Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w sobote kole poludnia... szukam osob do zorganizowanej wycieczki ;) 10zł zawsze taniej za wjazd ;)
Sobota 10.30 jestesmy w 7 osób może wiecej..
Jeśli można to chętnie podpinam sie pod Was (2 os)dajcie znać na Priv jak Was rozpoznaćJeszcze 6 osób potrzeba do grupowego....
ekipa z Rudy wybiera sie w sobote o 11:00 wyjazd jest 6-7 osób na 12:00 ;) możemy sie do kogoś dołączyć
No to się może razem wszyscy zgadamy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i jestem zawiedziony. 2 lata temu było 100 razy lepiej.Yamaha ubogo żadnych chopperów. Kawasaki tylko Z750 i Vulkan stare modele.Honda tylko z nowości FVR zadnych przecinaków i oczywiście "NIE SIADAĆ"1/3 hali pusta więcej skuterów niż motocylki z Piaggio za 20 tyś na czele - paranoja.Ducati, Triumph i BMW mieli tylko coś do pokazania. Romet najwiekszę stoisko.Fajne customy ale ogrodzone dotknąć nie można.Dziewczyny fajne ale mało no i Anitka była - nie mogłem robić fotek bo byłem z moją.post-12062-1265994052.jpgpost-12062-1265994070.jpgpost-12062-1265994088.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie straszcie, że ma być lipa bo my trochę km do zrobienia mamy na te targi !!ja dodatkowo szefa umęczyłem o wolne jutro i przez następne 2 miesiące mogę tylko pomarzyć o wolnymTak że jak na marne tam pocisnę z tracić paliwo i 25zł wstępu to ......
I jeszcze 10zł za parking.Moja też wkurzona bo kasę na wstępy, parking i paliwo wywaliliśmy za takie badziewie.Lepiej iść do kina z rodziną a po seansie do Maca i lepiej czas spędzony za tą samą kasę.Ale może ktoś się znajdzie co pozytywnie się wypowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.