Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motorbikeexpo Chorzów/katowice 28.03 - 29.03. 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Targi odbędą się w Chorzowskim Kapeluszu."Ofertę swoją zaprezentują producenci i importerzy motocykli, skuterów oraz quadów. Nie zabraknie też firm, zajmujących się produkcją i sprzedażą akcesoriów motocyklowych oraz wydawnictw branżowych.Dla zwiedzajacych przygotowujemy szereg atrakcji, min. możliwość zapoznania się z nowościami na rynku motocyklowym (motocykle, quady i skutery) a także bogaty program towarzyszący wystawie (liczne pokazy, konkursy z nagrodami oraz spotkania z fachowcami i sportowcami tej branży)."Strona targów: http://www.expokatowice.pl/index.php?id=228Póki co nie ma jeszcze informacji jakie firmy będą, a jakie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

he he, na liście jest Harley Davidson, a z tego co pamiętam , to ktoś z Harusa się wypowiadał na forum i wielce narzekał, że zaproponowali im nędzne 24 m kw. A tu proszę... jednak dali się namówić na takie badziewie...

Dużo nowych informacji na temat Expo: linkPod linkiem m. in. lista wystawców. Wstęp 8zł, poniżej 16 roku życia za free.
skinny500 - po co Ty ich tak reklamujesz?!Nic już im nie pomoże! expoKatowice to już dno! Sami się przekonacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie nie wyobrażam, jak te targi w tym kapeluszu będą zorganizowane. O ile na bajzel, to taki kapelusz się w miarę nadaje, o tyle, co do wystawy, która jakby nie było powinna mieć jakąś rangę, to tego nie widzę. Zwłaszcza, że zeszłoroczna impreza była naprawdę na niezłym poziomie.I druga rzecz, to ciekaw jestem ilu wystawców z kapelusza pojawi się w Sosnowcu i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to znaczy kto ?
motogen.plJakoś sobie nie wyobrażam, jak te targi w tym kapeluszu będą zorganizowane. O ile na bajzel, to taki kapelusz się w miarę nadaje, o tyle, co do wystawy, która jakby nie było powinna mieć jakąś rangę, to tego nie widzę. Zwłaszcza, że zeszłoroczna impreza była naprawdę na niezłym poziomie.I druga rzecz, to ciekaw jestem ilu wystawców z kapelusza pojawi się w Sosnowcu i odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo!Pani motorfanka77 jest organizatorem tych targow. expokatowice i globeexpo to ta sama firma. A takie posty zachwalajace te targi to nic innego jak zwykla reklama.Sosnowiec wcale nie odwolal imprezy, mam nadzieje ze ktos z tamtej firmy czyta te posty i zareaguje na oszczerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie nie wyobrażam, jak te targi w tym kapeluszu będą zorganizowane. O ile na bajzel, to taki kapelusz się w miarę nadaje, o tyle, co do wystawy, która jakby nie było powinna mieć jakąś rangę, to tego nie widzę. Zwłaszcza, że zeszłoroczna impreza była naprawdę na niezłym poziomie.I druga rzecz, to ciekaw jestem ilu wystawców z kapelusza pojawi się w Sosnowcu i odwrotnie.
No niestety pewnie te targi beda bardzo kiepsko zorganizowane, jak zreszta wiekszosc imprez organizowanych przez ta firme, zanim zmienila nazwe. Dowod? Wystarczy zapytac bylych wystawcow z innych imprez, np. budowlanych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu przesunięcia na czerwiec imprezy w Sosnowcu , mam zamiar pojawić się jednak w kapeluszu .Przypuszczenia i domysły co do wystawy w Chorzowie nie napawają optymizmem ale nigdy nic nie wiadomo .Ponieważ chcę tam jechać dopiero w niedzielę , mam prośbę do odwiedzających w piątek i sobotę o jakąś krótką relację co w trawie piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.