Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, !!!

 

może w Sobote przejażka w Stronę Myszkowa Lelów Ogrodzieniec Złoty Potok, można by było w Złotym Potoku  na jakiegoś pstrąga się skusić ? Pisałby się ktoś ja mieszkam w Kato, ale w Sobote będe ruszał z MYSZKOWA na ten trip, można by się zgadać pogoda ma być dobra. Miejscowe atrakcje i znam, Pisać !!!  A w Lelowie mam dom gdzie można by pogrilować.

Bo jeśli się nikt nie znajdzie chętny na prowincje to chętnie się na ten Kraków o którym kolega pisał załapę! 

 

Jak coś to tel 501598229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, !!!

 

może w Sobote przejażka w Stronę Myszkowa Lelów Ogrodzieniec Złoty Potok, można by było w Złotym Potoku  na jakiegoś pstrąga się skusić ? Pisałby się ktoś ja mieszkam w Kato, ale w Sobote będe ruszał z MYSZKOWA na ten trip, można by się zgadać pogoda ma być dobra. Miejscowe atrakcje i znam, Pisać !!!  A w Lelowie mam dom gdzie można by pogrilować.

Bo jeśli się nikt nie znajdzie chętny na prowincje to chętnie się na ten Kraków o którym kolega pisał załapę! 

 

Jak coś to tel 501598229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umowmy sie na jakas wycieczke powiedzmy Wisla, Ustron z tym, ze z wyprzedzeniem, tak zeby kazdy ten czas mogl sobie jakos zoorganizowac. Proponuje 14 maja. Znalazlby sie ktos chetny? Przejazd kolo 100-120km/h. W dniu 14.05 jest tez MotoSerce na terenie CH Pogoria. Dajcie jakies pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć o tym motosercu, mam wyjazd ze szkoły do Szczyrku możę sie wybiore tam na dwóch kółkach, będe patrzył co sie tu dzieje i się podłącze w razie czego. A wszystkim polecam dróżkę z Myszkowa do Złotego Potoku, mega jak wyruszam gdzieś to 20 km zakrętów w pięknym lesie na rozgrzewkę jest świetne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Odświeżam...będę od środy do niedzieli w domu. W środę będę mógł gdzieś w nocy wyskoczyć, ew. czwartek przez Myszków do Lelowa i przez Pilicę, Wolbrom, zamek w Rabsztynie i Olkusz z powrotem. Może zahaczę o Janów i Złoty Potok zobaczyć czy pstrągi już sprzedają :)

Ktoś ? Coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, nikt nie chciał jeździć. Ja zaliczyłem pierwsze nocne latanie w tym sezonie. Niezbyt długa trasa, bo tylko 100 km, ale dość zimno dziś było i dość duży ruch na S1. W ciągu dnia też za dużo kolegów nie widziałem. Może jak się cieplej zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2017 o 23:26, HerkemerHomolka napisał:

No szkoda, nikt nie chciał jeździć. Ja zaliczyłem pierwsze nocne latanie w tym sezonie. Niezbyt długa trasa, bo tylko 100 km, ale dość zimno dziś było i dość duży ruch na S1. W ciągu dnia też za dużo kolegów nie widziałem. Może jak się cieplej zrobi...

Na Chudowie były pustki.. Także z kumplem trochę się pokręciliśmy ale fakt ruch był spory, a i wiatrzysko dokuczało. Na drodze raptem jedno moto, pogoda nie rozpieszcza niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.