Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

aj tak wszyscy 'zachwalali', pojechalem i nie zaluje.mnie sie podobalo, a ze ktos sie spodziewal wystawy jak we wloszech czy tokyo, a zastal 'polska' to nie moj problem. jak to ktos juz pisal, jaki kraj takie show.bylo o niebo lepiej niz w kapeluszu w chorzowie w ubieglym roku, byla okazja zamienic slowo z Pawlem i Markiem Szkopkiem, dosiasc ich torowego triumpha i seryjnego i porownac, wystawka ducati byla tez zacna, przy okazji dowiedzialem sie ze dostane czesci do mojego kasku co mnie ucieszylo ;) zapisalem sie na jazdy testowe r6 i r1 i zobaczymy czy mi siadzie ten motocykl, bo np Pawel Szkopek twierdzi ze to jeden z najgorszych motocykli sportowych do jazdy po ulicy, stad tez moje zainteresowanie wychwalanym przez nich triumphem 675 daytona '09 i '10 co nieomieszkam sprawdzic w boosterze.ogolnie wiosna pokaze wiele, czy beda fundusze na nowe moto, oraz czy wybor padnie na yamahe czy triumpha.caloksztalt oceniam na 4+, byloby 5 gdyby ladniejsze hostessy byly, ale ze wiekszosci sie podobaly to nie jest 4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

caloksztalt oceniam na 4+, byloby 5 gdyby ladniejsze hostessy byly
w jakiej skali ?? Coście sie tak czepili tych lasek wszyscy ??? Albo mi z wiekiem idzie w dół tolerancja , albo byliśmy na innych dzampach . Mi sie tam raczej podobały kobity . I ten motek na biopaliwo też :http://img15.imageshack.us/img15/7541/wyjazdwystawamotoshow20.th.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza ogólnie wporzo. Custom`y były mega, nie spodziewałem się ich tam tyle Zdziwiło mnie też mało znanych marek motocykli. Suzuki - brak, Honda - marnie, Kawasaki - było w ogóle takie stanowisko? (widziałem tylko obok sceny Z750). A jeśli chodzi o Yamahę to czy były to modele 2009? Byłem przekonany, że skoro nowości, to powinne być produkcje na 2010, więc wg. mnie albo R1, R6 czy Diversion w ogóle się nie zmieniły na 2010 albo po prostu były to roczniki `09. Czy może mnie ktoś oświecić jak to dokładnie jest? A jeśli chodzi o tych co marudzą, że za drogo to można wejść na studenta bo w ogóle nie sprawdzają dokumentów. Ja przyszedłem razem z Kobitką, chcieliśmy już wyciągać legitkę a Pani w okienku nic, więc schowałem i następni za mną wchodzili dziwnym trafem wszyscy na studenta za 15 i nikt nie pokazywał legitki. A jeśli chodzi o parking to wystarczy dobra ekipa do wypychania samochodu ze śniegu + odrobinę cierpliwości i można wyczaić jakieś miejsce parkingowe za free Tylko uwaga na znaki Kto naprawdę czuje klimat, i chce poczuć już nadchodzący sezon to musi się jeszcze w dniu dzisiejszym wybrać na tą imprezkę - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tak wszyscy 'zachwalali', pojechalem i nie zaluje.mnie sie podobalo, a ze ktos sie spodziewal wystawy jak we wloszech czy tokyo, a zastal 'polska' to nie moj problem. jak to ktos juz pisal, jaki kraj takie show.bylo o niebo lepiej niz w kapeluszu w chorzowie w ubieglym roku, byla okazja zamienic slowo z Pawlem i Markiem Szkopkiem, dosiasc ich torowego triumpha i seryjnego i porownac, wystawka ducati byla tez zacna, przy okazji dowiedzialem sie ze dostane czesci do mojego kasku co mnie ucieszylo ;) zapisalem sie na jazdy testowe r6 i r1 i zobaczymy czy mi siadzie ten motocykl, bo np Pawel Szkopek twierdzi ze to jeden z najgorszych motocykli sportowych do jazdy po ulicy, stad tez moje zainteresowanie wychwalanym przez nich triumphem 675 daytona '09 i '10 co nieomieszkam sprawdzic w boosterze.ogolnie wiosna pokaze wiele, czy beda fundusze na nowe moto, oraz czy wybor padnie na yamahe czy triumpha.caloksztalt oceniam na 4+, byloby 5 gdyby ladniejsze hostessy byly, ale ze wiekszosci sie podobaly to nie jest 4 ;)
Hostessy były na 5 chociaż mało ich było. Wystawa jak na polskie realia była OK Mam takie dosyć dziwne pytanie ale proszę o wyrozumiałość Jak to jest z jazdami testowymi?? żeby można było dostać motocykl na jazdę testową to jakie są wymagania i ile to kosztuje????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiej skali ?? Coście sie tak czepili tych lasek wszyscy ??? Albo mi z wiekiem idzie w dół tolerancja , albo....
