Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aaa! Moj Moj Moj!


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Bry Najszczesliwszy dzien mojego dotychczasowego zycia 30 km nawiniete zakupilem czarnulke Yamaha XJ 600 Diversion 98 rocznik czarnulka kilka rzeczy musze przy niej zrobic ale juz posmigalem troszke (musialem wrocic z Radostowic do Gliwic ) jesstem taki szczesliwy,ze w klawisze nie trafiam wrzuce fotki jak poprawie jego stan wizualny. Wrzuce jak wygladal przed i po  kocham Was!! do zobaczenia na rodze ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bry Najszczesliwszy dzien mojego dotychczasowego zycia 30 km nawiniete zakupilem czarnulke Yamaha XJ 600 Diversion 98 rocznik czarnulka kilka rzeczy musze przy niej zrobic ale juz posmigalem troszke (musialem wrocic z Radostowic do Gliwic ) jesstem taki szczesliwy,ze w klawisze nie trafiam wrzuce fotki jak poprawie jego stan wizualny. Wrzuce jak wygladal przed i po  kocham Was!! do zobaczenia na rodze ;)  
pierwszy w zyciu motocykl cieszy tak jak pierwsza zaliczona dziewczyna nie przesadz z oblewaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto proste. Nie znosi jak widac przodek w kiepskim stanie. Ale widzialem czache ktora byla przed "wypadkiem". Sa na niej 2 niewielkie pekniecie, ktos nie chcial sklejac tylko kupil NOWA. Zaraz lece do sklepu po srubki moze jeszcze dzis ja poskladam no i szybke tez mam wlasnie. Czym szybke skreccic? Silniczek ladnie chodzi. W ostatnim sezonie mial zrobione tylko 400 km. W lipcu byla wymiana oleju i filtrow (wiec musze wymienic olej bo  filtr ma 400 km ) co do regulacji to sie okaze. Pojezdze troche tak jak jest. W sumie to zaworow nie slysze. Troszke na wolnych obrotach zdarza mu sie zafalowac. Ale wkreca sie rowno, nie dymi. Silnik suchy. Kupilem go od typa ktory prowadzi serwis. Powiedzial mi zebym nie robil regulacji w nim jeszcze. Jak pojezdze to zobacze czy trzeba. Od ostatniej regulacji 500 km zrobione. Cala zime stal. Zimny odpalil bez problemu, cieply tak samo. Musze jeszcze sprawdzic czy rzezi kosz sprzeglowy. Bo jak jechalem to przy 4 tysiacach taki dzwiek wlasnie sie wydobywal. Przy okolo 4,5 ucichl. Okaze sie jak odkrece liczniki ktore sa teraz tak luzne ze obijaja o wszystko i prawdopodobnie to one stukaly o stelaz czachy. Glupio tak bez owiewki przy 110 myslalem,ze mi leb urwie. A jak dojechalem do domu to nie bylem w stanie napisac smsa, mialem rece zmarzniete na kosc! mimo rekawiczek... Jade do sklepu ;)post-5746-1268227536.jpgpost-5746-1268227517.jpgpost-5746-1268227591.jpgpost-5746-1268227609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.