Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołaje Na Moto-Śląsk 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ogranizacja super, wielkie podziękowania dla organizatorów, że tyle serca w tą akcję włożyli. Wiecej nas było niż w zeszłym roku i w przyszłym będzię pewnie jeszcze więcej mikołajów.A radosc dzieci jest tym bardziej duża ja niestety musiałem jechać szybciej, ciesze się, że mogłem z Wami uczestniczyc Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie Ja już też w domu.Musiałem niestety przerwać i wcześniej wracać z powodów rodzinnych.Dzięki wszystkim za tak liczne uczestnictwo.Naprawdę JESTEŚCIE WIELCY!!!!!!!!!!!!!!Taka mała prośba Jak będziecie zamieszczać linki do swoich galerii lub wklejać fotki to BARDZO BARDZO WAS PROSZĘ O WYRAŻENIE ZGODY NA ICH POBIERANIE I PRZETWAŻANIE W CELU ZGRANIA I ZROBIENA Z NICH PREZENTACJI, KTÓRĄ WRĘCZYMY WSZYSTKIM SPONSOROM.Jak stworzy się prezentacje to zamieścimy ją na stronie Mikołai lub na You Tube.POZDROWIONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super akcja !!! organizacja miodzio, podziękowania dla Policji, szczególnie podczas przejazdu przez Zabrze... http://picasaweb.google.pl/lukaszbek/Motom...148324731570674a tu trochę fotek z imprezy, co prawda tylko do świętochłowic dojechaliśmy, ale i tak trochę tego jest jak ktoś siebie znajdzie i chce zdjęcie w pełnej rozdzielczości to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj... niesamowicie to wygladalo !! ten wyjazd z Tesco i ten "czerwony wąż" Brawa dla organizatorów ze sie podjeli tego i ze wyszlo im to wzorowo [bo lepiej byc juz nie moglo ]. Podziekowania tez dla blokujacych i Panow policjantow !! ps. mam nadzieje ze kolegom co niestety sie polozyli na swych maszynach nic sie nie stalo.http://picasaweb.google.com/wycieczki.moto/MotoMikoAje2009#[jesli kogos uchwycilem, a niechce byc widoczny walic na PW, zeby problemow nie bylo, a reszta mozna kopiowac/powielac/xserowac ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich, w szczegolnosci organizatorow. To bylo niezapomniane przezycie zobaczyc tyle usmiechnietych ludzi na naszej drodze. Dzieki gdyby organizatorzy tej akcji potrzebowali jakiejkolwiek pomocy to w ramach moich mozliwosci postaram sie pomoc. Powodzenia i do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.