Giemul, podoba mi sie Twoja rycerskośc w obronie hostes wg mnie ładna hostessa jest wtedy kiedy odchodząc od stoiska mój mózg nie zarejestrował na jakim motocyklu siedziała....sorry za OTPS nie jestem "kochliwy inaczej" ale kto wie....w życiu ponoć wszystkiego trzeba spróbować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwienstwie do narzekajacych jestem zadowolony.Spotkalem wielu znajomych, nawet takich, ktorych nie widzialem juz kilka lat.Nowosci jak nowosci, jakos malo mnie to interesuje, natomiast customy i streety, rewelacja.Branza jeszcze raczkuje, ale widac ze jest juz w pelni profesionalna.Dbalosc o szczegoly, polerka, niemalze idealna powloka lakiernicza, przyznam, ze bylem milo zaskoczony.A ci, ktorzy uwazaja ze 25zl to ogromny majatek i lepiej isc do kina na jakas fikcyjna bujde, zastanowcie sie, moze cala wasza motocyklowa pasja to fikcja.
Nic dodac nic ujac Jesli jednemu czy drugiemu szkoda 25 zl na wjazd i narzeka to niech sam cos zorganizuje i wpuszcza ludzi za darmo.Najpierw niech jeden z drugim cos zorganizuje i zobaczy jak to jest a pozniej sie wypowiada na temat wjazdow.Niektorzty mysla ze organizator za nic nie placi a chce tylko zarobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caloksztalt oceniam na 4+, byloby 5 gdyby ladniejsze hostessy byly
Jakby wszystkie były w spódniczkach albo w spodenkach które odsłaniają pół dupy to zapewne wszystkie by Ci się podobały.Co do samej imprezy to z wyjątkiem customów szału nie było. Nie było kawasaki, suzuki, nowego bladego, no i na cholerę się wepchali z tym bmw i co tam było punto ? Z tyłu było sporo wolnej hali więc mogli tam zrobić np pokaz stuntu. No a jak usłyszałem że parking nieodśnieżony 10zł to wolałem sobie zaparkować przy drodze bo co za różnica czy przejdę po zaśnieżonym parkingu czy po zaśnieżonych poboczach. Ale mimo wszystko warto było pojechać zobaczyć całą resztę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na klimaty "slaskich motocyklistow narzekaczy na wszystko" to impreza i tak bogata.. Na imprezie, z tego co zauywazylem nie wystawial sie (poza chinszczyzną) zaden importer bezposrednio ( no i moze poza probike ale oni maja w kat wlasny salon), tylko sami dealerzy. Zabraklo jedynie Suzuki i Kawasaki. Sama impreza wyglada niezle, zwlaszcz ze strony boostera : Szkopek, Stunter13.. Hostessy calkiem, calkiem... Pokaz customów tez niezly (polecam przyjrzec się dokładnie sprzętowi mojego znajomego Wojtka, model cbr sc33 BIOHAZARD z monowahaczem z VFR i wsadzonmi roznymi tajlami).Jak na nasze skromne warunki to wystawa calkiem ciekawa... poza oczywiscie:ORGANIZATOREM, ktoremu chyba szkoda dać na flaszkę panom na spychaczu w nocy i odsniezyc ten zafajdany parking. O ilorazie i obrazliwych hasłach TĘPAKÓW z ochrony nie wspomne, bo mnie wczoraj tez jakis stary dziad tak potraktowal ze myslalem ze mu zeby wybijje: podbiegl do mnie, gdy juz zaparkowalem, otworzyl drzwi i zaczal sie drzec ze mam sie ustawic 1 m dalej.. po mojej grzecznej odpowiedzi nagle ton mu opadl ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z jazdami testowymi?? żeby można było dostać motocykl na jazdę testową to jakie są wymagania i ile to kosztuje????
