Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Vendrynia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też chcemy być, Daroxxx, Pralina, Dejw, Arczi, Gezo, DefQ i reszta remont załogi ..dajcie znać kiedy sie wybieracie jakby co chciałabym zagoscic przynajmniej 2 dni tego roku. gdyz w roku ubiegłym nawet piwka sie nie napiłam a najwazniejsze zobaczyc Wasze mordeczki kochane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla tak trzymać!! Bierz męża na moto i przyjeżdżaj trza się razem zabawić

Jak tak patrze w temacie kto tam ma jechać, to się zastanawiam czy "normalny" człowiek ma szanse przetrwać w tym towarzystwie
Accord, mam nadzieję, że można to odebrać za komplement!! Koniecnzie musisz się pojawić trzeba razem coś obalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze w temacie kto tam ma jechać, to się zastanawiam czy "normalny" człowiek ma szanse przetrwać w tym towarzystwie
"Normalni" ludzie do Vendryni nie jezdza ...
hehe nic dodać, nic ująć
a kto bedzie spal w Twoim namiocie
Ja
Ja ...
i ja i ja
Też chcemy być, Daroxxx, Pralina, Dejw, Arczi, Gezo, DefQ i reszta remont załogi ..dajcie znać kiedy sie wybieracie jakby co chciałabym zagoscic przynajmniej 2 dni tego roku. gdyz w roku ubiegłym nawet piwka sie nie napiłam a najwazniejsze zobaczyc Wasze mordeczki kochane
znając życie to w piątek
trzeba razem coś obalić
...pani Dorotka z checia bedzie trzymac dla pana Grzesia sliwowice
normalnie sami alkoholicy w sumie odcięcie w takim gronie to sama przyjemność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcemy być, Daroxxx, Pralina, Dejw, Arczi, Gezo, DefQ i reszta remont załogi ..dajcie znać kiedy sie wybieracie jakby co chciałabym zagoscic przynajmniej 2 dni tego roku. gdyz w roku ubiegłym nawet piwka sie nie napiłam a najwazniejsze zobaczyc Wasze mordeczki kochane
znając życie to w piątek
jak zawsze piątek, każdy późniejszy termin to już strata
Tez to widze na piatek ...
Od razu mówie, ze nie mam namiotu więc Dorotko musisz mnie przyjąc do siebie
A kto powiedzial, ze ja namiot mam? ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my lecimy prawdopodobnie w piatek poznym popoludniem, i walimy tam do odcięcia a w sobote tylko na pół gwizdka hehe
ja tez ja tez!!!!! .Syla i ekipa rybnik, oklolice dajcie cos jeszcze dokladnie znac o której bo nie wiem gdzie jechac....Kurde nie mam namiotu;/ no i narzeczona trza kańs spakowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pewnie ze Skalarem i innymi ustawie wiec jak cos ustalimy to damy znac
Majzel ale za wami to chyba dopalacz se musza w mojej xj zamontować.No i mój krag musi wskoczyć na miejsce Arczi tez o tym myślę ,a fakt ze ona gdzies z koleżankami jedzie na 3 dni tez mnie usprawiedliwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma źle bedzie predkość turystyczna
e mysle ze dam rade w koncu moze xj weznie wiecej niz 4,5/100km Nie ma opcji nie opuszcze takiej imprezy i okazji poznania kolejnych "pozytywnie pierdolniętych".Bede sledzic wątek co igdzie sie spotykamy, moze Spun ruszy dupe i tez pojedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko nie zapomniał wziąć parę wkrętów do opony na wypadek ubytków powietrza
buehehehe, spun bez blachowkrętów z domu się nie rusza
Arczi tez o tym myślę ,a fakt ze ona gdzies z koleżankami jedzie na 3 dni tez mnie usprawiedliwia
Taaaa, z koleżankami, pewnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majzel ja rozumiem ze i w deszczu przyjedziesz jak cos:) bo ja tak jak w zeszłym roku pewnie kolo 9-10 z Antkiem polecimy:) najważniejsze by nie było lodu na drodze ;p
wiesz co jak sie znajdzie chociaż jeden świr ktory ze mna poleci to na bank jade bo samemu mi sie nie bedzie chcialo ale miejmy nadzieje ze bedzie ok bo 2 lata z rzedu padalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.