Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Portójny ślub Motocyklowy -siemianowice Śl.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12 września 2009 r na Rynku przed Urzędem Miasta w Siemianowicach Śl. trzech szaleńców na motorach z klubu IRON ELEPHANTS MC POLAND postanowiło wstąpić w związki małżeńskie. Wraz ze swoimi kobietami złożą przysięgi przed Prezydentem Miasta Siemianowic Śl. o godzinie 13:30 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeginacie przypadkiem? Każdy lubi podjechać na zlot organizowany przez MC, a tutaj wypisujecie że są tacy "be". Na temat zlotu w Żywcu jakoś każdy wypowiadał się bardzo pozytywnie. Szanujmy się Panie i Panowie.
Nie każdy, ja nie lubie. W Żywcu nie byłem i tym samym nie wypowiadałem się "bardzo pozytywnie". I proszę bez uogólniania. Co do szacunku to nawet szkoda komentować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeginacie przypadkiem? Każdy lubi podjechać na zlot organizowany przez MC, a tutaj wypisujecie że są tacy "be". Na temat zlotu w Żywcu jakoś każdy wypowiadał się bardzo pozytywnie. Szanujmy się Panie i Panowie.
Mów za siebie...nie każdy lubi jeździć na zloty organizowane przez MC!!!I na drugi raz czytaj ze zrozumieniem,temat nie tyczy sie zlotów a ślubu ( i podejścia MC do zwykłych motocyklistów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy, ja nie lubie. W Żywcu nie byłem i tym samym nie wypowiadałem się "bardzo pozytywnie". I proszę bez uogólniania. Co do szacunku to nawet szkoda komentować ...
Proszę wytłumacz dlaczego szkoda komentować? Nie należe do żadnego FG czy MC i byłem na blokadzie, ale czy to oznacza że mamy się nie szanować i odgrywać w dziecinny sposób na sobie? Wy nie byliście tam, to my nie będziemy tu? O to chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól ze zacytuje tu wypowiedź z innego wątku forum "A znamy się ? Piłeś z nami browar? Ja sobie nie przypominam, chyba że byłem pijany. Bo widzisz Daro81, my to robimy dla przyjaciół a nie dla szpanu. A Ty nawet się nie przedstawiłeś w odpowiednim dziale tylko od razu montujesz ekipę na ślub." A inne aspekty poruszone w tym temacie nawiązują do całości MC i ich podejścia do nas.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól ze zacytuje tu wypowiedź z innego wątku forum "A znamy się ? Piłeś z nami browar? Ja sobie nie przypominam, chyba że byłem pijany. Bo widzisz Daro81, my to robimy dla przyjaciół a nie dla szpanu. A Ty nawet się nie przedstawiłeś w odpowiednim dziale tylko od razu montujesz ekipę na ślub." A inne aspekty poruszone w tym temacie nawiązują do całości MC i ich podejścia do nas.Pozdrawiam
Może żyje w dziwnym świecie, ale lubię jeżdzić na zloty bo wlasnie tam czuje się atmosferę wielkiej motocyklowej rodziny. Na forum natomiast mamy czesto kłótnie, obrzucanie się błotem oraz brak życzliwości, czego na zlotach się nie doświadcza. Świetnie bawią się "normalni" motocykliści, jak i zrzeszeni - nie spotkalem sie z wrogim nastawieniem klubow do "normalnych" motocyklistow, takich jak Ja. Co do zacytowanej odpowiedzi to myślałem, że pomoc zupełnie obcym osobom to jest to co nas wyróżnia. Ostatnio zatrzymałem się przy drodze i w ciągu paru minuit podjechało do mnie dwóch motonitów, którzy zapytali się czy nie potrzebuje pomocy. To jest właśnie istota tego wszystkiego, a zgodnie z zacytowanymi przez Ciebie słowami nie miałbym prawa otrzymać pomocy - w końcu razem nie piliśmy, wiec dlaczego ktos mialby sie zatrzymac i mi pomagac. Ja tylko mam nadzieję, że nie staniemy się bezimiennym stadem podobnie jak kierowcy puszek. O to mi glownie chodziło z szanowaniem się nawzajem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól ze zacytuje tu wypowiedź z innego wątku forum "A znamy się ? Piłeś z nami browar? Ja sobie nie przypominam, chyba że byłem pijany. Bo widzisz Daro81, my to robimy dla przyjaciół a nie dla szpanu. A Ty nawet się nie przedstawiłeś w odpowiednim dziale tylko od razu montujesz ekipę na ślub." A inne aspekty poruszone w tym temacie nawiązują do całości MC i ich podejścia do nas.