Prawo jazdy kat. AA nie kosztuje to nic. Chyba, że skasujesz sprzęta w takich okolicznościach, że ubezpieczyciel nie pokryje kosztów naprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem , wjazd 15 zeta (ulgowy), nikt nie pyta ani nie sprawdza, dużo gadżetów , no wystawcow troche mało , usiadłem na Triumphie , miła hostessa pozwolila odpalić i w zimie usłyszeć klank motocykla to było ukojenie duszy (przynajmniej dla mnie ) w sumie impreza fajna nie czepiam sie niczego , spotkalem kilku bikersów pogadaliśmy kilka fotek na pamiątke ,dobre i to w ten martwy czas , jakoś przetrwamy do wiosny pozdrówka dla tych co narzekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostessy:

Co do samej imprezy to bylo bardzo dobrze, szczegolnie jak na polske, przez kilka godzin nie nudzilem sie. Swietne customy bmw, fajny pokaz skokow na rowerze nad dziewczynami:D Publika tez dopisala masa ludzi naprawde czasem ciezko sie bylo dopchac do stoiska, chyba najwieksze zainteresowanie ze wszystkich targow na jakich bylem.Co do minusow :PARKING co to wogole mialo byc?? Cudem sie nei zakopalismy, na calym placu 10cm sniegu to juz jakas kpina.Brak Suzuki, i troche wolnego miejsca na koncu hali moglo by sie tam jeszcze cos ciekawego zmiescic.Hostessy fakt nie za duzo ale za to wszystkie bardzo ladne, nie wiem na co neiktorzy narzekali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza nie zla. Nie zla jezeli otworzyc oczy po przejsciu przez kase. To co sie dzialo przed budynkiem to horror. Kupa sniegu , lod i chamska ochrona. Paniennki ladne acz bywaly tez przecietne.Duzy plus za castomy. Nie bylo juz takich niedorobek jak w czercu typu - motocykl objkejony muchami.Pozdrowka dla ekipy z ambulansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co Ci chodzi pofocić nie wolno foce bo lubie ... czep sie czego innego. Tu ku*** na tym forum juz co sie nie napisze co sie nie zrobi wszytko musi sie wiązać z jakimiś uwagami i dyskusjami temu to nie pasi temu tamto tametemu sramto byłes na targach ?? Podobało Ci sie no to o co Ci chodzi??To samo moge powiedzieć o Tobie ze masz jakieś kompleksy jeżdzać Buell'em 1,2proste nie chesz nie oglądaj wyłącz sobie zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zakończyć temat 25zł na wstępu 10 za parking odśnieżony czy nie i przejść do konkretów :Czarna Pani ze stosika obok!! Triumph moim zdaniem rządziła z ta koleżanką na przyczepkę PS. Jacek foty spoko POLECAM filmik na youtob miło powspominać

czarnulke ktos też upatrzyłPani ze stoiska Harego też mmmm No jeszcze 2 Panie które spacerowały z ulotkaimi Pani z Moto Guzzi minus za charakter jakby była tam za kare Co to jeszcze miałem napisać??? a motorki fajne ale dobrze że maleństwo stoi w garażu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co Ci chodzi pofocić nie wolno foce bo lubie ... czep sie czego innego. Tu kurwa na tym forum juz co sie nie napisze co sie nie zrobi wszytko musi sie wiązać z jakimiś uwagami i dyskusjami temu to nie pasi temu tamto tametemu sramto byłes na targach ?? Podobało Ci sie no to o co Ci chodzi??To samo moge powiedzieć o Tobie ze masz jakieś kompleksy jeżdzać Buell'em 1,2proste nie chesz nie oglądaj wyłącz sobie zdjęcia...
Masakra jakaś !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam...rewelacji nie było, wręcz nędza Czemu? Nie porównuję tego z wystawami we Włoszech( jak to ktos pisał), ale z MBS w Zabrzu jakieś 4 lata temu. Byli wszyscy i wystawiali wszystko a nie, że Kawas Wystawił dwa motocykle, Honda 3 czy 4, Yamaha podobnie i BMWNo a jak sie okazuje, to tam można było poogladac całe mnóstwo skuterków ;/ czli prawdziwy szał CB1000 ładny choc takie wysoki i króciutki hihi... a no i zegary mi jakos tak... ale OKVFR no cóż..w zasadzie o nia i o w.w CB tam jechałam no i trzeba przyznać, że moto ciekawe, choc w dalszym ciagu mnie zastanawia jak to mruczy A i śmieszny bak ma Włoszczyzna...no jak włoszczyzna ładna, aczkolwiek monster mi sie nie podobał.. fee..Koleżanka ciuchy se kupiła, wiec wyjazd był udany powiedzmy Tyle o samej wystawie, a no i że niektóre hostessy były ładne Cycki były, wiec chłopaki szczęśliwi Parking i doście... porażka... targi międzynardowe, a ja musze iśc w śniegu po kolana prawie, jakby nie szło odśnieżyc i jakiegos chodniczka zrobic..no ale jak ktos pisał POLSKAA i miło było spotkac kilka znajomych mordek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.