Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Piechul napisał:

Orientuje się ktoś  jak się nazywa długa prosta droga nieopodal tras s1 gdzie można polatać na gumie od ronda do ronda jest to mało uczęszczana droga w tamtym roku przywiózł mnie znajomy a dzisiaj  już nie mogłem trafić pozdr 

Co prawda chyba raz tamtędy jechałem ale pasuje do opisu https://www.google.pl/maps/dir/50.3203175,19.3062481/50.3313324,19.3148033/@50.3258136,19.3018257,2780m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piechul napisał:

Orientuje się ktoś  jak się nazywa długa prosta droga nieopodal tras s1 gdzie można polatać na gumie od ronda do ronda jest to mało uczęszczana droga w tamtym roku przywiózł mnie znajomy a dzisiaj  już nie mogłem trafić pozdr 

To jest jakby obwodnica zabkowic w dabrowie gorniczej

Musisz sie kierowac od Dg na zawiercie droga 796 i na rondzie takim skosnym dajesz w prawo i tam masz ta prosta i te ronda tylko uwazaj bo tam jest teren zabudowany mimo ze nie ma zabudowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
8 godzin temu, KrzysiekG napisał:

Co prawda będzie tam pewnie ze 3000 osób/m2 ale  w sumie czemu nie ;) Zbiórka w Niegowonicach na skałkach o 10?

kurcze ja dopiero wróciłem do domu ...na 10 nie dam rady, wogóle ja mieszkam na jurze to mogłbym na parkingu pod zamkiem w podzamczu dołączył, ale wcześniej niż o 11 nie dam rady ....czy ta godzina wchodzi w grę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrzysiekG napisał:

Ta 10 już poszła w świat, wolałbym nie mieszać. Daj znac na czy dasz radę wyrobić się na podzamcze do 10.30 to najwyżej poczekamy. (Tel na priv)

nie dam rady bardzo późno poszedłem spać....nie chce Wam mieszać to następnym razem w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.