Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4 Lipiec- Strzelamy Se Niepodległość :p


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki wszystkim za cheć odprowadzenia nas do ołtarza z tego względu że dzień ten zblirza się coraz szybciej zapodaję kilka techniczno organizacyjnych informacji :kto chce towarzyszyć mi od samego początku i jechać ze mną po Panne Młodą to zapraszam pod mój dom (kto nie wie gdzie mieszkam to udeżać do Antka - on prowadzi cała kawalkade lub do mnie na PW wyjazd odemnie po Maję o 9.30od Maji do Kościoła bedziemy wyjeżdzać w okolicach godziny 11.00 jedziemy do Kościoła w Rybniku Ligockiej-Kuźni pod wezwaniem Św. Wawrzyńcaślub jest na godz. 12.00po mszy kto bedzie miał jeszcze siły i ochotę to może nam potowarzyszyć pod dom weselny Arkadia w Radliniecałą trase zna Antonio i to on będzie prowadził całą kawalkadęmam sedeczną prośbę aby na placu kościelnym i przy kościele oraz pod domem weselnym nie palić gumy, pozadym w każdym inny miejscu wsio dozwolone jeszcze raz sedrecznie dziekujemyi do zobaczenia niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem osioły słuchać godzina 9.00 zbiórka na BP przy Macdonaldzie macdrive koło małego tesco.Stroimy swoje piękności i jedziemy do gadgeda o 9:15, a dalej juz wiadomo Pamiętajcie o balonikach
Agatko nie znam tak dobrze Rybnika więc napisz prosze na jakiej ulicy jest ta stacja BP.Wybieramy się z Mendlem, Motochristo i Kudłatym i nie bardzo mi sie chce rano bładzić po Rybniku i szukać BP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pszczolkamajka.w.interia.pl/szablon_obrazki/MAPA.JPGTutaj jest mapka jak się jedzie od gliwic. Bo pewnie wiekszosc z was się kulnie autobana i potem z gliwic na rybnik. Jak sie jedzie tą gliwicka to po prawej stronie jest carefour pozniej jedzie sie pod gorke i rowniez po prawej stronie jest szpital psychiatryczny, wysokie mury i okna z kratami i zaraz za szpitalem na rondzie w prawoJak jakas dokladniejsza mapka ma byc to napiszcie to cos spłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.