Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołaje Na Moto-Śląsk 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Było naprawdę mega !!!!!!!!!!!Pogoda po raz drugi dopisała chociaż szkoda, że nie dotrwała do końca Przez tą mżawkę musieliśmy się niestety urwać wcześniej no i chyba zostaliśmy za to ukarani bo całą drogę powrotną mocno padało i zmokliśmy + zmarzliśmy niemiłosiernie ALE WARTO BYŁO !!!!!!!!!!!!!!Za rok jesteśmy z Wami !! Super sprawa, że tylu osobą chciało się ruszyć tyłki sprzed TV, wsadzić je na maszyny i pojechać do tych wszystkich Dzieciaczków Pozdroo mikołaje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DZIĘKUJE WAM MOI MILI!!!!JA JUŻ W DOMKU JESTEM PO PROSTU BRAK MI SŁÓW - DALEJ JESTEM W SZOKU KOCHANI NIE WIEM CZY ZDAJECIE SPOBIE SPRAWĘ Z TEGO,ALE GDYBY NIE WY - TO TAK AKCJA NIE BYŁA BY TAK UDANA !!!!!!!!BARDZO WAM DZIĘKUJE ZA WSPÓLNA JAZDĘ -WZOROWĄ -ZA POMOC PRZY ROZDAWANIU PREZENTÓW ,A PRZEDE WSZYSTKIM ZA TO ŻE BYLIŚCIE (NIEKTÓRZY DO SAMEGO KOŃCA :*) I ZA TO ŻE ZAUFALIŚCIE CIĘ NAM - ORGANIZATOROM BRAK SŁÓWKOCHANI OBY KOLEJNE AKCJE SZŁY TYM TOREM - TOREM KU DOBREMU DZIECI BYŁY ZACHWYCONE - A TO BYŁO NASZYM NAJWAŻNIEJSZYM ZAŁOZENIEMDZIĘKUJE I DO USŁYSZENIA :*PS. ROZLICZENIE AKCJI DO KOŃCA TYG. GALERIA NA STRONIE ZOSTANIE UZUPEŁNIONA JUTRO - JEŚLI KTOŚ CHCE ABY JEGO ZDJĘCIA ZOSTAŁY UMIESZCZONE NA NASZEJ STRONIE STRONIE PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA PW. LUB E-MAILEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie bójcie się o fotki, zaraz po Mysłowicach pojechałem do roboty na nocke.. teraz wróciłem, mam ponad 1200 fotek z całej akcji, praktycznie każdego z Was na kilkunastu ujęciach. Dajcie mi chwilke. obrobie i wrzuce ..PozdrawiamMati (PunktMiasta.pl)
Mati -mnie nie masz bo ja cie wiozłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.