Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie Sezonu W Częstochowie 18.04


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

udało mi się wjechac prawie pod sam ołtarz , ruszyłem z paradą z Górki Przeprośnej o 10.15 , fakt często staliśmy , była szansa odskoczyc w lewo , ale nie skorzystałem ,korkowało się przy wjeździe na błonie , później na ''trawie '' było jeszcze sporo miejsca .pozdr. Jorg Emeryt , Szachrajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko ta trasa była radochą.Szczerze mówiąc tym razem sama Jasna Góra nie zachwycała przez totalny chaos na dojeździe (zastawiona droga dojazdowa na maxa) i totalny brak punktów gastronomicznych.(3 budki na 15 tyś motocykli woow )Kolejną dziwną sprawą dla mnie jest to że moje misie które wiozłem specjalnie dla dzieciaków z domów dziecka,wróciły razem ze mną do domu bo do teraz nawet niewiem gdzie mogłem je zdać !!Za to jestem wkurzony zdeka .Nikogo kto by to zbierał nie widziałem jeju....Poza tym to wypas wycieczka i wypas pomysł na taką imprezę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko ta trasa była radochą.Szczerze mówiąc tym razem sama Jasna Góra nie zachwycała przez totalny chaos na dojeździe (zastawiona droga dojazdowa na maxa) i totalny brak punktów gastronomicznych.(3 budki na 15 tyś motocykli woow )Kolejną dziwną sprawą dla mnie jest to że moje misie które wiozłem specjalnie dla dzieciaków z domów dziecka,wróciły razem ze mną do domu bo do teraz nawet niewiem gdzie mogłem je zdać !!Za to jestem wkurzony zdeka .Nikogo kto by to zbierał nie widziałem jeju....Poza tym to wypas wycieczka i wypas pomysł na taką imprezę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że było duzo lepiej niż dwa lata temu (w tamtym roku niestety nie byłem) . Jedno tylko aż porażało mój zmysł handlowca.Jak mozna nie otwierać swojego sklepu spozywczego czy też kawiarni jak wiadomo ogólnie że przybędzie horda około 15000 ludzi którzy chetnie by wydali swoje pieniążki.W skrócie to stałem w jednym z niewielu otwartych sklepów 20minut w kolejce.Podziwiam przekrój sprzetów jeżdzących po Polsce - wszystko w większości od lat 80 do super najnowszych bryk !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, jak z roku na rok będzie coraz więcej moto to za 2 lata maszyny będzie się zostawiać przy wjeździe do cz-wy...Może mi ktoś powiedzieć co robił na samym środku namiot ATV club polska czy coś takiego?Przeszkadzały mi też głośne śpiewy z tych szczekaczek na masztach, jeśli już musi być (a nie mam nic przeciwko) to mogłoby być ciszej, jak wszyscy wyjeżdzali to wyglądało na to, że próbowali przebić siłą głosu wyjeżdzające motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo pieknie, super ze pogoda tak dopisalawidzialem samochody z TVP i TVN, ale w tv nie trafilem na reportaz czy wzmianke... moze slabo patrzalem; motocykle policyjne... no jestem pod wrazeniem, fazery1000 i fjr.. niezle, niezle, w piekarach widzialem policje na bordowej xj600, a tutaj... respect maggy, ten krolik taki rozowy mialas? chyba cie mijalismy z fioletowym zwierzem na kufrze XXa ;)szkoda tylko ze po drodze niektorzy blokowali lewy pas nawet jak nie bylo takiej potrzeby; nie pochwalam zachowania goscia z volvo, ale w pelni ruzumiem ze sie wpienil...super sie tez wracalo, az lewa reka boli od trzymania w gorze do zobaczenia za rok!!!PSmoim idolem tego roku zostal gosc na r1 w ortalionowych spodniach z dresu i bialych halowkach pumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.