Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaproszenie Do Żor...w Dniu 11 Lipca.


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam o zaproszeniu na sobotę.Mam zamówionego zaklinacza chmur który zagwarantował mi pogodę na calę sobotnie popołudnie.Dodatkowym bodżcem niech dla wszystkich będzie możliwość wylosowania laptopa dla tych co zakupią los za marne 5 złociszy.T Tak więc - przybywajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ludzi w skórach zawsze można liczyć.Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim którzy wczoraj mnie odwiedzili.Na paradzie jechały 102 maszyny.Jak na pierwszy raz to bardzo dużo.Szczególnie chcę podziękować tym ludziom co po paradzie wozili dzieci- wielki szacunek dla Was.Mam nadzieję na spotkanie za rok a może wtedy już będą blachy Dodatkowo pozdrawiam ekipę z Wodzisławia, szczególnie kobietki z kuflami i z autografem. Do zobaczenia na następnym zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz.... przeoczyłem temat. w sumie ciężko by było wpaść, 9.00-20.30godz. w robocie .... ino żech do doma przyjechoł i sie rodzice pytali kaj te 50 motocykli jechało... szkoda Tomek_187 czy to nie ty o +- 20.30godz wczoraj bujołeś się po osinach z plecakiem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłżech, piłżech beer'y, żarłżech wuszty, i... dziwołżech się inkszym maszynom, co przyśmigały na imprę. Największy podziw i uznanie zyskały w mych bleszczatych eyes nie maszyny (te z silnikami, i te co kucajom jak sikajom) ale paru gości co dało się poznać z tyj najlepszyj strony. Ci co bydom planować jakesik imprezy na przyszłość, niech zadbajom o obecność na nich, takich tuzów jak:Radliński "Szwagier" z Hondą, co mo numer SWD - 40C5Czerwionkowy "Andrzej" z Yamahą ,co mo numer SRB - 62XRTyn pierwszy zrobił swoją maszyną (za frico) ze trzydzieści obrotów w koło boiska z dzieciarnią co aż piszczała z uciechy i w majtki popuszczała z wrażynio. Tyn drugi różnił się tylko tym, co tych obrotów zrobił trocha mienij.Mieć takich dwóch na zlocie czy festynie, a pewnikiem wszystko bydzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz.... przeoczyłem temat. w sumie ciężko by było wpaść, 9.00-20.30godz. w robocie .... ino żech do doma przyjechoł i sie rodzice pytali kaj te 50 motocykli jechało... szkoda Tomek_187 czy to nie ty o +- 20.30godz wczoraj bujołeś się po osinach z plecakiem? ;)
no to pewnie mnie widziales bo mieszkam w osinach. Ale bez plecaka bo sam jezdzilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.