Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zabrze 30 Maja Piknik I Powrót Do Szkoły :)


Rekomendowane odpowiedzi

witamze względu na wykonywany zawód i zamiłowanie do motocykli zostałem poproszony o przekazanie na FŚM informacji o spocie, pikniku który się odbędzie w Zabrzu w SP 42 i GIM 21 przy ulicy Gagarina 2 (Zabrze koło MAKRO blisko M1 a dokładnie tam gdzie 2 lata temu była impreza radia ESKA)impreza trwa od godz 8 do 14będą kiełbaski , ciasta i napojeprzewidziane są jakieś konkursy ale o szczegółach poinformuje w późniejszym terminiejakby ktoś był chetny to prosze o kontaktdarujcie sobie głupie komentarzejak kogoś to nie interesuje to nie musi przyjezdzaca jesli ktos chciałby uświetnić impreze szkolną swoją obecnością i wpaść chociaż na chwilke to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi sie wydaje ze będzie mało chętnychale prosili w szkole to wystawiłem temat na forum dla braci motocyklowej a jak nikt wczesniej sie nie zgłosi to powiem w szkole ze niema chętnych i sam tez gdzieindziej wyskocze bo jak mam tam sam jechac albo na dwie maszyny to dziękuje wole z wami wyskoczyc na jakiś zlota mamy ich troche w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc mam więcej danych :moglibyśmy podjechac na godz.12jedzenie i picie bedzieposiedzimy z godzinke lub dwie (porobimy za atrakcje) i polecimy pośmigać z bananem na ustach Pogoda ma być piękna więc pomyślta nad tym motonici

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest jeden problem mój drogi w tym czasie jest zlot w Dzierżnie więc jest drobny problem, bo większość się tam wybiera. Nie idzie jakoś tego przełożyć? No chyba że podlecimy w tym czasie z Dzierżna ale to mało prawdopodobne, bo nie wszyscy będą w stanie %
Tylko problem mamy taki że o 11:45 ruszamy na paradę do Gliwic na Plac Krakowski gdzie odbędize się pokaz jazdy ekstremalnej - powrót z parady na teren zlotu ok 13:30Link do Programu: http://zlot.wrm.org.pl/Szkoda że te terminy się pokrywają - gdyby dało się to rozdzielić to sami byśmy przyjechali na parę sprzętów żeby umilić czas dzieciakom. Szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem mamy taki że o 11:45 ruszamy na paradę do Gliwic na Plac Krakowski gdzie odbędize się pokaz jazdy ekstremalnej - powrót z parady na teren zlotu ok 13:30Link do Programu: http://zlot.wrm.org.pl/Szkoda że te terminy się pokrywają - gdyby dało się to rozdzielić to sami byśmy przyjechali na parę sprzętów żeby umilić czas dzieciakom. Szkoda
No właśnie i tu się ten problem pojawia Chyba żeby przełożyć ten piknik np o godzinę wstecz jeśli by się dało to jakoś podjechać by można było prawda?Sorki że tak wrzucam swoje trzy gorsze ale jakoś chcę pogodzić jedno z drugim by dzieciaki były zadowolone i zlocik się udał ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 maja na 11:00 postaram się zjawić, może ściągnę jeszcze 3,4 maszyny.Tylko gdzie się spotkamy, jakiś konkret, bo fajnie by było wjechać na piknik w małej paradzie a nie każdy z osobna. Może na parkingu pod M1 o 10:40
O.K może być godz.10.40 na stacji NESTE przy centrum handlowym M1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.