Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

V Zimowy Motocyklowy Zlot Pingwina


Rekomendowane odpowiedzi

Pragniemy poinformować, iż znajdujące się w Internecie daty V Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwina nie są datami oficjalnego zlotu. Imprezy organizowane w tych terminach nie są Zimowym Motocyklowym Zlotem Pingwina a grupa organizacyjna nie ma żadnego udziału w ich przygotowaniu.Pragniemy poinformować, że data V Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwina nie jest jeszcze do końca znana, gdyż pewne sprawy organizacyjno prawne związane z powołaniem stowarzyszenia i zalegalizowaniem zlotu wciąż trwają.Równocześnie przypominamy, że informacje na temat Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwina znajdą Państwo jedynie na stronach oficjalnym WWW.zimowyzlotpingwina.pl i WWW.zimowyzlotpingwina.eu pozostałe strony są skopiowane bez pozwolenia i z naruszeniem praw autorskichOrganizatorzy Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwina informują iż nazwa zlotu oraz logo zostały zastrzeżone. Dystrybucja wszelkich gadżetów odbywać się będzie wyłącznie w terminie zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cieszymy sie bardzo właśnie po to żeby mogła trwać zakładamy stowarzyszenie bo niestety zachciało się komuś podszywać pod nas a nie chcielibyśmy żeby imprezy, z którymi nie mamy nic wspólnego w jakikolwiek sposób rzutowały na prawdziwy zlot. w najblizszym czasie termin bedzie znany i podany pozdrawiam w imieniu organizatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to zlot V Zimowy Zlot Pingiwna odbędzie się w dniach 8-10 Stycznia 2010r. pod patrionatem Prezydenta miasta świętochłowic , więc rezerwujcie sobie kochani weekend, bo zapowiada się fajny zlocik Ale nie rozumiem tego stwierdzenia, czemu "dziękujecie" Hopowi za wieloletnią współpracę, skoro to On był pomysłodawcą całej idei tego zlotu no i zlotu?Proszę o wyjaśnienie, bo nie kumam o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop był jednym z pomysłodawców a nie pomysłodawcą w ubiegłym roku powołalismy grupę organizacyjną ale hopowi to nie pasuje bo jest za wielka kontrola. W zwiazku z tym grupa organizacyjna stwierdziła, że hop albo sie dostosuje albo bedzie wykluczony(nie wspominając, że oszukał nas). Termin zlotu nie jest właściwym terminem Powołane stowarzyszenie w któego skład wchodzi większość pomysłodawców zastrzegło nazwę oraz znak, które jest projektem jednego z nas i od dnia 12.10.2009 jest zastrzeżonym znakiem i nie wolno nikomu bez naszej wiedzy tego używać.przykro nam że ktoś (zgadnij kto) chce zarobić (znowu) na naszym wspólnym pomyśleHop kolejny raz okłamuje wszystkich gdyż telefon do rzekomego współorganizatora Łukasza to jego drugi telefonszkoda, że cierpi na tym zlot a co do patronatu świętochłowic to może sie to zmienić ale o tym nie tutaj powtarzam szkoda, że cierpi na tym zlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtażam Hop nie był pomysłodawcą i twórcą idei zlotu i zlotu zlot i sama idea od samego początku była autorstwa kilku osób a jak zwykle Hop przypisuje sobie całą zasługę. MOżna zapytać kogoś z WRM czy z klubu 22 i wie lu innych
Niestey byłam i pomagałam osobiście w organizowaniu I Zlotu , który odbył się w dniach 13-15 Stycznia 2006 r. i wiem dokładnie kto organizował ten zlot.Pooglądajcie sobie Chłopaki dla przypomnienia i rozjaśnienia umysłów FOTKI Z I ZIMOWEGO ZLOTU PINGWINA W 2006R.Pozdrawiam i do jakiegos zobaczenia,AsiA od "żółtego gumiora" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a marcin?? Pierwszy zlot był organizowany dokładnie przez marcina i hopa przy pomocy naszej ekipy II zlot to już laser marcin hop ekipa z grupy slask i część ekipy z impresjii III zlot to coraz to wieksza ekipa organizacyjna w ubiegłym roku powstała grupa organizacyjna licząca 15 osób. A w tzm roku powstao stowaryzsyenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zlot . Super impreza . Super ludzie . Nie chce się wtrącać ale jak będziecie sie tak kłócić to nic z tego nie będzie . Świętochłowice ? gdzie to jest , na hałdzie ? czy co . Jak macie problem to zorganizujemy Zlot w Śląskich Beskidach . Załatwię tanie domki kampingowe w Ustroniu albo schronisko na Równicy / nocleg za 20 zeta / . Jak co to do zobaczenia . Pozdrowienia i więcej luzu . Pozytywnie zakręcony Motomaniak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś był to wie jak dobrze organizowany jest ten zlot za każdym razem i będzie wiedział kiedy nastepny ten właściwy ale... Paramenides bidolisz jak stary żul który się nadupcył i rozpamiętuje jak mu to źle bo mogłoby być lepiej.Tak jak przedmówca, więcej luzu bo w tym przypadku nie pomagasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś był to wie jak dobrze organizowany jest ten zlot za każdym razem i będzie wiedział kiedy nastepny ten właściwy ale... Paramenides bidolisz jak stary żul który się nadupcył i rozpamiętuje jak mu to źle bo mogłoby być lepiej.Tak jak przedmówca, więcej luzu bo w tym przypadku nie pomagasz.
