Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołaje Na Moto-Śląsk 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajciea mozecie zrobic z tej plytki iso i gdzies go wystawic do pobrania.Sam scigane i wypale na plytke.Chyba to przyspieszy kolportaz.pozdrowienia
UWAGA - osoba ,która nam zrobiła płytkę dla sponsorów - wrzuci ją na You Tube z możliwością do ściągnięcia - kiedy ,podane będzie na stronce jak tylko otrzymam link .
Gregorku coś mi ta jedna fotka przypomina - A raczej kogoś
Jak będziecie wracać z imprezy zachęcam i zapraszam do dołączenia do Parady Mikołajów, która przemierzy po raz 8 ulice miasta Tychy w ramach największych Mikołajków na Śląsku. Impreza od 3 lat odbywa się pod nazwą "Starotyskie Mikołajki - Rowerem i Bryczką".Więcej informacji na stronie: www.NOLTYCHY.plGaleria zdjęć z imprezy w 2008r:http://www.noltychy.pl/galeria,23,,staroty...yczka-2008.htmlGaleria zdjęć Mikołajki 2007:http://www.noltychy.pl/galeria,20,,staroty...yczka-2007.htmlFilm z Mikołajków zwiastun imprezy 2008 (można go było zobaczyć między innymi w TVS).http://www.noltychy.pl/zdjecie,354.html#media Informacja o Tyskiej Masie Krytycznej czyli Mikołajach na Rowerach:http://www.noltychy.pl/news,1682,tyska-mik...6-12-2009r.html
Pozdro dla Was Tak jak mówiłam przez fona ,to raczej Wy podskoczcie po swojej imprezie do nas My skończymy około 20-ej albo i później - ale jak kto biorący udział w naszej Akcji stwierdzi ,że ma raczej ochotę przeskoczyć do Was ,albo będzie miał chęć zaliczyć dwie imprezy ,lub stwierdzi ,że jego zapas ciepła się wyczerpał i czas ruszać do domu a właśnie mieszka gdzieś w pobliżu Was - to spokojnie niech jedzie . Przecież wszędzie mamy za zadanie nieść uśmiech i radość dzieciom
Jeśli będzie taka pogoda jak teraz ( ale raczej chyba nie będzie tak dobrze ) to kombik i strój to chyba będzie aż za dużo A na poważnie - jak komu wygodnie - ale strój Mikołaja obowiązkowy czyli ....
Raczej trzeba kupić - tak jak w zeszłym roku co niektórzy zauważyli - jest to jednorazowy wydatek - a przyda się zawsze na lata... nie tylko na nasze Akcje Do osób wpłacających - piszcie mi na PW jak Was umieścić na stronce - czy wg nicka czy z imienia i nazwiska i czy podawać kwotę - czyli piszcie co ma być na stronce .Piszcie TYLKO do mnie - inni mają swoją robotę Dziękuję Wszystkim działającym dla Akcji i wszystkim co już wpłacili kaskę. Wierzę , że Ci co mają krucho z kasą i nie mogą wpłacić - będą na Akcji Wszak nie jestem z księżyca i dobrze rozumiem ,że nie każdy ma na tyle aby się dorzucić... Sorki ,że nie jestem tu na co dzień i nie odpowiadam od razu ... ale częste awarie prądu pozbawiają mnie tej przyjemności dość często... Dobrze ,że awarie nie zaczęły się w trakcie największej gorączki załatwiania bo by mnie szlag trafił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem oficjalnie przed startem z kopca były 83 sprzętyale podobno dobiliśmy do setki.Do końca zostało około 20 najwytrwalszych i część im i chwała za to.Plan tegorocznych Mikołajów na MOtO - Śląsk 2009r przewiduje przyjazdy w poszczególne miejscach w godzinach podanych poniżej.Godz.10.00 - zbiórka Parking CH „Tesco” Bytom ul Chorzowska 86Godz.10.30 – wyjazd ( pozostałe godziny podane obok konkretnych miejsc są godzinami w przybliżeniu)A-DD Bytom ul. Wrocławska 46 -godz. 11.00B-DD Zabrze ul. Park Hutniczy 15 -godz. 12.10 C-DD Ruda Śląska ul.Broniewskiego 8 -godz. 13.20 D-DD Świętochłowice ul. Nowotki 3 -godz. 14.30 E- Chorzów Przedszkole nr 26 ul. Ligonia 14 -godz.15.25 F-DD Chorzów ul. Siemianowicka 58 -godz. 15.45 H- Chorzów Plac AKS ul. Lompy 10a -godz. 16.55 I-DD Katowice ul. Rybnicka 1 -godz.17.30 J-DD Mysłowice ul. Żeromskiego 2 godz.18.30 Jak ktoś nie zdąży pod Tesco na 10/30 (np. jest na bajzlu, pracy itp.) albo się dopiero zdecyduje z wzglądu np. na pogodę, to może zrobić to w powyżej podanych miejscach w których będziemy się zatrzymywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H- Chorzów Plac AKS ul. Lompy 10a -godz. 16.55 Takie małe pytanko mam... Co tam się będzie działo?
W orginale wiadomośc jaką dostałem od KIngi na twoje pytanie brzmi:> - nasza obecność w Przedszkolu nr26 w Chorzowie polega tylko > na podwiezieniu „ przedszkolnego Mikołaja „ do w/w Przedszkola > - Kolumna przyhamowując przed w/w Przedszkolem pozdrawia Klangiem> przedszkolne dzieci i jedzie dalej w kierunku DD w Chorzowie - > nie zsiadamy z maszyn przy w/w Przedszkolu ,> - po wizycie w DD w Chorzowie jedziemy na Plac AKS również w> Chorzowie - tam odbywa się Impreza Mikołajkowa Miasta Chorzów - > po wjeździe na wyznaczony dla nas parking AKS - ograniczamy nasz > pobyt na tej Imprezie do prezentacji naszych maszyn oraz strojów > i pozwolenia zrobienia fotek dzieciom z Imprezy na Placu AKS ,> - UPRASZA SIĘ uczestników Akcji o zabranie termosów z > gorącym napojem oraz kanapek - będzie możliwość uzupełnienia > tych „ zapasów” w poszczególnych DD oraz zakupienie ciepłego > posiłku na Placu AKS ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie jest lista osób, które wpłaciły kasę na moto-mikołaje ??
Bardzo dobre pytanie Tu mają byc wszyscy którzy wpłacili i wpłacą.Jak zapewnia osoba obsługująca stronke dane zostaną wprowadzone wciągu 24h.Ostatnich wpłat prosze dokonywac w czwartek tak żeby w piątek można pobrac kase i zrobic zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przywozić pluszaki, słodycze, czyli co kto ma i chce przekazaćGeneralnie wszystko, co sprawi radość dzieciom.Kaska wpłacona na konto zostanie przeznaczona na konkretne Prezenty, jakich potrzebują dzieci np. ubrania, środki higieny osobistej.Zbiórkę dla dzieci ogłosiliśmy też w paru zaprzyjaźnionych szkołach.(w zamian odwiedzi się te szkoły wiosną np. na Dzień Dziecka pokaże im nasze motocykleprzewiezie itd.).Młodzież tych szkól uzbierała spore ilości książek ,maskotek wszystko to zbierzemy i podzielimy według wieku wychowanków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.