Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie Sezonu W Częstochowie 18.04


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwoliłam sobie zebrać do kupy te miejsca zbiórek i wyszło mi mniej więcej to :1. Bytom 19-ego zbiórka o godz 8.00 parking M12. W Rybniku ruszają z ekipą prawdopodobnie spod Szpili o 9.00 i zgarniają ludzi z Żor na stacji STATOIL3.Towarzystwo z forum częstochowskiego spotyka sie na skrzyżowaniu Srebrnej z Mirowska o 09:454. Dabrowa Górnicza 8:00 spotkanie pod M15. Gliwice8 rano zbiórka o godzinie 9 wyjazd6.Wodzisław start o 9.00 Statoil zbiórka trochę wcześniej7.Tychy parking pod piramidą w niedzielę 19.04 o 9"00 rano albo pod knajpką Red Route też chyba o 9 –ej maja zbiórkę8. Pszczyna o 9.00 MC Donalds wyjazd. o 9.30 - będzie czekać grupa z Kęt i okolicy9.Z okolic Mierzęcic, Piekar śl. , Bobrownik itp. godzina 8.45 pod żabką w Mierzęcicach. prawdopodobnie będą śmigać ekipą z gminy Psary. planowany kierunek jazdy będzie prawdopodobnie przebiegał starą trasą Tarnowskie Góry-CzęstochowaPierwsze większe spotkanie jest o 8.00 pod M1 w Czeladzi, kolejne w Siewierzu na parkingu stacji "BZ" i poźniej kto chce dołącza przy wlocie do CzęstochowyP.S. Wiem ,że nasi z Rudy Śl zbierają się pod MC Donalds na Karmańskim -tylko która godzina? Tak samo w Katowicach - prawdopodobnie Silesia - ale też o której ? Jakby co to wstawiajcie i poprawiajcie swoje miejsca zbiórek -by inni nie kopali juź na stronach... Pozdro i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że też tam będę Tylko niech ta zima pójdzie precz a kysz!!!
wlasnie takie pytanko, ile zbieralo sie maszyn pod M1 w zeszłych latach?
Obecność obowiązkowa Jest to świetne rozpoczęcie sezonu.
ja bylem rok temu w tym roku tez sie stawaim obowiazkowo
Trzeba się zjawić
Będę trzeci raz i byle nie ostatni!!
Według kalendarza imprezy od 8:00 do 10:00 zbiórka na górce przeprośnej i parada na błonie. Czytam poszczególne tematy i ludzie się umawiają o 9:00 w Bielsku Białej, o 9:00 w Czeladzi i o 9:00 w Siewierzu...... więc której wersji się trzymamy?
M1 o której startuje i czy ktoś się podpina?
M1 Czeladź o 9 w niedziele ?
Przybywajcie wszyscy - pojedziemy fajnym peletonemO 9:00 rano wyjazd spod M1 w Czeladzi - zbiórka trochę wcześniejWszyscy sa zaproszeniPozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko. ale chlopaki. najlepsza impreza szykuje sie w sobote 1 na campingu oleńka w czestochowie. Wszyscy tu klikają o 19 czyli niedzieli a nikt nie leci 18-ego?? ma byc koncercik no i oczywiście główna zabawa.... Ja śmigam obowiązkowo 18 w sobote....... to meritum imprezy bo w niedziele tylko msza
po pierwsze to dwa rozne spotkania po drugie kwestia kto tam po co jedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo wszystkie drogi prowadzą do Siewierza to możne zorganizujemy złączenie wszystkich ekip z poszczególnych miast i wyruszymy jedną wielką forumową ekipą?trzeba by tylko ustalić godziny wyjazdów żeby wszyscy dojechali na ustaloną godzinę w Siewierzu ?Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś , kto zabrał by mnie z wami do czestochowy ...Oczywiście za benzyne zapłace ;) Z Chorzowa jestem;)
jeśli chcesz to podepnij się pod nas czyli ekipa z Rudy Śl wyruszamy z McDonalds jadą różne sprzęty i nikt nie goni ze DTŚ-ki z Chorzowa to masz rzut beretem godzinę ustalimy w sobotę po mszy poswiecającej motory w RudzieŚl kościół św Piusa godz 10.30 to też niedaleko maca a zresztą tam jest też zbiórka 0 10.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.