Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kto Zawitał Na "zlocie Pod Zaporą" Bielsko Biała


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie troszkę słabiej niż jesienią, ale nie było źle.Plusy:- możliwość wjazdu puszką, pożyczenie parasola/ławekMinusy:- ceny na miejscu, pogoda, lipny dojazd, mało atrakcjiPoza tym chciałbym pogratulować trzem panom "palącym" gumę tym biednym enduro , panu na gsxr'ce "głos z tłumu: pierdol panewki" oraz przybić piontkę właścicielom czterech chopperów stojących z tyłu na polanie, którzy cały boży dzień nie wiem dla kogo gazowali te maszyny - jesteście super na prawdę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było konieczne zakładanie nowego tematu... równie dobrze szło to zrobić w już istniejącym (zresztą tak jak to zwykle bywało...) jak dla mnie ogolnie bylo ok... amek nie wiem czy te minusy są takimi minusami... lipny dojazd? - dresy w tuning furach nie dojadą bo kto by pozniej tak dlugo mył auto? moze jeszcze jakis kamyk lakier porysuje ;) pozatym daleko od centrum i mało burzących się sąsiadów ceny? półmetrowa kiełbasa - 6 złotych i 4 za piwo nie wydaje mi się zbytnio wygórowana...jazda quadem, wolna jazda, cofanie quadem miedzy beczkami, palenie gumy, wyścigi narciarzy (i jeszcze chyba coś zapomniałem) chyba trochę czasu te konkurencje zajęły wiec nie wiem czy tak mało na taką pogode...dobrze ze ognisko nie zgasło bo byśmy pozamarzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów i Panie ;)To był mój pierwsze zlot i powiem szczerze, że nie żałuję i mi się podobało, szkoda, że potem sie rozpadało..A kilka zdjęć już wam wstawiam, taki skrót myślowy, bo zdjęć było bardzo dużo, natomiast bez sensu wstawiać bardzo podobne, chyba, że ktoś chce, to wrzucę tak ;)A jeśli któreś się powtarza to krzyczcie.;]http://tnij.com/rSfwu <--- KLIK.Zwróćcie uwagę na miny i gesty niektórych na drugim planie ;]Poza tym chciałbym pogratulować trzem panom "palącym" gumę tym biednym enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zlot jak zawsze super, jezdze juz pare lat i prawie wszystkie inne olałem bo się nie umywają.

Minusy:- ceny na miejscu, pogoda, lipny dojazd, mało atrakcji
O które ceny Ci chodzi, bo nie zauważyłem nic drogiego na tej imprezie? Czy to może Tobie dawałem na bramie 20 zł ? (ktoś na nowym bandicie chciał się wbic za darmo bo go nie stać a Monika przesadza z kasą na wstęp , więc powiedziałem mu ze jak Cie nie stac to masz tu 2 dychy i baw się dobrze. Wziął jebany. Ja bym się pod ziemię zapadł.)
i potraktowanie kolesia ktory robil zdjecia ze sceny podczas striptizu... jakby tak glowa pieprznal o ziemie, nie byloby ciekawie
To mówi ktoś kto ma support RR??? Ile lat jeździsz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz chyba troszeczke odswiezyc swoja wiedze w tym temacie KOLES...pozatym nie wiem co ma jedno do drugiego.a to moze ty go tak odwaznie zepchnales?
-Nie muszę nic odświeżać... -Nie to nie ja go zepchnąłem, ale zrobiłbym to samo tylko jeszcze najpierw wyłapał by w kły.-Nie jestem twoim kolesiem i nigdy nie będę. Psa nie masz a kumpli szukasz?Szramer - chodzi o to czy pamięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.