Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DZIĘKUJE WAM !!! JESTEŚCIE ŚWIETNI YOGI, masz już załatwioną fuchę Mikołaja na następne akcje ;) świetnie się spisałeś masz podejście do dzieciaków DZIĘKUJE WSZYSTKIM KTÓRZY POMOGLI W DZIAŁANIACH ABY AKCJA SIĘ UDAŁA Powtórzę się ale jesteście NIESAMOWICI Zagłębiowscy motocykliści pokazali że potrafią się porządnie zorganizować i dokonać pożytecznej rzeczy Dostaliśmy bardzo piękną nagrodę jaką był uśmiech dzieciaków ciekawe który dzieciaczek złapał motocyklowego wirusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem co mam napisać, było super Dziękuję wszystkim za wszystko Miejmy nadzieję, ze NASZA akcja w przyszłości rozwinie się naprawdę potężnie Co Wy na kolejna akcję na Dzień Dziecka? :> Foty Wybaczcie za trochę niebieskości na pierwszych fotach Z tego wiatru we włosach zapomniałam o balansie bieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystki Ponownie, byliście super!!!!!!!!Przed chwila wrocilem z Domu Dziecka, dzieciaki sa wniebowzięci z naszych prezentów. Chłopaki ogladaj ksieżki o motocyklach i pokazuja które były dzisiaj u nich jaki by chcieli mieć, prezenty bardzo udane mnóstwo uśmiechu na ich buźkach, naprawde cos niesamowitego. W imieniu Dzieciaków i opiekunów Chciałem Wam Serdecznie podziekowac za to ze byliscie w tym dniu.Jestescie Wspaniali.PozdrawiamYogi - św. Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystki Ponownie, byliście super!!!!!!!!Przed chwila wrocilem z Domu Dziecka, dzieciaki sa wniebowzięci z naszych prezentów. Chłopaki ogladaj ksieżki o motocyklach i pokazuja które były dzisiaj u nich jaki by chcieli mieć, prezenty bardzo udane mnóstwo uśmiechu na ich buźkach, naprawde cos niesamowitego.
Aż uśmiech mi z pyska nie schodzi Szkoda, że już pod koniec zaczęło kropić..Ale i tak nam się udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze dzieciaki zadowolne,szkoda tylko ze to dziecko jedno niemoglo uczestniczyc tak jak reszta,ale bylo super,oby wiecej takich spotkan w wiekszym gronie i z duzo wieksza kasa:-)A dla organizatorow,i dla sw mikolaja Duze brawa:-)Parada ulicami sosnowca,i dabrowy tez super duzo nas i przedewszytskim glosno bylo:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.