Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

1-3 Maja 2009 V Zlot Ogólny Road Runners Party Koszęcin 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wstępny program imprezyCzwartek 30 kwiecień 2009 jak ktoś ma czas i się nudzi to zapraszamy  już od czwartku Piątek  1 maja 200916.00 - powitanie uczestników17.00 kapele zaczynają grać Pizza łomot , 7 w nocy , Faliński Band , Mirash w między czasie   ognisko integracyjne Sobota 2 maja 200911.00 - 12.00 zbiórka i wyjazd na paradęw trakcie parady święcenie motocyklioraz  pierwsza część konkurencji zlotowych13.30 powrót na teren zlotu15.00 początek drugiej części konkurencji zlotowych 17.00 koncerty Progres , Piff pare , Ścigani , Izotop, Highway 4 szmeryokoło 18.00 Licytacja złotego i srebrnych znaczków zlotowych ( dochód przeznaczony na rzecz Domu dziecka nr 2 w Bytomiu )około 19.15 wręczenie nagród za konkurencje zlotoweokoło 23.00 w przerwie koncertu niespodzianka DLA DOROSŁYCH około północy kolejna niespodzianka  Niedziela 3 maja 2009 od 8.00 śniadanie12.00 oficjalne zakończenie zlotu----------------------------Do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś kto poleci z okolic rudy śląskiej bytomia czy piekar organizujecie jakieś zbiurki??????? nas jutro poleci 4 i spotykamy się na BP w bytomiu jak na tarnowskie się leci niedaleko dolomitów jakby ktoś był chętny się dołączyc to zapraszam lub dajcie znać 514220554 my zbieramy się około 9-10 pozdrawiam i do zobaczenia w Koszecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ( ja z mezem ) tez wrocilismy calo i zdrowo.Nie zostalismy na noc, okolo 24 zmylismy sie do domu.Imprezka byla naprawde czadowa, pogoda przepiekna- na takie zloty az milo pojechac :-))Zdjec mam cala mase , jak tylko zrzuce z aparatu i pozmniejszam troche to oczywiscie wrzuce na fotosa i podam linka :-))Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modliszka  ja bylam 02 a ty którego ??
Ja tam byłam od piątku do niedzieli pod namiotem, przetaczając przez swój organizm niewiarygodne ilości alkoholu - jak na mnie ;p. Świetnie się bawiłam ;) Ekipa namiotowa przednia. Było świetnie, mam nadzieje,że w tym składzie ruszymy na WRM PARTY Lewy - nie wypowiadaj słowa GRILL przy mnie... bo zwymiotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.