Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejny Ale Jakże Inny


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ładna... jak dla mnie nic specjalnego... Ale wydaje mi sie że RIZLA jest od podobania sie... ta maszynka jest od wykrzywiania ust w tzw "banana" i tego tobie zycze.. by ci ten banan z twarzy nie schodził przez wile godzin jazdy. P.s. widziałem chyba Rizle dzis na skrzyżowaniu katowickiej (chorzowskiej) z wojska polskiego.... nawet pomachałem... robi wrażenie.. no chyba ze pojawiła sie kolejna na śląsku i to nie byleś Ty. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszyna! Widac dobrze trafiles! Trzeba sie ugadac i wspólnie posmigac. Ja juz na szczescie jestem w Polsce i dluuuugo mnie w Anglii nie zobacza. Jak funt pojdzie w gore to u mnie bedzie zamiana. Albo WR 426 (moze 450 jak bedzie cos fajnego), albo DR-Z 400 E albo co innego ;) W kazdym badz razie 2 komplety kol na 100%. Baw sie chlopie w terenie bo radosc niesamowita! Do zobaczenia

GRATY DR-Z bije na głowę wszystkie te badziewiaste crossy w których olej zmieniasz 1 raz w tygodniu a remont silnika raz na sezon
Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

caly komplet ciuchow juz mam z kaskiem, goglami, butami..a do to tlumaczenia Giemul to:Ty nie mowisz o tym ze chcesz kupic, Ty nie mowisz ze kupiles, Ty po prostu mowisz ze jedziesz z kolega w teren....ona: jak to w teren?Ty: na motorzeOna: na BMW?Ty: nie na innymOn: skad masz??Ty: no mam, kupilem 2 tyg temuOna: jak to?? kupiles motocykl i nic nie mowisz???Ty: eee Ty jak kupisz nowe buty, to tez sie nie chwalisz, tylko juz mowisz po fakcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jazda w blocie mnie tak wciagnela ze ho ho ho.. gdybym stanal teraz przed dylematem pozbycia sie motocykli, to bronilbym motcykla do blota recami i nogami zajebista sprawa... latam tak czesto jak tylko sie da... tylko nie lubie sie zakopywac ehhh..ambitne plany, to tak zeby 2 razy w tyg po 4-5 godzinki polatac aaa.. i latalem ostatnio DR 40 konna.. kurcze czuc roznice ze to duzo slabsze, pozatym E ma plastikowy zbiornik...Giemul, ojciec. .kupuj maszyna szybko bo jak kupisz to juz nigdy nie bedziesz chcial przestac w terenie latac post-2452-1258914825.jpgpost-2452-1258914836.jpgpost-2452-1258914843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze bardziej wtopiłem , jak zrzuca fotki z fona to zapodam - wyciągaliśmy w 2 osoby bo wjechałem w zalaną dziurę po maszynie zrywającej drewno którą jeździ kumpel z roboty , tył zatopił się tak że prawie tłumik był zatopiony !w wersji 40 KM trzeba zmienić przełożenie na krótsze i wtedy śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Witamy w klubie drz Wersja E może i mocniejsz od S ale ta także ma swoje plusy .Rejstrowana na dwie osoby ,posiada rozrusznik co ułatwia poruszanie się w mieście np wypad po bułki do sklepu nie trzeba kopac nogąhe he choć kopka dodatkowo by się przydała .niepowiem No i jeszcze mniej wysilony silnik przystosowany trochę lepiej pod turystykę .Fotki z mojego ostatniego wypadu do lasu niestety samotne http://img695.imageshack.us/img695/8908/zdjcie0028.th.jpghttp://img245.imageshack.us/img245/622/zdjcie0029i.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łopatę załatwiłem od jakiegos goscia z koparki, która akurat sie rozładywałą (to było koło jakiejś zwirowni). Niestety po tym jak ją wbijałem w błoto i podnosiłem to był dzwięk zasysania błotka z wodą (jak jakies bagno) i po kilku machnieciach z łopaty zostało tyle co na zdjęciu:a co do jazdy w terenie to zajebista sprawa, 100% wiecej emocji i adrenaliny niz na szosie...z szosy nie rezygnuje bo jezdze motocyklem sobie tak czy siak w pracy i po pracy.. a drz to taka odskocznia, szlifowanie umiejetnosci (w terenie to caly czas walka o zycie), wyzycie sie, popracowanie nad kondycja (mam zamiar w tyg z 10 godz w terenie spedzac), czyli jakies 2 wyjazdy na tydzien post-2452-1259008551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.