Nikt nie mówi zejest mi zle pisze to o co prosili mnie kumple z grupy organizacyjnej niestety mnie przypadła niewdzięczna rola próby prostowania pewnych rzeczy na prośbę stowarzyszenia sory jezeli ktos to odbiera jako bidolenie nie tak to miało brzmieć pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie jezeli macie jakies pytania to bede odpowiadał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWAJCIE JAKIEŚ KONKRETY TERMIN I MIEJSCE PIERDOŁY NA BOK TO MA BYĆ SUPER ZLOCIK A NIE SAME WADZENIA SIĘ BYŁEM JUŻ NA 2 PINGWINACH I BYŁO SUPER SZACUN DLA ORGANIZATORÓW WSZYSTKISZ TYCH CO BYLI I TYM CO BĘDĄ POZDRO MIKOŁAJ
Juz niedługo ukaże sie data zlotu czekamy na ostatnie upoważnienia z Urzędu Wojewódzkiego jak tylko będziemy mieli konkret to napisze Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamCoz z tego co wiem w dniach 08-10 stycznia na Ajsce w Swietochlowicach odbedzie sie zlot.Jaki ?napewno motocyklowynapewno bedzie kontynuacja 1,2,3,4 Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwinaa czy bedzie on nosil nazwe 5 Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwina ? Mam taka nadzieje, ale nie robi mi nazwa wiekszej roznicy wazne ze bedzie klimat poprzednich zlotow, bo to wlasnie zlot w dniach 08-10 stycznia bedzie tym samym dobrym zlotem ktory znam i na ktorym bylem juz 3 razy. Szkoda ze zamiast wspoldzialac rywalizujecie... ale to typowe w naszym kraju, moze beda z tej rywalizacji 2 zloty ?pozdro i do zobaczenia Gorol z Sosnowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamCoz z tego co wiem w dniach 08-10 stycznia na Ajsce w Swietochlowicach odbedzie sie zlot.Jaki ?napewno motocyklowynapewno bedzie kontynuacja 1,2,3,4 Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwinaa czy bedzie on nosil nazwe 5 Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwina ? Mam taka nadzieje, ale nie robi mi nazwa wiekszej roznicy wazne ze bedzie klimat poprzednich zlotow, bo to wlasnie zlot w dniach 08-10 stycznia bedzie tym samym dobrym zlotem ktory znam i na ktorym bylem juz 3 razy. Szkoda ze zamiast wspoldzialac rywalizujecie... ale to typowe w naszym kraju, moze beda z tej rywalizacji 2 zloty ?pozdro i do zobaczenia Gorol z Sosnowca
Pozdrowienia dla kolegi , taka sama opinia . Tylko zmień Gorol , na Pan motocylkista . Szacun , Hanys z ex - Katowic . Może coś zorganizujemy razem w lutym ? Dla mnie tu za dużo polityki a za mało rozmowy o motocyklach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy załóżcie sobie partie polityczną, zarejestrujcie sie i wtedy dowoli możecie debatować,jak dla mnie to za dużo niepotrzebnego zamieszania na forum! są już 2 terminy zlotu albo i więcej a o organizatorach nie wspomnę.Jak wszystko bedzie ustalone wtedy dawajcie info co i jak! wtady sie ubierze i przyjedzie jak w poprzednich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post ten miał od poczatku poinformowanie zainteresowanych zlotem ze organizatorzy dotychczasowych zlotów nie podają jeszcze terminu jego jak to nazywacie kontynuacji ponieważ trwają koncowe sprawy prawne zwiazane z zarejestrowaniem Stowarzyszenia. a podany termin w