Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotomikoŁaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

już wszystko wiem...w tym roku dzieciaki bardzo potrzebują kosmetyki - szampon, mydło, pasta, dezodoranty , kremy ochoronne do twarzy zimowe, pomadki ochronne do ust itp... słodycze również jak zawsze mile widziane:))ps. oprócz tego chciałabym zrobić 26 imiennych paczek - mam liste prezentów jakis dzieciaki napisały do mikołaja - jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem prosze o kontakt!monia502 636 [email protected]. mam nadzieję , że śnieg nam odpuści ale gdyby! to będzile quad i pojazd militarny żeby dzieciaki przewieżć więc bez względu na pogodę - do zobaczenia 6 GRUDNIA o godzinie 13.00 GEMINI PARK - BIelsko BIAła parking naziemny ...!!!!stroje mikołajowe obowiązkowe albo czapka chociaż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wam bardzo za zainteresowanie tematem!!!!!!!!!!!! zmiana miejsca spotkania!!!!!!WAŻNE przekażcie dalejspotkanie 06.12.2009 - GEMINI PARK (parking na górze przed wejściem do CAFE KENIA)ul. Leszczyńska 20godzina 13.00 )) ps.(miejsce zbiórki zmienione ponieważ GEMINI ufunduje dzieciakom bilety do kina za to ,że tam się zbierzemy:))) więc czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co napisać ...wiec nic nie napiszę bo slowa i tak tego nie wyraża co czuje:) zdjęcia zobaczcie sami http://www.podzapora.pl/mikolaje2009/index.html ps. o 19 mialam telefon o gabrysi wychowawczyni - dzieci szalaly w zyciu nie dostaly takich prezentów, chlopczyk ktory dostal przebranie ninja biegal caly czas po domu i byl leonardem, dziewczynki ktore dostaly bizuterie chcialy od razu przebijac uszy!!! gabrysia mowi ze jak rozpakowywaly magazyn to nie wierzy wlasnym oczom:) dzieki ))) calus do nastepnego razu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wzsystkim za wspaniała współną impreze...delegowany zostałem w Domu Dziecka do rozdania prezentów w najmłodszej grupie"1"...łezka mi sie zakreciła na widok maleńkich rocznych SKRZATÓW zostawionych samym sobie na tym swiecie.. .na nast rok zbiore jeszcze więcej dla nich prezentów... szerokości MOTOMOKOŁAJE PODBESKIDZIA,i ŚWIATA.. MONIKO..Specjalne podziękowana składam dla Ciebie..za zaangazowanie i chęci...;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.