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, nie ma się co denerwować, bo to niczemu nie służy.Zawsze chętnie podjade na zlot do dobrych znajomych bez względu czy są MC, FG czy nie są nigdzie zrzeszeni. Ale niestety na większości zlotów ludzi którzy mają barwy uważają się za lepszych, mających większe prawa, ustalających jakieś zasady i dających chętnie w mordę za cokolwiek. A z punktu widzenia rynku, o czym doskonale wiesz, to jest biznes i taki zlot musi się zwrócić. Skoro tak, to ja wydając również swoje pieniądze chce dostać coś w zamian a nie groźne spojrzenia kilku gości wiekszych ode mnie. I nie chce tu uogólniać, ale kilka takich sytuacji miało miejsce i dlatego nie chce jeździć na takie zloty. Dla kontr-przykładu podam zlot w Vendryni, pełno MC, barw różnych charakterów i żadnej zadymy, tam jest naprawdę bratersko-motocyklowa atmosfera. Nikt tu nikogo nie oczerniał, Mario przypomniał tylko, że kluby MC nie wsparły akcji na autostradzie, ma prawo powiedzieć co leży mu na wątrobie .. .A propo wątroby, mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości napijemy się browara i pogadamy o dupie Maryni. I nie ciągnijmy tego tematu dalej bo to nic dobrego nie przyniesie, lepiej pośmigać na dwóch kółkach. P.S.Szmaciarz - jak widzisz głębsze komentowanie może skończyć się ogólną dyskusją czego chciałem uniknąć. PozdroMarcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,to forum jest tak piekne,dzieki niemu mozemy wszyscy spotykac sie w roznych miejscach tu zaprezentowanych,kazdy tu znajdzie jakis zlot ,jakas inna impreze ,na ktora pojedzie i milo spedzi czas. Ja staram sie czytac to co pisza ci ktorzy sa pogodnie nastawieni do zycia.Pozdrawiam i do zobaczenia gdzies tam na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper... a jak to sie ma godzinowo ? bo data troche zachodzi na DZIEŃ MARZEŃ Fundacji Mam Marzenie w Katowicach. Ale jesli mozna godziny jakos pogodzic to pewnie czemu nie.INFODnia 12 Września zapraszamy wszystkich chętnych a w szczególności tych, którzy się dorzucili do akcji ( ) na uroczyste wręczenie przez Forum Śląskich Motocyklistów i Wojskowy Klub Motocyklowy Kubusiowi prezentów Czyli motocykla na akumulator i kompletnego ubrania http://sin.elsat.net.pl/plakat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper... a jak to sie ma godzinowo ? bo data troche zachodzi na DZIEŃ MARZEŃ Fundacji Mam Marzenie w Katowicach. Ale jesli mozna godziny jakos pogodzic to pewnie czemu nie.INFODnia 12 Września zapraszamy wszystkich chętnych a w szczególności tych, którzy się dorzucili do akcji ( ) na uroczyste wręczenie przez Forum Śląskich Motocyklistów i Wojskowy Klub Motocyklowy Kubusiowi prezentów Czyli motocykla na akumulator i kompletnego ubrania http://sin.elsat.net.pl/plakat.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla młodych par!!!!!!!! może będę a może nie.Ale nie podoba mi się takie dowalanie sobie nawzajem zwłaszcza przy okazji takich tematów ja równiez nie byłam na A4 ze względu na dzieci (moje oczywiście) chociaż popieram ów protest.I niestety jakoś akurat na tym forum często zdaża mi się trafiać na wojny słowne między klubami inne fora są od tego wolne albo ja na takie potyczki nie trafiłam. Moja rada po raz kolejny powtarzam graba na zgodę i szacun dla siebie nawzajem bo na drodze możemy potrzebować pomocy bez względu z jakiego klubu i czy bez klubu i czy piliśmy albo nie piliśmy pomocy. Serdeczne pozdro dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do zobaczyska na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.