Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Vendrynia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Accord a kiedy Ty jedziesz do Vendryni? Ja wyjeżdząm z Mendlem i Przemo w piątek koło 17:30,może razem pojedziemy? U mnie załączniki już się chłodzą będzie "do piekła !!!"
Jeszcze nie wiem o której wystartuje.Może by jaką większą grupe skrzyknąć i po drodze zabierać ludzi ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile piwko na zlocie ( wiem ze jest kiepskie ale warto wiedzieć) bo nie wiem ile mam wymienic na korony. Pozdrawiam.
20 - 25 Kc ??? ...chyba jakos tak...
Namiot, śpiwór, materac, plecak .Ma ktoś patent jak to wszystko spakować na sqrwiałego Buella ?? Pompki nie biore, najwyżeju będe spał na nienapompowanym materacu !!
Kup se porzadny motocykl = duze enduro ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot, śpiwór, materac, plecak .Ma ktoś patent jak to wszystko spakować na sqrwiałego Buella ?? Pompki nie biore, najwyżeju będe spał na nienapompowanym materacu !!
Powiem ci na miejscu jak to sie robi To pisalem ja, gosc,ktory robi bagazniki do wszystkiego i wszystkim a sobie jakos jeszcze nie zrobil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja motocykla to jak najnizszy, jak najlzejszy, bez zbednych plastikowych dodatkow, dobrze prowadzacy sie, z fajnym piecykiem, Ch..........................uj z wygodom i wiejacym wiatrem
Hmhmhm...a ja mam na to inne zdanie ...
HalloJa z Kumplem lecimy w piątek ok godziny 19 z Katowic.Jeśli ktoś się chce dołączyć zapraszam.P.s wiem gdzie jest boisko w Vendrynie tylko nie wiem gdzie dalej sie kierować może ktoś coś podpowie POzdrawiam i do zobaczenia
Dla wszystkich, ktorzy nie byli we Vendryni, trasa we skrocie: Czeski Cieszyn - Trzyniec - Vendrynia. We Vendryni juz by miala byc znaczona droga jak dojechac na miejsce zlotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.