Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy I Okolice


Rekomendowane odpowiedzi

moze pomylilem temat jesli tak to prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce..Mam takie male pytanie:Szukam kogos kto lubi smigac raczej w wolniejszym tempie niz 100kmh po miescie lub okolicach(bo jak narazie tylko takich widuje).Chodzi mi oto dokladnie aby sie podpiac do takiej osoby i uczyc sie co i jak na moto robic,chodzi bardziej o skrecanie i takie tam :) bo narazie jak sie do kogos podpinam to wchodze chyba takiemu osobnikowi na ambicje i KAZDY odbiera to jako wyzwanie,sciganie i wszystko co z tym zwiazane.Jesli ktos przygarnie niedoswiadczonego;) to bede bardzo wdzieczny;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

greenmack @ 03.07.2010 14:18moze pomylilem temat jesli tak to prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce..Mam takie male pytanie:Szukam kogos kto lubi smigac raczej w wolniejszym tempie niz 100kmh po miescie lub okolicach(bo jak narazie tylko takich widuje).Chodzi mi oto dokladnie aby sie podpiac do takiej osoby i uczyc sie co i jak na moto robic,chodzi bardziej o skrecanie i takie tam :) bo narazie jak sie do kogos podpinam to wchodze chyba takiemu osobnikowi na ambicje i KAZDY odbiera to jako wyzwanie,sciganie i wszystko co z tym zwiazane.Jesli ktos przygarnie niedoswiadczonego;) to bede bardzo wdzieczny;))))
to zapraszam na jakies smiganie :):):) jezeli chodzio powoli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, tylko w tym tygodniu II zmiana :D. Od niedzieli mogę śmigać. Szybko nie jeżdzę bo mam motocykl dopiero tydzień. Narazie największą bolączką są ronda pokonuję je jak ciota, Ale pozatym to myślę że na prostych Was podgonię. Post edytowany: 05.07.2010 17:16 Post edytowany: 21.07.2010 08:00Już jest gitara :D Motór w miarę wyczuty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosma @ 06.07.2010 16:23
adanior @ 06.07.2010 16:08Czekaj, czekaj jeszcze tydzień albo dwa i z daleka zobaczysz tylko czerwono białą smugę :D Chyba że jak ktoś będzie rondo przejeżdżał na kwadratowo to będzie mój kolega który akurat pożyczył motocykl ;)
Uhm ;] albo czerwono biala plame :DHe, he byłem pewny na 100% że coś takiego zaraz przeczytam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej.Ja się dołączę do ekipy niezbyt szybko śmigających.Jeżdzę na Trampku i czasem lubie zjechać z asfaltu, wiec jesli taki ktoś się znajdzie to tymbardziej.Piszcie, dzwoncie w razie czego.500 201 308Pozdrawiam----------hej hej.Ja się dołączę do ekipy niezbyt szybko śmigających.Jeżdzę na Trampku i czasem lubie zjechać z asfaltu, wiec jesli taki ktoś się znajdzie to tymbardziej.Piszcie, dzwoncie w razie czego.500 201 308Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.