Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Vendrynia


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, do zlotu jeszcze sporo czasu, ale termin juz zostal "ogloszony" a wiec wszystkich serdecznie zapraszam na zlot do Vendryni. Mysle, ze duzo pisac nie trzeba bo wiekszosc z was dobrze wie o co chodzi.7. - 9. 8. 2009 Vendryně - Vápenka CZ Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie.Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma co narzekać. Fakt, pogoda mogła być lepsza, ale ogólnie było super. Żarcie też nie najgorsze, szczególnie po paru browarach też inaczej smakuje. No i na "bigoso" menu się nie kończyło. Ale i to jest kwestią gustu. Ja osobiście widzę duuuużo więcej plusów niż minusów, więc i tym razem będę się dobrze bawić. Polecam imprezę z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie hardkor
w roku ubiegłym było słabo i mokro a do jedzenie kukurydza i potfornie niedobre bigoso podobne coś okropnie doprawione kminkiem miejsce fajne oile jest pogoda piwo rewelka (radegast) i fajni ludzie
To zlot motocyklistow a nie urlop all inclusive ...
Pewnie zaś wezmę grila i własny prowiant, więc strzyka mnie ich jedzenie.
Mam nadzieje paczus, ze sie podzielisz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wpisane do kalendarza ;> W zeszłym roku byłam, to i w tym się pojawię, szczególnie że bardzo miło wspominam ten zlot. Mam nadzieje PABLO,że też się zjawisz ;> No i Smoczyska z Dąbrowy G. pozwolą mi się znowu rozbić koło nich Tym razem wypiję więcej by odważyć się wziąźć udział w konkursie ;p Szachrajka, piszesz się ze mną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zarąbiscie melduje sie obowiazkowo z "Panem Tadeuszem " ... .....................Pralinka jak będziesz miała jeszcze jakieś namiary na zloty w Czechach w najbliższym czasie to podaj ...bo imprezy sa konkretne ..niewiesz może kiedy jest zlot pod Ostrawa pod tym wyciągiem narciarski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wpisane do kalendarza ;> W zeszłym roku byłam, to i w tym się pojawię, szczególnie że bardzo miło wspominam ten zlot. Mam nadzieje PABLO,że też się zjawisz ;> No i Smoczyska z Dąbrowy G. pozwolą mi się znowu rozbić koło nich Tym razem wypiję więcej by odważyć się wziąźć udział w konkursie ;p Szachrajka, piszesz się ze mną ?
Nie inaczej. U nas zawsze wesoło! I dla każdego znajdziemy kawałek miejsca ! Oby tylko pogoda była lepsza niż rok temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.