Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

29-30 Sierpień Kostkowice Na Dziko


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna edycja reaktywacji Kostkowic dla wszystkich free riderów! Nie masz co robić 29-30 sierpnia? Bierz moto, namiot, kawałek kiełbasy, połówke i wal prosto do KOSTKOWIC! W zeszłym roku frekwencja była ledwo dwucyfrowa, ale byli najważniejsi, czyli ci którzy w tym roku będą na 200 %, tj. Borys (Katowice), Antek (Wolbrom), Michał (Poczesna),Artur, Burza, Łukasz, inni i ja znany również jako Dual. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to sczegółami zajmę się później. Teraz dodam tylko tyle,że jeśli ktoś szuka fajerwerków, kapeli i opłaconych pań, to niech szuka dalej. Tu oferujemy tylko trunki wielo%%%%%owocowe , ognisko do rana , śpiewy przerywane strzelaniem z kominów i niepowtarzalną atmosferę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% koło 17-stej zawitam 0,7 i jeszcze dwóch znajomych tego co mu komin w czerwonym GSX-sie przepaliło i Kaliego przywleke tak, że powinno być sympatycznie a namiot nie wiem czy brać bo w tamtym roku to i tak nie pamiętam gdzie spałem i też nie pamiętam tak dokładnie od czego w moim GSX-sie takie fioletowe kominy sie zrobiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wszystko jasne Dla niewtajemniczonych dodam, że z naszej strony zapewniamy jeszcze ŁOGIEŃ - interpretacja dowolna Jeśli chodzi o Panie to napewno beda tylko, że nieoplacone, hehe. Nigdy nie wiadomo jak sie skończy wieczór A na drugi dzień jak po tym wszystkim dojdziemy do siebie, to można by troche pośmigać np. po Jurze :-)Dozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna edycja reaktywacji Kostkowic dla wszystkich free riderów! Nie masz co robić 29-30 sierpnia? Bierz moto, namiot, kawałek kiełbasy, połówke i wal prosto do KOSTKOWIC! W zeszłym roku frekwencja była ledwo dwucyfrowa, ale byli najważniejsi, czyli ci którzy w tym roku będą na 200 %, tj. Borys (Katowice), Antek (Wolbrom), Michał (Poczesna),Artur, Burza, Łukasz, inni i ja znany również jako Dual. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to sczegółami zajmę się później. Teraz dodam tylko tyle,że jeśli ktoś szuka fajerwerków, kapeli i opłaconych pań, to niech szuka dalej. Tu oferujemy tylko trunki wielo%%%%%owocowe , ognisko do rana , śpiewy przerywane strzelaniem z kominów i niepowtarzalną atmosferę !!!
Fajnie , przyjedziemy z Ustronia , podaj tylko dokładnie gdzie ta impreza się odbywa w Kostkowicach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie!Kostkowice koło Kroczyc, a konkretnie od początku: Jadąc trasą Katowice-> Częstochowa, skręcacie w prawo w Siewierzu na-> Kielce. Cały czas trzymacie się głównej i wjedziecie do Zawiercia. ->W Zawierciu będzie zbiórka pod Urzędem Miasta (o tym później)<-(Urząd jest przy głównej trasie przy głównym skrzyżowaniu zaraz za jedynym wiaduktem.)Potem dalej jedziecie tą samą trasą na Kielce aż do ->Kroczyc. W Kroczycach skręcacie w lewo na ->Kostkowice. Po przejechaniu Kostkowic skręcacie pierwszą możliwą asfaltową w lewo w lesie. Po przejechaniu kilometra jesteście na miejscu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na zwiadach w Kostkowicach . 50 metrów od miejsca gdzie będziemy rozbijać namioty są ustawione dwa bary na czas wakacji. Rozmawiałem z właścicielami, będą mieli dla nas otwarte dłużej (max do 2 ale zależy czy będziemy coś zamawiać) serwują kaszankę, kiełbasę, jakieś zapiekanki i browar -->TyskiE z Polski<-- (po 4 zł.) Są ławki i stoliki. W drugim barze dodatkowo małe dicho pod chmurką z kawałkiem drewnianej podłogi . Wszystko zasilane agregatami.Zamówił ktoś już pogodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My raczej tez przyjedziemy na 12-16 moto moze wiecej jak zbierzezmy braci z zaprzyajznionego klubu to w ponad 20
No to "skromniutka" imprezka się szykuje Jeżeli pogoda dopisze i przyjadą wszyscy którzy się deklarują, to będzie to chyba największy zlocik do tej pory w Kostkowicach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkać się w sobotę na parkingu pod urzędem miasta w Zawierciu--->o godz 16.00<---Jestem otwarty na inne propozycje ( ) co do godziny.Jeśli mamy na kogoś czekać lub nie moglibyście trafić, to dzwońcie do mnie na503-678-613(w tygodniu odbieram po 18.00) Zlot odbywa się bez względu na pogodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.