Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie Sezonu W Częstochowie 18.04


Rekomendowane odpowiedzi

szachrajka32 wczoraj wiele osób dorwała też byłem jedną z ofiar szachrajki32 i i było to bardzo przyjemne zostac dorwanym przez tak sławną i znana szachrajke.to do zobaczenia na kolejnym zlocie ciekawi mnie to kto kogo następnym razem dorwie hahahahahahahahha....
widze że Ci się podobalo to dorwanie    dozobaczenia w Koszęcinie mam nadzije że będe   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo fajnie bylo, super sie jechalo. Spotkalo paru znajomych i poogladalo piekne maszyny. Jednym slowem wyjazd udany.

Ja pojechałem na Tor Wyrazów zobaczyć co to w ogóle jest. Coś się tam nawet działo. Motocyklami wjechali i śmigali. I dzięki temu przeczekaliśmy całe korki:)
Tez bylem z kumplami na wyrazowie. Niestety obaj zaliczyli glebe kumpel na husqvarnie skrzywil kierownice ale jako ze stalowa to naprostowalismy i wrocilismy jakos do domu. Ledwo sie trzymala ale dal rade. Jemu nic. Pierwszy raz tam bylem, duzo ludu, asfalt tragedia, dopiero po nagrzaniu opono jako tako sie trzymaly.Pozdro i do nastepnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie bylo, super sie jechalo. Spotkalo paru znajomych i poogladalo piekne maszyny. Jednym slowem wyjazd udany.Tez bylem z kumplami na wyrazowie. Niestety obaj zaliczyli glebe kumpel na husqvarnie skrzywil kierownice ale jako ze stalowa to naprostowalismy i wrocilismy jakos do domu. Ledwo sie trzymala ale dal rade. Jemu nic. Pierwszy raz tam bylem, duzo ludu, asfalt tragedia, dopiero po nagrzaniu opono jako tako sie trzymaly.Pozdro i do nastepnego
A to już wiem kto latał na wyrazowie bo też byłem akurat jak lataliście Wyrazów ma specyficzny asfalt i trzeba uważać, jednak opony da się zamknąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak wiele nie potrzeba żeby stać się właścicielem "piekielnej maszyny". Dwa lata temu było około 5000 motocyklistów, w tym roku ponad 20000. Gadałem ostatnio z młodym fanem dwóch kółek, akurat zgłaszał szkodę w PZU, jakiś gość autem zajechał mu drogę i poszli na czołówkę. Jak na moje oko więcej niż 25 lat nie miał, motocyklem nacieszył się nie cały miesiąc, a na pierwsze moto kupił ZX636. Pozostawię to bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z nieco innej beczki , a mianowicie jak Wy sie odnajdujecie na tych zlotach ???Ja tez bylam w Czestochowie, ale nikogo z Was nie widzialam- a moze widzialam, ale nie wiedzialam ze Wy to Wy :-))))))))Jutro bede w Koszecinie od samego rana z mezem i zastanawiam sie czy Wy macie jakis swoj tajny jezyk poprzez ktory sie odnajdujecie czy jak :-)))A chetnie bym poznala ludzi z forum :-)))Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mało czasu zostało do emisji ale dopiero dostałem maila. Jesli ktos ma chęc powspominać i obejrzec.Przyjacielu, W dniach 18 - 19 kwietnia 2009 roku, na Jasnej Gorze, mialo miejsce niezwykle spotkanie motocyklowe. 23.000(dwadziescia trzy tysiace) Polskich Motocyklistow przyjechalo do Jasnogorskiej Matki Krolowej Polski aby prosic o dobry i bezpieczny sezon. W dniu 02.05.2009, o godz. 22:20 w TV TRWAM bedzie pokazany Reportaż: VI Zlot Gwiaździsty im. ks. Ulana Zdzisława Peszkowskiego Rozpoczęcie sezonu motocyklowego -Jasna Góra 19.05.2009r.Przezyjmy to jeszcze raz. Zachecam do ogladania.Rowniez w ostatnim tygodniku Niedziela jest reportarz z tego zlotu.Mocno prawice sciskamWiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.