Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

no ja czekalem przy M1.Druga sprawa. dzieki za wycieczke do Ojcowa fajne winkle w drodze powrotnej musialem rozwinac troszke skrzydla i podpiac sie za Proteza
Spoko ja tez bym leciał za wami dalej ale byłem z kuzynem wiec wiesz kapa go zostawic...ale Karol kupuje ta 10 ninje wiec bd latac z nami juz rowniutko ;) A No to Proteza mozemy sie na nasrepny weekend zgadac...No winkle były dojebane ale za duzy ruch był i te samochody na poboczach ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem Marku.. moze ten weekendzik ;) chociaz niewiadomo jeszcze..a wy lataliscie gdzies w ten weekend ?
Nie niestety nie - pracateraz aro chciałbym jechać do wawy w niedziele na lotnisko
Taaak, szczególnie że ostatnio nas zatrzymali przy samej górze właśnie ze względu na ten zakaz.
zawsze można powiedzieć że szukasz noclegu a mandacik dostaliście czy tylko pouczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której start i gdzie ?
myślałem, że ktoś przyjedzie pod tą Castoramę, a tu duuupaaaa....W ogóle to uważam, że w danych które są widoczne powinniśmy umieszczać numer telefonu, bo umawaianie się w XXI wieku przez neta to się mija z celem. Coś komuś wyskoczy, spóźni się 10 minut, drugi nie poczeka i po ptokach...PozdroJak ktoś chce pośmigać (najlepiej na supersporcie, ale nie tylko) w miarę szybko to dzwońcie 601 585 648-Marek,Siemianowice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska 24 maja sie spotykamy o 10 na kazimierzu gorniczym obgadac male spotkanko jakis gryyyyyl albo cus pomiedzy slawkowem a DG lub pomiedzy strzemiesyzcami a grodzcem jak sie jedzie na gozice zapraszam ;:)
udało ;) umowilismy sie na spotkanko w piatek tak kolo 18 na drodze do euroterminalu jak sie jedzie ze strzemieszyc na groniec ;)
skąd wy znacie takie miejsca??!!ja, można powiedzieć że się wychowałem w tych rejonach jakieś plany na niedziele??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało :) umowilismy sie na spotkanko w piatek tak kolo 18 na drodze do euroterminalu jak sie jedzie ze strzemieszyc na groniec ;)
może na jakiejś mapce pokażesz gdzie bo poopisie nie bardzo wiem jak nie będzie padać to bym podjechał i poznał ludkiNo to napiszcie na PW najakiej ulicy lub skrzyżowaniu ulić jest ta miejscówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.