Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

1% Podatku Oddam


lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce oddać 1% podatku na rzecz np. stowarzyszeń z naszego regionu, albo na rzecz poszkodowanych w wypadkach drogowych, to m.in. można uzyskać informacje o tychże numerach KRS z darmowego programu do obliczania podatku "Jupiter 2008"Jest tam np. Beskidzki Klub Motorowy, wiele miejsc gdzie są dzieciaki, chorzy itp. znalazłem też dla śląskazatem każdy coś jak chce to znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czas jest tylko do końca kwietnia ...tylko ci co nie wiedzą - ten 1% aby odliczyć trzeba najpierw wpłacić- choćby w tym samym dniu co oddajecie PIT ,ale nie dzień później... Każdy grosz się przyda tym co potrzebują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Domu Dziecka w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Jako że podatku tego nie mozna podarować dla DD, więc podano mi szczegóły wysłania darowizny na leczenia i rehabilitacje dla mieszkającego tam młodego chłopaka ze schorzeniami.Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, gm. BielanyNIP 118-14-28-385, KRS 0000037904Bank Pekao S.A. IO/Warszawa;41 1240 1037 1111 0010 1321 9362Wojtasik MichałData urodzenia: 2000-08-26Schorzenia: autyzm. chromosomopatia.Proszę o dopisek:"darowizna na leczenie i rehabilitacje Wojtasik Michał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czas jest tylko do końca kwietnia ...tylko ci co nie wiedzą - ten 1% aby odliczyć trzeba najpierw wpłacić- choćby w tym samym dniu co oddajecie PIT ,ale nie dzień później... Każdy grosz się przyda tym co potrzebują...
nie wiem skad ta informacja -nic nie wpłacałem wczesniej.poprostu w odpowiedniej rubryce wpisałem KRS i tytuł na co(motocykl ratowniczy) i nie było zadych ale podczas sprawdzania w US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

A ja 1 procent podatku oddaje na najbiedniejsze, chore dzieci z Europy Wschodniej,

Rodzin tych dzieci niestety nie stać na leczenie...pamiętajmy, że to są nasze dzieci, dzieci polskiego pochodzenia. Expatria http://www.1procentdzieciom.pl to jedyne stowarzyszenie jakie znam, pomagające dzieciom z Kresów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.