Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

odbijaliscie na ogrodzieniec kiedy dopiero łoo kurde a wyjechalismy wszyscy wiecei o tym .. jak sie jedzie grupa to sie pilnuje

..ja pilnowalam ale jak mialam grupe zatrzymac jak z przodu zapierdzielali.. nie da sie.. ustalona byla predkosc bo damian nas uprzedzil .. zreszta spotkamy sie to pogadamy:) nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem..fajnie byloooooooooooooo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ramach sprostowania, chodziło o to że dziewczynie jadącej przede mną otworzył się kufer z tyłu i prawie pogubiła rzeczy, widząc to zajechałem jej drogę potrąbiłem, waliłem kierunkami i zatrzymałem żeby pomóc zamknąć feralny kufer. Jakie było moje zdziwienie gdzie na prostej drodze po której jechaliśmy nikt się nie zatrzymał tylko wszyscy pojechali dalej olewając temat. A np. gdyby się popsuł jej motocykl albo coś takiego.... fakt jest taki że nie jeżdżę motocyklem 20 lat ale z tego co wiem to powinni się wszyscy zatrzymać albo ja się nie znam ( tym bardziej że wyjechaliśmy razem i ustalaliśmy że razem jedziemy ) no żeby kobiecie na motocyklu nie pomóc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to na tyłach też powinna jechać osoba która zna drogę, bo co z tego że ktoś zobaczy że jest problem i się zatrzyma jak reszta grupy odjedzie to potem będzie kolejny problem że ten co się zatrzymał nie zna drogi, ja byłem pierwszy raz na takim zlocie i kompletnie nie znałem drogi, i mimo tego że jechałem mniej więcej z przodu i w środku i to bez lusterek ;p to i tak już na początku jak przejechaliśmy parę kilometrów to zauważyłem że kogoś brakuje (zresztą przez cały powrót oglądałem się i patrzałem czy wszyscy jadą), i może dlatego że w niedzielę były negatywne skutki sobotniej nocy i nie ogarniałem to stwierdziłem że osoby których brakowało specjalnie pojechały inną drogą ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie byłam pierwszy raz także co jak co ale drogę dobrze znałam z Koszęcina więc to nie był problem, że jechałam na końcu. Kwestia przymusowego postoju i to jeszcze może 100m od głównej bramy zlotu (więc nie wiem co ma tutaj za znaczecznie rzekomo "ustalona prędkość"). Dobrze, że tylko kufer a nie jakaś większa usterka. Kończąc, Fruti nie doszukuj się zawsze drugiego dna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to mieliśmy się zatrzymać przy jakieś knajpce coś zjeść, nie było postoju i ekipa poszła do przodu. My jak od bijaliśmy na ogrodzieniec to mijaliśmy dwie osoby co się zgubiły . Szkoda że tak to wyszło następnym razem będzie się bardziej to tego przyłożyć pozdro i LwG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie byłam pierwszy raz także co jak co ale drogę dobrze znałam z Koszęcina więc to nie był problem, że jechałam na końcu. Kwestia przymusowego postoju i to jeszcze może 100m od głównej bramy zlotu (więc nie wiem co ma tutaj za znaczecznie rzekomo "ustalona prędkość"). Dobrze, że tylko kufer a nie jakaś większa usterka. Kończąc, Fruti nie doszukuj się zawsze drugiego dna :D

Nie zawsze tylko pierwszy raz :D I nie doszukuję się niczego tylko wyrażam swoją opinię i daję przykład żeby unikać takich sytuacji w przyszłości ;p A ty następnym razem sprawdź dokładnie dwa razy czy dobrze zamknęłaś kufer bo jeszcze ktoś się zdziwi jak zobaczy pół garderoby na drodze :D ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tylko pierwszy raz :D I nie doszukuję się niczego tylko wyrażam swoją opinię i daję przykład żeby unikać takich sytuacji w przyszłości ;p A ty następnym razem sprawdź dokładnie dwa razy czy dobrze zamknęłaś kufer bo jeszcze ktoś się zdziwi jak zobaczy pół garderoby na drodze :D ;p

Dobrze tato :) sprawdze 3 razy :) (chociaż kufer otworzył się sam 1 raz) a tam tylko śpiwór był więc bez szału :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.