Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Biore Slub :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zbliza sie ten termin naszego slubu, wiec pisze juz dzisiaj.Dnia 13go czerwca tego roku o godzinie 14.00 w urzedzie stanu cywilnego w Żorach odbedzie sie wyzej wymieniona ceremonia.Wszystkich chetnych, zwlaszcza znajomych, zapraszam do wziecia udzialu w eskorcie slubnej, oczywiscie na motocyklach Wyjazd spod mojego domu w Żorach na ul. Kłapczyka (jest to ulica prostopadla do ul. Rybnickiej)Dokladna godzine wyjazdu podam niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no to CB1 chyba po raz pierwszy nie będzie na naszym zlocie no ale wybaczamy przez wzgląd na okoliczności hehe (jeśli oczywiście dobrze kojarze to jesteś gościem w długich włosach )
Dobrze kojarzysz Moze wpadniecie z parada zablokowac miasto i zrobic troche halasu, sasiedzi sie uciesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosz ty rozum ?!? Chopie ! Bier gumowy motek i wal sie po łbie aż ci ten gupi pomys z gowy wyparuje ! Keta sie zakładosz i jeszcze kumpli w to wciongosz ?? Ty Pieronie !!!Oczywiście przemyślałeś tą decyzję ? HE ? ? ? Pamiętaj ,że od tego dnia musisz mieć zgodę na kredyty na nowe maleństwa jak ci się takowych zachce ( nie mam na myśli tych zasmarkanych pampersowników tylko te pachnące benzyną ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ,że od tego dnia musisz mieć zgodę na kredyty na nowe maleństwa jak ci się takowych zachce ( nie mam na myśli tych zasmarkanych pampersowników tylko te pachnące benzyną ).
Z pampersikami juz walczymy, za niedlugo trzeba juz bedzie zmieniac na te w wiekszym rozmiarze, znaczy o wiekszej pojemnosci No ale narazie spoko bo zanim do litra dojdzie to jeszcze pare ladnych lat minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zegar tyka wiec sie przypominam.13.06.2009Wyjazd spod mojego domu (Żory ul. Kłapczyka 21, jest to odnoga Rybnickiej, glownej trasy Żory - Rybnik)o godzinie 13.30.Traska bedzie krotka, cale zamieszanie tez nie bedzie dlugo trwalo, tak wiec bedziecie mogli po wszystkim sobie gdzies posmigac, np. do Invadersow na zlocik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zbliza sie ten termin naszego slubu, wiec pisze juz dzisiaj.Dnia 13go czerwca tego roku o godzinie 14.00 w urzedzie stanu cywilnego w Żorach odbedzie sie wyzej wymieniona ceremonia.Wszystkich chetnych, zwlaszcza znajomych, zapraszam do wziecia udzialu w eskorcie slubnej, oczywiscie na motocyklach Wyjazd spod mojego domu w Żorach na ul. Kłapczyka (jest to ulica prostopadla do ul. Rybnickiej)Dokladna godzine wyjazdu podam niebawem.
WITAM!!!Jak nic nie wypadnie to melduje sie!!! Pozdrowienia dla przyszłej zony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.