Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Nabytek Na Terenie Rybnika


thomsoneq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 Nie wygląd a cechy powinny decydować przy wyborze2 przesiadka ze skutera na litra jest co najmniej głupotą3 przy wyborze sprzęta albo się trza znać, albo zabrać kogoś kto się zna, wtedy nie trza zwracać4 Nie ważne jaki motocykl, ważne umiejętności.5 Nie ważne co pod dupą, raczej co pod kopułą.Życzymy udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeście sie usrali na tą przesiadke... przecież siedział na skuterku ..siedział na f3...a teraz na R1 ;):DSranie w banie... te Wasze R1 250 i 50, ja już widziałam R2 Dziwi mnie wiec wybór R1, skoro R2 jest równie..o ile nie bardziej ładna A tak poważniej... pomyśl..przeanalizuj... tylu ludzi Ci to mówiło...i co ciekawe dalej to mówia: R1 nie nadaje się na 1 moto.I to nie jest zazdrośc jak napisałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już chłopakowi spokój !!! Nie dość, że wtopił z trupem, to jeszcze go dołujecie...a może ma trochę siana pod kopułą i jeszcze mu widelec.pl, czy sympatia.pl beretu nie zryły...Nie kumam tylko jednej sprawy, może to i nie reguła ale mozna się przesiąść z 15 KM 125 tki enduro na bladego sc33 i przeżyć 2 pełne sezony, łącznie z kilkoma wizytami na torach i równie efektownymi glebami... i niekoniecznie trzeba się od razu wyłozyć na amen... seicento 1.1 tez można pojechać 150 km/h zostawiając jeden ślad i pewnie skończy się to na potrójnym dachu...a przecież czymś po zdaniu pawka B trzeba jeździć, a chyba takie seicento to nie stara (w porównywalnej cenie) M3 z tylnym napędem w grudniowych zaspach...także chyba więcej luzu, a wszystko będzie dobrze...pozdrawiam, crazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już chłopakowi spokój !!! Nie dość, że wtopił z trupem, to jeszcze go dołujecie...a może ma trochę siana pod kopułą i jeszcze mu widelec.pl, czy sympatia.pl beretu nie zryły...Nie kumam tylko jednej sprawy, może to i nie reguła ale mozna się przesiąść z 15 KM 125 tki enduro na bladego sc33 i przeżyć 2 pełne sezony, łącznie z kilkoma wizytami na torach i równie efektownymi glebami... i niekoniecznie trzeba się od razu wyłozyć na amen... seicento 1.1 tez można pojechać 150 km/h zostawiając jeden ślad i pewnie skończy się to na potrójnym dachu...a przecież czymś po zdaniu pawka B trzeba jeździć, a chyba takie seicento to nie stara (w porównywalnej cenie) M3 z tylnym napędem w grudniowych zaspach...także chyba więcej luzu, a wszystko będzie dobrze...pozdrawiam, crazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wydaję się że czepiono się wyrywania lasek, a nie sprzeta, to co kupuje i to na czym jeździ to jego sprawa, watek juz dawno zmienił charakter, więc gdzie ta zazdrość do moto?pozatym nie bardzo rozumiem dlaczego R1 miała by byc lepsza od starej kawy? jesli oczywiście ktoś woli taki sprzęt?ważne żeby jeździć, szczęśliwie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczyłem się na Yamaha XJ600N i wtedy to dla mnie był potwór nie do ogarnięcia. Ty chłopcze zacząłeś przygodę z motocyklem, który nie jesteś w stanie ogarnąć nawet w 10% i masz predyspozycje do zostania takim guru jak kuzyn bobika co miał blejda :)Co do kierowcy, to napewno nie była to kobieta.. Nawet jeśli była to kobieta, to gratuluję rozwagi w pożyczaniu motocykla kobiecie i chyba... chcecie mieć swój rodzinny wątek w " ku przestrodze"Dobra, nie udzielam się już w temacie bo nie mój biznes i nie moje życie, ale po raz enty jestem świadkiem powstania stereotypu "czy R1 dobre na 1 motor?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopczyku ty nawet mnie nie znasz to sie na moj temat nie wypowiadaj bo sobie tego akurat nie zycze. Piszesz, ze jezdzi na 1-ce co jest polowicznie prawda gdzie na zakrecaniu ma wbita jedynke a zaraz po wyjsciu z ronda wbijala dwojeczke.Co do kierowcy to mogla byc to tylko kobita bo miala warkocz zrobiony ktory wychodzil jej z kasku, a ja jezdzilem wczoraj z moja kobita wiec... kup sobie okulary i idz do laryngologa aby ci aparat sluchowy przepisal w recepcie jak nie slyszysz, ze ktos wbija dwojke w takim moto.No, a ze pozyczam moto wlasnej siostrze do nauki to cos zlego ? ile kobiet jezdzi na moto ? odpowiem ci: wcholerewiec co ci do tego. Z twoich wypowiedzi bije tylko zawiść wiec nie mam zamiaru z Toba juz dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.