnieść niczym rower na 10 piętro MALEŃSTWO buhhaaaaja mimo ze wydałem niecałą stówkę nie narzekam zbytnio (3 bileciki dojazd parking)największą uciechę miałem z synem oglądając dziesiątki pięknych sprzętów pod jednym dachem ogólnie OK!post-12499-1266273078.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.