Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Vendrynia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjechalam do domu, dalam prysznic i jestem zadowolona.Nie bede sie duzo rozpisywac i tylko napisze, ze bylo fajnie. Ciesze sie, ze poznalam nowych super ludkow z forum, bylo mi z wami bardzo milo ...pajaczek Pepa, trzesacy sie rufus, taczacy daroxxx, nikibor w Alpach...itd. Jezeli macie jakies los fotos to padajcie link albo przeslicie mi na mail: [email protected] , dziekuje Dozobaczenia w przyszlym roku ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hardcorowa impreza.potwierdza sie teza ,ze polacy najlepiej bawią sie za granicą było nas wiecej niz czechów (poza tym wielu z nich bylo puszkami)alkohol lał sie strumieniami,muza przednia-tylko te sztuczne cycki pozostawiły niesmak... poganskie pozdro dla nowo poznanych znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja też niedawno wrócilem. O Vendryne nie trzeba wiele się rozpisywać bo każdy kto był napewno nie żałuje. Ja bawiłem się świetnie, poznałem wielu ludzi z polski ;) i z zagranicy Tym razem jednak pogoda dopisała jak nigdy w poprzednich latach - ogólnie to zlot jak zawsze na pierwszym miejscu Na stronke wrzuciłem już troche fotek..Pozdrawiam wszystkich z którymi się bawiłem i do zobaczenia znowu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było poznać pare nowych osobników i napić się ze starszą gwardią Boa wiśniówka pierwsza klasa , śliwowica Pralinki też, ale po niej to już wogóle nic nie pamiętam trochę szkoda że nie było tyle bagna jak co roku, bo wtedy to dopiero jest zabawa i wyzwanie schodzenia i wychodzenia na pole namiotowe na podjeździe szału nie zrobiłem, ale chociaż wiem że po sporej ilości polskiego piwa jest to ciężka misja do wykonania i za rok kolejne podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza jak najbardziej udana za rok trzeba powturzyc hard core trohe zaduze strumienie tego alkoholu i wyjazd sie pare godzin opuznil po dmuhnieciu 0.56 u miśkuw pilnujacyh wyjazdu
To jednak była łapanka... My wyjeżdżaliśmy o 14 kiedy pozostały na polu już tylko 3 namioty PS: ortografia tez fajna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ogien...nie ma co sie rozpisywac jestem bardziej poobijany niz w zeszlym roku a wiadomo co z pania z mokrego tricka ktora stracila przytomnosc? zyje?
ma ktoś w ogóle filmik z tego trika? bo nawet nie wiem jak to wygladalo...a poobijany to ja też jestem, bo w końcu to polacy jako pierwsi chyba wyskoczyli pod scene
A ja kolejny rok z rzędu dałem dupy i nie pojechałem ... No ale cóż, siła wyższa
no właśnie... a tak chciałem jeszcze raz posłuchać twojego TLRa
HEH....na prawde zajebista imprezka fajnie bylo poznac nowych ludzi i nadubcyc sie na zlocie.....wreszcie pogoda dopisala....a Pralinka Alpy juz minely ....ale mnialem faze....
Maro a jak tam kolano? na trzeźwo chyba troche gorzej co? ale nie ma to jak polskie dębowe a Agacie powiedz ze nasze piwo to jest piwo, a nie te wasze piwo z wodą i bez gazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem ,zobaczyłem i …przeżyłem. Nie pamiętam piątku bo było grubo ,jak w sobotę o 11:00 dmuchałem w balon to wskazało 0,52 promila. To był mój najlepszy zlot w tym sezonie. Mam pytanie do tych co byli. Czy was też wkur…. dzisiaj ta trąbka o 6:00 rano ( nie chodzi o godzinę, tylko jak ten ch.. fałszował)Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich i oby jak najszybciej spotkać się znów w tak doborowym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.