Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motorbikeexpo Chorzów/katowice 28.03 - 29.03. 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja Ci odpowiem, bo byłem głównym zainteresowanym Szukałem RSV-R od pazdziernika '08, przy okazji przekopałem się przez wiele forów internetowych dotyczących RSV. Tą oglądaliśmy z Karoliną w styczniu tego roku, była wystawiana na Allegro też jako bezwypadkowa od listopada'08. Nie wiem czy aktualnie sprzedaje ją ten sam własciciel. Motocykl był do obejrzenia w Zbrosławicach i wtedy kosztowal 29900 z możliwościa dużej negocjacji przy roliczeniu gotówkowym. Stał w szopie na totalnym wygwizdowie (zresztą razem z tym GSXRem z polerowanymi felgami, który na expo stał obok), z właścicielem nie miałem okazji rozmawiać osobiście - był tylko jego syn, który nie za wiele wiedział. Niestety Aprilia nie odpaliła - nic dziwnego - przez kilka dni było wtedy w nocy około -15-20C a akumulator był w motocyklu. Dość dokładnie ją obejrzelismy - miała być bezwypadkowa. Wszystko jest oczywiście kwestą tego co rozumiesz przez "wypadek" Na pewno nie miała jakiegoś dużego dzwona - co to to nie. Z tego co widzieliśmy to leżała na lewej stronie - wersja Factory ma obok reflektorów małe karbonowe owiewki, w styczniu lewa była przetarta-teraz są założone nowe z wersji standardowej. Lewa owiewka nad wylotem powietrza z boku była dość nieudolnie malowana-widac było rysy na szpachli pod spodem. I przyjrzyj się dokładnie tylnej feldze - na prawej krawędzi jest ślad po mocnym uderzeniu/obtarciu/ch.. wie czym - byc może powstał przy zmianie opony przez nieudolnego wulkanizatora, a być może nie - trudno powiedzieć. Mnie w kazdym razie odstraszył, tym bardziej, że nie było możliwości jazdy probnej. Poza tym: brakuje napisów "factory" na bocznych owiewkach (ale tu byc może Aprilia wypuściłą jakąs taką dziwną serie-ja w kazdym razie widziałem taką pierwszy raz), tylny wahacz jest czarny (takiego tez jeszcze nie widziałem, ale wygląda na fabryczną robotę) i wydechy są z modelu sprzed 2007 (w 2007 są już końcówki w "stożek").Tak, że nie odradzam tego motocykla bo jest w dobrym stanie (na tyle na ile mogłem to stwierdzić), ale dokładnie przyjrzałbym się jego historii, a rzeczona "bezwypadkowość" jest tylko kwestią tego co zakwalifikujesz jako wypadek Dla mnie jest jednak mała różnica między postawieniem sprawy jasno: był mały szlif/gleba parkingowa i jest wymienione to, to i to; a ukrywaniem przeszłości pod "bezwypadkowością" Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawa daremna, że tak powiem pare motórów na przejscanie. Ai kaj siąść na którym nie można było, na przykład na żadnej kawie. Jak tak można było?! . A panie hosstesy owszem ładne. Ogólnie mówiąc szkoda było czasu na tą wystawe, mała powierzchnia (myślałam że Kapelusz jest większy) mało MOTÓRÓW jak tak mozna To lepsze pojechać kajś na jakiś zlot tam przynajmniej idzie napaść oczy i rozkoszować się rykiem silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy ma ktoś zdjęcie dziewczyny, blondynki która była na stoisku tych terenówek, na jakimś quadzie tam chyba przesiadywała. Dla ciekawskich to koleżanka i chciała mieć pamiątkę, a także reklamę se zrobić w firmie, proszę o linki na pw, albo na maila Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.