Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wręczenie Prezentów Kubusiowi 12 Wrzesień Altus Katowice!


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie pieniążki będą na tego fajnego motura z PegPerego!!! już ja się o to postarałam a to za sprawą tego, że dołączają do nas ze wsparciem panowie z Wojskowego Klubu Motocyklowego. Dzisiaj obgadam z nimi na spotkaniu wszystkie aspekty sprawy i kupimy to co jest najlepsze na rynku a nie jakiś szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście ten PegPerego z drugiego linka Anushki jest zajedwabisty ELWIS kilka postów wcześniej deklarował zakup moto do 400 zł. resztę ze zbiórki i konta forumowego. a z brykaczami.pl można też podyskutować o zniżce na szczytny cel, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po rozmowie z członkami Wojskowego Klubu Motocyklowego. Co mogę powiedzieć takich ludzi to ze świecą szukać Łączymy się razem w szczytnym celu dla Kubusia. Zorganizujemy mu takie wręczenie prezentów, że tego do końca życia nie zapomni I jestem pewna, że nasza współpraca wyjdzie super!Z tego miejsca pozdrawiam serdecznie cały WKM A my dalej próbujemy się kontaktować z wolontariuszką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U w a g a ! U w a g a ! Dnia 12 Września zapraszamy wszystkich chętnych a w szczególności tych, którzy się dorzucili do akcji ( ;) ) na uroczyste wręczenie przez nas i przez Wojskowy Klub Motocyklowy Kubusiowi prezentów! http://sin.elsat.net.pl/wkm.jpg Impreza odbędzie się w Galerii Handlowo Usługowej - Altus w Katowicach przy ulicy Uniwersyteckiej 13. Jeśli nie możecie przyjechać motocyklem to zabierajcie dzieci i wsiadajcie w auta! Będzie tam czekało na nie od groma atrakcji! Pokaz iluzji, teatrzyki, klauni i wiele innych! Dajcie znać znajomym o akcji! Poza tym od godziny 14 do (jak się nie mylę) 17 będzie można oddawać krew do czego serdecznie zachęcamy wszystkich! O miejscu zbiórki i dokładnej godzinie poinformuję pewnie w poniedziałek ale już teraz mówię, że gotowość bojową wyznaczamy około 12:30. Od razu uprzedzam, że jest to impreza CHARYTATYWNA na której będzie dużo malutkich dzieci a także POLICJI i dziennikarzy! Także w trosce o bezpieczeństwo nie mile będą widziane osoby, które mogłyby narobić nam wstydu i problemów! Będziemy parkować pod Altusem a tam ŻADNEGO PALENIA GUMY! http://sin.elsat.net.pl/plakat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dziś potwierdzenie, że najdalej do następnego czwartku kask przyjedzie na Śląsk. albo w wersji szarej, którą wybraliście z oferty albo czarny jeżeli nie dadzą rady ściagnąć szarego. jak się pojawi fizycznie to podrzucę Ulfowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... W sobotę mamy wypad dograny z ekipą Zapodajcie jakieś fotki póżniej, bo chciałem Kubusia zobaczyć i uczestniczyć w spotkaniu. No trudno- może przy kolejnym marzeniu się uda Ja też cieszę się, że w jakiś tam skromny sposób mogłem pomóc. Brawa dla żołnierzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.