Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Radosc Jak Przy 6tce W Totka


engracado

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,poniewaz stalam sie dzisiaj najszczesliwsza posiadaczka tej oto Kawy - postanowilam sie podzielic ta radosna wiescia! Zobaczcie sami...Przede wszystkim tez chce tutaj podziekowac za bezinteresowna pomoc jaka otrzymalam, bez niej pewnie dalej ogladalabym ogloszenia... Dlatego dziekuje Ci z calego serca za wszystko i za fantastyczna wycieczke po marzenie! ;)Pozdrawiam!post-14499-1265588893.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki.. no wiec:rocznik: 2006pochodzenie: Francja (2009), ale zarejstrowana w Pl - w... zachodniopomorskim! przebieg: 17,5tys kmdodatki: oryginalna szybka Kawasaki, tuningowe lusterka jako gratis.. (sprzedam sobie na allegro ), a zostawie oryginalne no i co mnie BARDZO cieszy -gmole no a na imie ma RONI ;)znaleziona na portalu otomoto.pl przez mojego glownego doradce, towarzysza, przyjaciela i kochanka ;) : *hah.. dzis bede swietowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim tez chce tutaj podziekowac za bezinteresowna pomoc jaka otrzymalam, bez niej pewnie dalej ogladalabym ogloszenia... Dlatego dziekuje Ci z calego serca za wszystko i za fantastyczna wycieczke po marzenie! ;)Pozdrawiam!
Jakis forumowy Ghost Rider ;)
to tak jakby noc poslubna przelozony byla o dwa miesiace ;)
Albo jak randka bez sniadania GRATULUJE , zycze samych milych chwil spedzonych razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LwG ? Mój Boże... kolejny "słiit" skrót wściekłych 16 latków ? A kawa ładna, gratuluje.
Nie wiem chłopie o co Ci chodzi z tym skrótem...jak Ci się nie podoba to nie patrz...chyba że nie rozumiesz skrótu to co innego ;) Nie miałem nic złego na myśli i tylko gratulowałem koledze motoru...Pozdrawiam Kubuś A z tego co wiem to sam skrót już istnieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.