Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie Sezonu W Częstochowie 18.04


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że były przy wjeździe pod klasztor od dołu po prawej stronie stał samochód TVN a w Katowickich Aktualnościach o godzinie 18 był reportaż ze zlotu między innymi mówili o oddawaniu Szpiku Kostnego
noo ja tam nie byłem , nawet tamtędy nie przejeżdżałem ale dzięki za info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkichRespect dla wszystkich za to że niesamowicie spokojnie się jechało, nikt nie szalał nikt nie gonił ....Podziękowania dla Jacka (dragonR6) który się ulitował nad zepsutym wskaźnikiem poziomu paliwa w moim moto i podwiózł mnie na stacje... oraz pewnego pana na choperku który odlał litr wachy do butelki po wodzie mineralnej - dziękuje - niestety nie zdążyłem zapytać o imię No i pozdrowienia do naczelnego filozofa, który przytłoczony swoja popularnością udawał że nie słyszy jak próbowaliśmy nawiązać kontakt... pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie byłem, sprzęt mi na to nie pozwala ale myślę że za rok już będę ;)oglądając Wasze zdjęcia żałuje że nie było mnie tam jednak powiedzieli coś o Tym spotkaniu w TV Silezja, akurat jest w TV jak wszyscy trąbili ;)wnioskuje, że spotkanie było przednie ;]do zobaczenia za rok ByQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gówny cel - msza, poświęcenie - ciekawe opowieści, rozwinięcie tematu, krótki wstęp historyczny, obraz odsłonięty i kaplica odwiedzona, paciorek zmówiony2. Spotkało się znajomych, motocykli się ujrzało mnogooo3. Wziąłem udział w akcji do badania szpiku4. Czasami się znalazł jakiś pajac i spalił gumę, ew postrzelał z tłumika, ale ich nie sieją oni się sami .....Zlot 4+ bo ubikacja płatna 1 zł dobre lody wiosniowo-śmietankowo ale znowu drogie 4 zł Ogólnie VI zlot na Jasnej Górze uważam za udany !Owocnego i bezpiecznego sezonu 2009 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo super pogoda dopisala  Pozdrawiam RUDĘ ŚLĄSKĄ  I NOWE POZNANE BUZKI !!!! Szachrajko -spotkanie z Tobą pozostanie na zawsze w mojej pamięci Wprawdzie byłam dopiero drugi raz ale w perspektywie skończenia dzisiejszego dnia wypadkiem- nasuwa refleksję ,że może AŻ drugi raz ... Widocznie jednak Bozia nadal czuwa nade mną ... no i nad moim kierowcą ,któremu dziękuję za to ,że jednak cała i zdrowa wróciłam do domu ... W samych Katowicach Tico wymusiło pierwszeństwo i gdybyśmy jechali szybko to naprawdę mogłoby się skończyć źle I pomyśleć ,ze wyjeżdżąjąc w takim tłumie z Częstochowy nic się nie stało -a tu prawie ,że pod domem Oby wszyscy wrócili cało ... Co do całości -SUPER Pogoda też Ogarnąć taką masę ludzi i sprzętów to naprawdę sztuka Nie chodziłam po sklepach to nie wiem co i jak -ale widocznie miasto nie chciało zarobić Może stwierdzili ,że przyjechaliśmy na mszę a nie na zakupy Pozdrowinka dla wszystkich tych co spotkałam a to dostałam e-mailemhttp://www.scigacz.pl/Otwarcie,Sezonu,Moto...,2009,9051.htmlP.S. http://www.tvs.pl/informacje/10401/ A ja ją i "dziadka: wypatrywałam Kasiu ujęłaś to wspaniale a "dziadek " ( Antoni Plichta ) tak to wspaniały człowiek- sama nie wiedziałam ,że śmiga już ponad 50 lat A i nawet Danusia jest Kasiu dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój trzeci raz co byłem, w zeszłym roku zaczęło się niemrawo, ale byłem zaskoczony bo nieźle się rozwinęło. Dwa lata temu, pierwszy raz byłem na takim czymś i byłem lekko w szoku, że aż tyle motocykli. W tym roku ilość motocykli po prostu mnie zamurowała. Coś niesamowitego i nie da się tego opisać, tam trzeba być i to przeżyć.Myślę też, że wizerunek motocyklisty się zmienia, świadczyć o tym może masa ludzi w każdym wieku, od całych rodzin z małymi dziećmi po starsze osoby, które przyszły tylko pooglądać i jak na razie brak informacji o gwałtach i chyba nikt się nie skarżył, że motocyklista zjadł mu kota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.