Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wręczenie Prezentów Kubusiowi 12 Wrzesień Altus Katowice!


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli bedzie mozna cos wpalcic teraz w czwartek na Chudowie?
Myślę, że dojadę ale jeszcze nie wiem o której, dam znać.Czekam na rozmiary Kuby i zdanie rodziców co do napędu tego motorka. Chamsin nie wiem ile wpłacono jeśli będzie tych pieniędzy za mało to brakującą resztę jeśli się inni zgadzają pokryjemy z pieniędzy forumowych. Ja jeszcze auta nie mam więc jak coś pomoc w przewiezieniu rzeczy na pewno się przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maila następującej treści posłałem do moto-akcesorii.pl:witam.w dniu dzisiejszym kontaktowałem się z pracownikami Państwa firmy izostałem skierowany właśnie do Pana. reprezentujęForum Śląskich Motocyklistów w tej sprawie. a chodzi nam konkretnie oewentualny sponsoring Państwa firmy w postaci kurtki lub kasku dla małegopodopiecznego fundacji Mam Marzenie z naszego regionu. to 5-cio letni Kubuśchory na białaczkę. motocykliści z naszego forum podjęli się spełnieniajego marzenia, które jest opisane na stronach, do których linki zamieszczamponiżej:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...=33261&st=0http://mammarzenie.org/katowice/dziecko/2818_jakub.htmlnasi forumowicze właśnie zaczynają zbiórkę na zakup jego wymarzonegomotocykla na akumulator. chcielibyśmy jednocześnie zwrócić się do Państwaz gorącą prośbą o pomoc w realizacji tego jakże zdawałoby sięmałego, a szalenie ważnego dla Kubusia marzenia. jeżeli byliby Państwo skłonniw ramach sponsoringu ufundować kurtkę lub kask motocyklowy bylibyśmybardzo wdzięczni.jednocześnie ze swej strony możemy Państwu zaoferować w zamianmiesięczną reklamę w postaci banera(USTALONE Z PCHEŁĄ) pojawiającego się na każdej stronie forum,które w tej chwili posiada ponad 14 tysięcy zarejestrowanych użytkowników,a codziennie odwiedzają je setki motocyklistów.proszę o rozpatrzenie naszej prośby oraz odpowiedź. liczę na Państwapozytywne ustosunkowanie się do sprawy.dziś uzyskałem odpowiedź telefoniczną, że zgadzają się na zasponsorowanie kasku dla małego. czekają tylko na akceptację szefa, który wraca z podróży służbowej w poniedziałek.koniec raportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby jakieś rozmiary Chłopaka były to byśmy kurtkę sprezentowali
Ciągle czekam na wiadomość od rodziców z rozmiarami małego ale cieszę się ogromnie, że jesteście chętni pomóc!
Kiedy chcecie jechać?
Kiedy będzie już wszystko kupione wtedy ustalimy termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo!właśnie miałem telefon, że sprawa jest klepnięta przez "właściwe czynniki na górze" i dostaniemy kask dla małego. rozmiar proszę. albo w centymetrach, albo spróbujcie dopasować ze strony moto-akcesoria.pl i do mnie już tylko właściwy rozmiar czapeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj 20 minut po 19 i okazało się, że już się pozbieraliście o czym poinformowali mnie inni siedzący na trawce miałem połączyć przyjemne z pożytecznym, a jedna trzeba będzie uruchomić przelew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytają się o nasze zdanie i ja raczej też jestem przeciwna pocketowi 3 kółka jednak to większa pewność, że się nie przewróci.Kochani rozmawiałam z panią z fundacji i Dnia 12 Września Fundacja Mam Marzenie zorganizuje w Katowicach niewielką imprezę (szczegóły dostanę wieczorem) na którą zostaliśmy zaproszeni! Będzie tam oczywiście Kubuś. Budynek ma dosyć duży parking gdzie mały mógłby od razu wypróbować swój motorek, pooglądać nasze i może jakiś duży motocyklista by go przewiózł? Będą tam też na pewno inne dzieci może i one chciałyby zrobić kółeczko na motocyklu Także Kochani nie ma czasu wybieramy motorek dla małego i zamawiamy! Na akumulator, preferowane kolory Kubusia to żółto - czarno - srebrno - czerwony ;) PS. Ciągle czekam na rozmiary małego od rodziców ale ciężko się do nich podobno dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.