Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wiosna/lato 2010


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie koledzy i koleżankimoje pytanie jest następujące, od dłuższego czasu zastanawiam się kombinuję i mam nadzieję że mi się uda w końcu zamierzony plan : tak sobie myslałem by zorganizować taki wypad naprawdę z prawdziwego zdarzenia w ALPY na parę dni (max 7) dlaczego teraz o tym piszę ..... no bo takie rzeczy to trzeba planować i informować lata świetlne do przodu ...... dlatego moje pytanie co wy na to ?? oczywiście jak na motocyklistów przypadło: --> noclegownia namiotowa --> spokojna jazda turystyczna (rodzaj moto obojętny )--> trasa wyjątkowa (serpentynami, górami, z widokami oraz autostrady) --> z tego co się już orientowałem wypad taki dla 2 osób --> paliwo kieszonkowe parkingi itd. tydzień czasu 500Euro (ok.2000tys zł) no i co najważniejsze --> PROSZĘ TYLKO O POWAŻNE OFERTY ZAPYTANIA ITD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ;) fakt jest taki że to jest ogólne zapytanie pod względem letniej wyprawy tzn. stara dobra zasada : NAJPIERW BADANIE RYNKU CZY JEST ZAINTERESOWANIE.potem już tylko konkretny plan wyjazdu : z tego co w inter. czytałem wyprawy takie to wyjazd ok 4000tyś km. jeśli liczymy z włochami (wenecja i te sprawy ) tak więc nie widzę powodu do tego by się denerwować: a tym samym czekam na propozycje : ZLOCIK 2010 w alpach co kolega proponuje JESTEM ZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ;) fakt jest taki że to jest ogólne zapytanie pod względem letniej wyprawy tzn. stara dobra zasada : NAJPIERW BADANIE RYNKU CZY JEST ZAINTERESOWANIE.potem już tylko konkretny plan wyjazdu : z tego co w inter. czytałem wyprawy takie to wyjazd ok 4000tyś km. jeśli liczymy z włochami (wenecja i te sprawy ) tak więc nie widzę powodu do tego by się denerwować: a tym samym czekam na propozycje : ZLOCIK 2010 w alpach co kolega proponuje JESTEM ZA
Ja również na zlot bym z chęcią pojechał ale nic się nie deklaruje bo nie wiem co będzie za kilka miesięcy z moim moto--> naprawa Ale wypad naprawdę interesujący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak krótko... w alpy od czerwca polecam, bo wcześniej zimno i śniegu sporo.Dokładny opis fajnych tras w alpach masz tutaj:http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...911&hl=ASRTfilmik na tej stronie:http://www.grossglocknerstrasse.eu/grossgl...klsci_u_nas.htm (w lewym dolnym rofu jest mały ekranik, który można powiększyć na cały ekran)a zdjęcia tutaj:http://wyprawy.galeria.fireblade.pl/thumbnails.php?album=8Jeżeli chodzi o spanie w alpach, to na forum motocyklistów jest koleś o nicku siejest i prowadzi miły hostel niedaleko glossglockner.Tak trasa wyglądała:15.06.2008 Przygotowania ? 46 kmenZo ? wyjazd z Rzeszowa do Dębicy, spanie w Dębicy, przygotowania z Myciorem i Wokibartem ?16.06.2008 DZIEŃ 1 ? 957 kmWspólny wyjazd z Dębicy (Enzo, Mycior, Wokibart) ok. godziny 4 rano do Myślenic ? 116 kmMyślenice ok. 6 rano ? spotkanie na stacji paliwowej na wylocie z Myślenic w stronę Rabki Zdrój z Luker zet i Mundkiem.Ok. 6.30 wyjazd z Myślenic w kierunku granicy w Chyżnem, trasa krajowa nr 7. Wjazd na Słowację, spotkanie z Tytusem, Tazzmanem i Woriatem w miejscowości Orawski Podzamok na parkingu pod zamkiem ok. godziny 8.30.8.50 wyjazd z Orawskiego Podzamka i lecimy przez Żylinę, Bratysławę, Wiedeń, Linz, Salzburg, Bischofshofern do miejscowości Zell am See ? prawie cały czas autostrad, przerwy na siku, tankowanie, wykupienie winiety.Ok. 18 dojeżdżamy do pensjonatu Siejesta gdzie kolacja, dziwki, narkotyki, wódka, grill D.gifSpanie u Siejesta.17.06.2008 DZIEŃ 2 ? 250 kmWyjazd od Siejesta na trasę Grossglockner - http://www.grossglockner.comOpłata za motocykl 18 Euro ? długość trasy ok. 55 km.Dojazd do miejscowości Lienz ? obiad, rezerwacja noclegu w Lienz.Wyjazd z Lienz przez miejscowość Obervellach do miejscowości Malta ? 85 kmWjazd na trasę Malta ? 14,4 km ? 15,5 EuroPowrót do Lienz, nocleg.18.06.2008 DZIEŃ 3 ? 322 kmWyjazd z Lienz przez Cortina de Ampezzo, Predazzo, przejazd wzdłuż jeziora Garda. Nocleg nad Jeziorem.19.06.2008 DZIEŃ 4 ? 250 kmWyjazd z Gardy przez Veronę (pizza na śniadanie smile.gif) i trasą SS12 jedziemy do Bolonii na godzinę 15.45 do DUCATI.Zwiedzanie fabryki i muzeum DUCATI, wieczoram powrót do Modeny na nocleg http://www.internationalcamping.org/gb/index.html.20.06.2008 DZIEŃ 5 ? 200 kmWyjazd z campingu z pod Modeny ? Maranello zwiedzanie fabryki Ferrari, wyjazd z Maranello do REMINI ? plaża opalanie do końca dnia, odpoczynek ?21.06.2008 DZIEŃ 6 ? 98 kmWyjazd z REMINI do Ancony ? tam cały dzień leżymy na plaży i czekamy na prom ok. godziny 21 z Ancony do Splitu. Noc na promie.22.06. ? 24.06.2008 DZIEŃ 7,8,9 ? 150 kmSplit i Dubrovnik ? plaża, opalanie, leżenie, picie D.gif25.06. ? 27.06.2008 DZIEŃ 9,10,11 ? 200 kmCzarnogóra ? Montenegro27.06.2008 DZIEŃ 12 ? 200 kmPowrót przez Chorwacje - zwiedzanie Plitvic ? nocleg w Plivicach28.06 ? 29.06.2008 DZIEŃ 13,14 ? 1450 km (powrót)Wyjazd z Plitvic - powrót przez Słowenię, Austrię, Słowację, i do Rzeszowa ? po drodze nocleg gdzieś na Słowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.