Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co polecasz Strażak ??Mediolan ??Może i masz racje ale nie mamy zbyt wielkiego wyboru,do zobaczenia na Expo chociaż nazwa też jest przesadzona
znajac zycie bez aut zostanie tylko garska tych motocykli co w zeszłym roku. Czyli potezna hala i troche sprzetu ale obym sie mylił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, po co?Masz o wiele więcej moto w salonach i nikt nie stawia kartek: NIE SIADAĆ NA MOTOCYKLNa poprzednich byłem 2 razy: pierwszy i ostatni
własnie masz po salonach a nie wszytko w jednym miejscu jakoś nie pamietam kartek nie siadać mam fote na kazdym sprzecie na jakim chciałem mieć ... dla mnie impreza która była 2 lata temu była całkiem niezła a świadczy o tym tez to ze w 2008 roku było to najchętniej odwiedzana impreza w EXPO pobiła nawet wystawe "interesującą" wystawę gołębi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakich godzinach jest tam wjazd w weekend, ktoś sie orientuje? bo w sobota robota i po połedniu to chyba już nie warto, a w niedziela w jakich godz.?dwa lata tymu boł żech w piątek, przed połedniym i musiołch czekać aż otworzom w tym roku woloł bych nie przyjechać za puźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w któryś z tych dni szczególnie warto przyjechać? Bo chyba codziennie nie będzie tych samych konkursów itd.?
Tak jak pisze kolega wcześniej w piątek najmniej atrakcji i spokojnie jest ale z tego co pamiętam w niedziele 2lata temu było chyba więcej atrakcji niż w sobote nie wiadomo teraz jak będzie.Był plan na stronie ale teraz go usuneli może są jakieś zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bardzo by chciala wygladac tak jak na tych zdjeciach Tylko mnie upewniles ze bez fotoszopa ani rusz. BTW. nie o takiej akcji mowilem :>
Co do tej Anitki,to nie przesadzejcie Panowie,bo dziołcha jest fajno i zgrabno.Dzisiaj znów ją widziałem na targach Testosteron 2010 w Spodku na stoisku HD(ślinili sie wszyscy) i posiedziałem se nawet na v-rodzie muscle i XR-rze 1200.Fakt,że jest na wszystkich imprezach to tylko oznaka jej zaradności abo jej chopa.Jeden pieron.Jak by jej nie chcieli,to by jej nie było.Powiem tak-ten kto pierwszy rzuci w nią kamieniem,niech najpierw wrzuci fotę swojej kobiety na forum.Z pewnością lincz będzie podobny I nie jestem żadnym znajomym tej Anity,żeby kto nie myślał.Na targach SilesiaExpo,albo jak to sie tam nazywa być trzeba,chociaż o ile sie nie myle nie wszystkie firmy (mowa o wielkiej czwórce) zgłosiły w nich swój udział.Ale dwa lata temu było super jak na nasze realia.Rok temu-katastrofa,ale tak jak ktoś wcześniej wspomniał był inny organizator który chciał połączyć moto i auto i wyszło gó...o.Do zobaczenia za tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.