Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem i jestem zawiedziony. 2 lata temu było 100 razy lepiej.Yamaha ubogo żadnych chopperów. Kawasaki tylko Z750 i Vulkan stare modele.Honda tylko z nowości FVR zadnych przecinaków i oczywiście "NIE SIADAĆ"1/3 hali pusta więcej skuterów niż motocylki z Piaggio za 20 tyś na czele - paranoja.Ducati, Triumph i BMW mieli tylko coś do pokazania. Romet najwiekszę stoisko.Fajne customy ale ogrodzone dotknąć nie można.Dziewczyny fajne ale mało no i Anitka była - nie mogłem robić fotek bo byłem z moją.
Robisz chłopie tylko zamęt.Z nowości Honda wystawiła 5 modeli, Triumph pokazuje pierwszego Twina 1600cc,Ducati Multistradę.Dwa lata temu były trzy customy a teraz jezt ich ok.30 i najbrzydszy jest o niebo ładniejszy niż te kasztany z USA.Można obejrzeć nowego Junaka 350 i nowe BMW1000RR nawet 2 sztuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, a można siadać, bo pamiętam, że w 2008 buraki z Triumpha zabraniali ?
A może napiszesz że buraki masowo drapały lakier na zbiornikach buciorami bo pierwszy raz była okazja siadać na tak drogi sprzęt?Czy tak trudno zrozumieć że każdy z tych motocykli kosztuje średnio 50 tys. i obsługa stoiska odpowiada za ich stan wizualny?Zapisz się na jazdy testowe y nie tylko siądziesz ale i pojedziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno zrozumieć że każdy z tych motocykli kosztuje średnio 50 tys. i obsługa stoiska odpowiada za ich stan wizualny?
Trudno zrozumiec ze firmy ktora cos wystawia na targach nie stac na zaplacenie ubezpieczenia krotkoterminowego. Moze od razu wszystko pod klosz i niech sie gawiedz cieszy ze moze zobaczyc cokolwiek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że nie było źle. Jutro hala bedzie się wydawała pełniejsza, bo więcej ludzi przyjedzie. Za bilety daliśmy 40 zł plus parking, ale można było spokojnie dwa ulgowe kupić, bo NIKT nie sprawdzał legitymacji. Hostessy były może, że 4, no góra 6. Customy fajne. Może jutro jak jakieś konkursy bedą to będzie lepiej. Jedyne co mi się udało, to dopaść X5, dowiedzieć się, że ta wystawiona kosztuje 290 tys, i w ciągu dwóch minut zeszłam z ceną do 230 Czyli plus - pośmiac się z wystawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się na jazdy testowe y nie tylko siądziesz ale i pojedziesz.
no wlasnie.. jazdy testowe w polsce... sluza nie do przejechania sie przed zakupem, tylko czesto niestety banda napalonych "roczniaków" z prawkiem chcacych sie tylko za darmo przejechac.Za przyklad moglby sluzyc miły kasztan w okularkach, ktory rok temu w listopadzie zgruzowal na dniach otwartych dwa Triumphy Thunderbidy heh.Co do siadania to faktycznie wystawca nie jest wlascicielem pojazdow i nie ma czegos takiego jak ubezpieczenie krotkoterminowe, zwlaszcza gdy wiekszosc z tych pojazdow nie jest jeszcze zarejestrowana.Poza tym w wiekszosci przypadkow na swiecie jest bardzo malo pojazdow na targach, na ktore mozna siadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. jazdy testowe w polsce... sluza nie do przejechania sie przed zakupem, tylko czesto niestety banda napalonych "roczniaków" z prawkiem chcacych sie tylko za darmo przejechac.Za przyklad moglby sluzyc miły kasztan w okularkach, ktory rok temu w listopadzie zgruzowal na dniach otwartych dwa Triumphy Thunderbidy heh.Co do siadania to faktycznie wystawca nie jest wlascicielem pojazdow i nie ma czegos takiego jak ubezpieczenie krotkoterminowe, zwlaszcza gdy wiekszosc z tych pojazdow nie jest jeszcze zarejestrowana.Poza tym w wiekszosci przypadkow na swiecie jest bardzo malo pojazdow na targach, na ktore mozna siadac
A widzisz, a u mnie zadzialalo ,spotkalismy na dniach testowych w Boosterze a od wrzesnia jezdze -no dobra teraz stoi w garazu (zimo wy......aj) Triumphem Tigerem,a moze to wyjatek potwierdzajacy regole .upss od wrzesnia nie zmienilem zdjecia ani info o cykluwlasnie widze ,ze opcje edit slabo dziala poprosze zarzadzajacych o usuniecie 2 poprzednich postow :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, a u mnie zadzialalo ,spotkalismy na dniach testowych w Boosterze a od wrzesnia jezdze -no dobra teraz stoi w garazu (zimo wy......aj) Triumphem Tigerem,a moze to wyjatek potwierdzajacy regole .
Nie wyjatek potwierdza regule, tylko klient, ktory wie po co przyjechał Sam widziales wtedy srednia wieku i hasla w stylu: niewazne co, wazne ze za darmo...A białego Tigera jescze raz gratuluje, może miśki na białych tigerach beda dla Ciebie bardziej wyrozumiali Ja wtedy jechalem Rocketem i wiem, ze kiedts jak bede starszy kupie Rocketa do spokojnego bujania sie... Kawy 636 nie kupie, bo mi sie zle na niej jechalo, gdy pozyczylem od chlopakow z Boostera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placisz 25 zł za wjazd, co jak na nasze warunki nie jest duzo za tego typu impreze to nie spodziewaj sie cudów.... zapłać 60 euro za cały dzień chodzenia na targach to ciekawe zy tez bedzie zle?
ej sorry 2 lata temu byłem na British motor show i za wjazd krzyczeli 10 funtów, a powierzchni wystawowej sosnowieckiego Expo nawet nie ma co porównywać do Excela. Tak więc moim zdaniem 25 zł to cena wygórowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.