Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr 954


Woytek70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie, spowodowanej brakiem czegokolwiek (cały rok). Od 3 tygodni już jest 954 - to chciałem i w takim malowaniu. Wielką mi radośc uczyniła w domu mojem, tym pojawieniem swojem... Moto pochodzi z USA i w związku z tym mam kilka pytań (przy okazji)1 czy pozycyjne kierunki są dopuszczalne czy trzeba przerobić? (jest zarejestrowana w Polsce)2 czy można jakoś wyłaczyć światła mijania - załaczają się wraz z przekręceniem kluczyka3 jak nastawić zegarek pewnie niejeden z was się usmieje z tych problemów, ale mnie już coś trafia że nie potrafię tego opanować....pozdrawiam i mam nadzieje, że poznamy się osobiście już za kilka miechów post-7197-1257627884.jpgpost-7197-1257627904.jpgpost-7197-1257627918.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HejGraty sprzęta. Też kiedyś takiego posiadałem ze stanów, kierunków nie przerabiałem, bo nie było takiej potrzeby, aczkolwiek fajny efekt dają miniblinkery, świateł wyłączyć się nie da, no chyba że przez wypięcie żarówki, a jak się przestawia zegarek już nie pamiętam ale chyba nastawiasz na zegarek wciskasz SET na kilka sekund zaczyna migać i dajesz ADJ i powinno się zmienić ale na 100% pewny nie jestem. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe i pomocne słowa. BACA, grzebałem na allegro dłuzszy czas i nie zauwazyłem tego moto bo pewnie przykuł by moją uwagę wczesniej, a może przegapiłem poprostu. Zmartwiłeś mie troszkę tym spostrzeżeniem, bo to sugeruje, że coś może nie teges. Narazie zrobiłem kilkadziesiąt km z przyczyn pogodowych głównie i nie zauważyłem żadnych wad....amora trzeba dokupić i bedzie OK mam nadziejedzięki raz jeszcze....pozdro W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.