Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie Sezonu W Częstochowie 18.04


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoże zniknęło a Bart zaspał i nie napisał - ja pisze!18.04.2009 spotykamy się na kolejnym zlocie w Częstochowie, otwarty bedzie również camping Oleńka (jak w zeszłym roku)
UUUUUUUUU. bedzie dym Uczyniłeś moją powinność ;)a tak na poważnie jeszcze raz wklejam informacje ktora poszła w kosmos Drogi Przyjacielu, JASNA GÓRA 2009 – radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego odbędzie się w dniach 18 – 19 kwietnia 2009 roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUU. bedzie dym Uczyniłeś moją powinność ;) a tak na poważnie jeszcze raz wklejam informacje ktora poszła w kosmos Czyli w tak jak co roku w niedziele od samego rana spotykamy się na górce przeprośnej żeby wyruszyć paradą w kierunku Jasnej Góry na msze o godzinie 12:00Jeszcze nie wiem o której start z górki ale pewnie jak w zeszlym roku kolo 09:30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów na radosne ozpoczęcie sezonu motocyklowego w dniach 18-19 kwietnia 2009 roku na Jasnej Górze. W ubiegłym roku było nas ponad 15 tysięcy motocykli! Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o tegorocznym VI Zlocie Gwiaździstym. Plan imprezy: 18 kwietnia (sobota)godz. 18.00 - spotkanie w sali ojca Kordeckiego, następnie Apel Jasnogórski19 kwietnia (niedziela)godz. 8.00 - zbiórka na Górce Przeprośnejgodz. 10.00 - wyjazd na Jasną Górę (parada motocykli)godz. 12.00 - Msza Święta i poświęcenie motocykliW niedzielę zbieramy się na Górce Przeprośnej. Prosimy nie ustawiać wcześniej motocykli na błoniach jasnogórskich. Na błoniach pierwsza wjeżdża parada, spóźnieni motocykliści zbierają się na Starym Rynku i dołączają na końcu kolumny. Wszyscy przywozimy pluszowe zabawki dla dzieci z sierocińców w Polsce i na Kresach Rzeszypospolitej. Zlotowi patronują: - Przeor Jasnej Góry - Ojciec Roman Majewski, - Prezydent Częstochowy - dr Tadeusz Wrona. Możliwość rezerwacji noclegów w Domu Pielgrzyma (tel. 34 377 75 64). Na Górce Przeprośnej można rozstawiać namioty już w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.