internecie nie jest terminem zlotu organizowanego przez nas. ktos skopiował mojąstronę i postawił ja na innym serwerze.wszystkich informacji mozecie sie dowiedzieć na stornach oficjalnych zlotuwww.zimowyzlotpingwina.pl lub www.zimowyzlotpingwina.euJeszcze raz chciałbym podkreslic ze ten post nie miał na celu niczego innego jak wyjasnienei ze kontynuacja 1234 Zimowego Motocyklowego Zlotu Pingwina odbędzie się w innym terminie niz ten podany na 8 stycznia i ze organiatorzy podaja termin juz niedługo. i zeby nie kojazyc terminów 8 styczen z naszym zlotem nikogo nie chcemy oskarzac nikogo nie chcemy krytykowac chodzi tylko zeby ktos nie zniechecił sie do organizowanego przez nas zlotu dlatego ze ktos sie pod nas podszywa niczego innego nie mielismy na misli a jezeli zostało to odebrane w inny sposób to naprawde przepraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, z tej strony HOP Wiem, że jest to mój pierwszy post na tym forum, ale załogowałem się tu dzisiaj, tylko po to żeby wyjaśnić osobom, które nie siedzą w temacie pewne sprawy dotyczące corocznego Zlotu Pingwina.Oficjalna i pewna w 100 % data V Zlotu Pingwina to 8-10 Styczeń 2010r.V Zlot Pingwina jest kontynuacją I, II, III i IV Zlotu Pingwina, który corocznie organizowałem i organizował będę.Nie organizuję go dla żadnych korzyści materialnych, jak niektórzy insynuują, ale po to TYLKO I WYŁĄCZNIE dla idei i dobrej zabawy ludzi, którzy tak samo jak ja po prostu kochają motocykle!!!Żeby zorganizować ten zlot nie potrzebuję do tego celu żadnego STOWARZYSZENIA, które jest wyłącznie wymysłem ludzi, którzy pomagali mi organizować zeszłoroczny Zlot i którzy chcą mi zrobić (bo podobno ich oszukałem, a to nie jest prawdą i rozsiewają na mój temat nieprawdziwe plotki wśród naszych wspólnych znajomych) koło przysłowiowego "pióra", bo nie chciałem się do nich dostosować i im podporządkować.A wyjaśnię, że idea tego Zlotu powstała w mojej głowie i z mojej inicjatywy w 2005roku (I zlot odbył się w Styczniu 2006) i nie byłem JEDNYM z pomysłodawców, ale to ja SAM wymyśliłem właśnie Zlot Pingwina, który potem w głównej mierze organizował ze mną Marcin Stolarz, a ludzie z owego stowarzyszenia i założyciel tego tematu na tym forum nie byli ani na I, II ani nawet na III Zlocie Pingwina.Dodam jeszcze, że logo Zlotu Pingwina wymyśliłem SAM i jest on MOIM pomysłem, który z uwagi na fakt, że nie potrafię fajnie rysować - narysowała nasza wspólna znajoma.Równocześnie informuję, że oficjalna strona internetowa Zlotu Pingwina towww.zlotpingwina.pl i tylko tu można uzyskać prawdziwe informacje dotyczące Zlotu Pingwina.Oficjalnie informuję wszystkich, że sprawa logo Zlotu zostanie rozstrzygnięta przez Biuro Patentowe.Na koniec chciałem bardzo podziękować wszystkim osobom, które pomagały mi organizować poprzednie Zloty Pingwina nie oczekując w zamian jakichkolwiek korzyści materialnych i pomagając mi w organizowaniu tych zlotów tylko i wyłącznie dla satysfakcji i dobrej zabawy swojej i wszystkich uczestników Zlotów.Pozdrawiam Wszystkich raz jeszcze i zapraszam na V Zlot Pingwina!!!HOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.