Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zimowy Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

osoba ma juz dosc ZIMOWY ZLOT PINGWINA jest tylko jeden i zawsze na ajsce wszystko inne to podpierdula a stowarzyszenie niech podda sie samorozwiazaniu bo to zaczyna osobe irytowac i to juz rzeczywiscie jest masakra w rudzie slaskiej to sobie zrobcie piknik na sniegu a nie PINGWINA osobie szkoda tylko paru uczciwych czlonkow tego smiesznego stowarzyszenia ktorzy znalezli sie tam przez przypadek i zostali w te nedzne gierki wmanipulowani osoba jest przekonana ze co RYZE TO FALSZYWE i nie szukaj tu bledow bo cie osoba opluje pozdro do zobaczenia na AJSCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszce jedno jak odsylacie do waszej OFICJALNEJ STRONY to przynajmiej ja aktualizujcie na biezaco pajace jedne bo narazie tam nic nie ma oprucz bzdur o waszym niby to pomysle bo podobno to wy jestescie pomyslodawcami tego zlotu '" bo to wy juz od kilku lat jezdzicie na ELEFANTENTREFFEN i po tych waszych wyjazdach zimowych motocyklami do niemiec macie sie na czym wzorowac jezeli nie mam racji prosze o sprostowanie i opublikowanie kto z grupy organizacyjnej byl na zlocie w nimczech przed rokiem 2006a jezeli takowych w waszym gronie nie ma to nie piszcie ze wy wpadliscie na pomysl zlotu bo wiekszosc z was nawet nie wiedziala przed pierwszym pingwinem ze taka impreza wogule sie odbywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszce jedno jak odsylacie do waszej OFICJALNEJ STRONY to przynajmiej ja aktualizujcie na biezaco pajace jedne bo narazie tam nic nie ma oprucz bzdur o waszym niby to pomysle bo podobno to wy jestescie pomyslodawcami tego zlotu '" bo to wy juz od kilku lat jezdzicie na ELEFANTENTREFFEN i po tych waszych wyjazdach zimowych motocyklami do niemiec macie sie na czym wzorowac jezeli nie mam racji prosze o sprostowanie i opublikowanie kto z grupy organizacyjnej byl na zlocie w nimczech przed rokiem 2006a jezeli takowych w waszym gronie nie ma to nie piszcie ze wy wpadliscie na pomysl zlotu bo wiekszosc z was nawet nie wiedziala przed pierwszym pingwinem ze taka impreza wogule sie odbywa
Ja także zgadzam się Lamundek z Tobą w 100 %.Jest tylko jeden prawdziwy Zlot Pingwina, który odbędzie się już w ten weekend :-)Zachęcam wszystkich, którzy nie byli na wcześniejszych zlotach do przybycia na ten jedyny i słuszny Zlot Pingwina 8-10 Stycznia 2010 :-)Będzie super jak zawsze :-)Pozdro i do zobaczenia już w piątek ;-)AsiA & mąż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktos na pingwina 8go stycznia?? swietochlowice tor motocrossowy "ajska"
Oficjalny , czy nie ważne że się motocykliści spotykają . Jak prawa do nazwy są zastrzeżone to zmiencie nazwę na jakiegoś innego zimowego zwierzaka np .Mors , Renifer i będzie spokój . W lutym też chętnie bym przyjechał na jakiegoś Mamuta . Do soboty .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT nr 1 (lamundek):"osoba ma juz dosc ZIMOWY ZLOT PINGWINA jest tylko jeden i zawsze na ajsce wszystko inne to podpierdula a stowarzyszenie niech podda sie samorozwiazaniu bo to zaczyna osobe irytowac i to juz rzeczywiscie jest masakra w rudzie slaskiej to sobie zrobcie piknik na sniegu a nie PINGWINA osobie szkoda tylko paru uczciwych czlonkow tego smiesznego stowarzyszenia ktorzy znalezli sie tam przez przypadek i zostali w te nedzne gierki wmanipulowani osoba jest przekonana ze co RYZE TO FALSZYWE i nie szukaj tu bledow bo cie osoba opluje pozdro do zobaczenia na AJSCE"CYTAT nr 2 (Asia)Ja także zgadzam się Lamundek z Tobą w 100 %.Jest tylko jeden prawdziwy Zlot Pingwina, który odbędzie się już w ten weekend :-)Zachęcam wszystkich, którzy nie byli na wcześniejszych zlotach do przybycia na ten jedyny i słuszny Zlot Pingwina 8-10 Stycznia 2010 :-)Będzie super jak zawsze :-)Pozdro i do zobaczenia już w piątek ;-)AsiA & mążKochani, może macie prawo się denerwować, ale proszę wyluzujcie.Proszę nie bierzcie przykładów z.... forów politycznych.Cóż, stało się niestety, że podzieliliście się i są dwie Grupy Organizatorów "Zlotu Pingwina". Przyszłość pokaże, która Grupa będzie miała "Zlot Pingwina", a która np. "Zlot Eskimosa", ale i jednej, i drugiej Grupie chwała za to, że Wam się chce robić coś dla innych.Dla mnie i myślę, że dla Motomaniaków, to dobrze, że są w zimie dwie osobliwe imprezy motocyklowe, bo nie ma to jak konkurencja, która po pierwsze: mobilizuje organizatorów; a po drugie: Tym, którzy będą na obydwu zimowych zlotach pozwoli ocenić każdą imprezę. A co najistotniejsze, to to, że będzie można w styczniu i w lutym spotkać się, pogadać w dobrym Towarzystwie, powspominać byłe wypady na dwóch kółkach i zaplanować przyszłe.Połamania tylko szprych,Zibi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.