Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Nabytek Na Terenie Rybnika


thomsoneq

Rekomendowane odpowiedzi

thomsoneq błagam.. nie pisz głupot... błagam.. siostrę uczysz jeździć na R1? nieeeeeeee... no błagam......... Ty siostry nie kochasz...Wiesz co by sie stało, jakbys dał siostrze..... eee nie szkoda słówNie dobra.. ja ten wątek bede tylko czytać.. nic więcej.. bo nie mieści mi sie to wszystko w głowie :):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

thomasoneq - widze ze jestes kolejnym cfaniakiem, przez małe 'f', który ledwo zlazł z kibla i zaczyna kozaczyć swym niedoświadczeniem.nie bede ci pisał, co jest złego w dawaniu R1, powtarzam R1, swojej siostrze, która zapewnie jeszcze mniej ogarnia taki sprzęt od ciebie.i odzywaj sie z szacunkiem do ludzi synku, jak tazzman zaczynał jeździć, to ty na chleb mowiłeś beb, a rad mądrzejszego zawsze warto posłuchać.z Bogiem chłopcze, i myśl dwa razy, zanim popełnisz następną głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jeszcze kolego chcesz powiedziec? bo jak narazie to ty pier.dolisz. Wniosles cos do tematu ?Mam pytanie: zal Ci dupe sciska czy woda sodowa do glowy bije ?
Ani zal dupe ani woda sodowa.Trzepie mnie to, jak dla mnie mozesz sobie R20 kupic, twoje zycie.Ale po co lansowac swoja glupote i niedoswiadczenie?To dzisiaj jest az takie coooool?Ciekawe kiedy ta R1 okaze sie mina z pospawanym silnikiem i krzywa rama :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ostatnio przed wodzisławiem obleciałem taką R1, bo prędkość na zakręcie miała na tyle zawrotną, że musiałbym się stopami podpierać. Czyżby ta sama r1 ? I to jeszcze na zdechłej svłce, co w ogóle nie jedzie i nie lecą na nią panny bo nie piszczy jak wiertara, i ogółem jest to najbrzydszy motocykl świata.Czy tylko ja wpadłem w kompleksy, że "nie stać" mnie na R1, i zazdroszczę z całego serca bo marzyłem o R1 na pierwsze moto ale nie miałem "cohonas"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ostro jeździcie po sobie :)Autorowi rozwagi i rozumu... z ta siostra to przesadziłeś...Dragstar, o ile mi dobrze wiadomo, takie coś jak Yamaha YZF R1 250ccm nie istnieje, nie wiem skąd masz takie info... jest coś upodobnionego ale się nazywa Yamaha YZF R-250... a to zasadnicza różnica. Ale mało ważne.Zobaczymy jak długo pojeździ, ciekawe czy chociaż ma odpowiednie ciuchy na R1 czy w jeansach będzie śmigał i adidaskach...Ostatnio na trasie z Wisły na Bielsko mijaliśmy z kumplem gościa na R6... miał beżowe jeansy, adidasy nike i ładną ortalionową kurteczkę, a kask to chyba lepsza wersja 'tajgera'... to jest dopiero żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakal @ 05.05.2010 01:13Uuuu ostro jeździcie po sobie :)Autorowi rozwagi i rozumu... z ta siostra to przesadziłeś...
nie po sobie, tylko po autorze ;)Ostatnio slyszalem o przypadku, ze pewna R1 jezdzaca po rybniku, mozna było objechac na rondzie seicentem w gazie, bo pan kierownik bral rondo na 7 razy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakal @ 05.05.2010 01:13.Dragstar, o ile mi dobrze wiadomo, takie coś jak Yamaha YZF R1 250ccm nie istnieje, nie wiem skąd masz takie info... jest coś upodobnionego ale się nazywa Yamaha YZF R-250... a to zasadnicza różnica. Ale mało ważne..
Skoro ty nie rozumiesz że od początku sobie jaja robimy to z tobą jest na serio źle. Ale dlaczego twoja reakcja mnie nie dziwi ? ;);):P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle się dziwie, kolega napisał R1 ... no na pierwsze moto. Jak sama nazwa wskazuje.R1 - Rozdział 1, będzie kolega zmieniał na inne to jak sama nazwa wskazuje powinno być to Rx, gdzie x to kolejny numerek ;) i wszystko jasne. A skoro objeżdża rondo jak wielościan to ja powiem że dobrze, lepiej jak wielościan niż w ogóle.Skoro daje siostrze to bardzo dobrze, ale zapewne zapomniał powiedzieć że ją wcześniej wysoko ubezpieczył ;))) w sensie że i siostrę i moto ;)Moim zdaniem każdy powinien kupować sobie taki motor na jaki ma ochotę, chociaż uzupełniając, wszystkie manewry powinien przećwiczyć sobie w odludnym miejscu wcześniej :)A nie tak jak ostatnio wpadł do mnie do garażu pewien przesympatyczny germanista który robi właśnie prawko, zaczął się zachwycać moją SV i wypytywać co i jak, po czym powiedział że to za duże moto dla niego bo tak wyczytał. Ja mu na to że to Bzdura! Jakby się posiłkować wyłącznie tym co ludzie powiedzą to nikt by na R1, GiXerach i innych teleporterach nie jeździł a już na pewno nie po drogach publicznych. A nasze drogi pełne byłyby trochę większych skuterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.