Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

A to pochwal się co to za orzech? :D

Nolan 103. Wygląda bardzo solidnie. A czy taki jest - mam nadzieję, że nie będę musiała się przekonywać na żadnym szlifie. Jak go przymierzałam to nie paruje, a wyściółka jest z tak miłego w dotyku materiału, że nic tylko go miziać od środka. :lol: Jeszcze ma ruchomą przyciemnianą szybkę przeciwsłoneczną. I ten kolorek - na zdjęciach wyglądał jak czarny mat, z bliska bardziej mi to przypomina czarny metalik. W porównaniu z tym, który miałam do tej pory (taki, żeby tylko był) to przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie posty powyżej ze zrozumieniem...

wszyscy czytamy ze zrozumieniem, ale nagle została nam zakomunikowana lokalizacja bo ktoś tam wybrał. W porządku. Nie dla każdego musi być to samo miejsce a i miejsca spotkań mogą być dwa. Jednym może odpowiadać Szafranowy Dwór innym jakiś parking, bez knajpy do pogadania, jak już ktoś pisał zapalenia fajki itd. Także jeśli możesz to nie obrażaj innych za próbe wyboru czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy czytamy ze zrozumieniem, ale nagle została nam zakomunikowana lokalizacja bo ktoś tam wybrał. W porządku. Nie dla każdego musi być to samo miejsce a i miejsca spotkań mogą być dwa. Jednym może odpowiadać Szafranowy Dwór innym jakiś parking, bez knajpy do pogadania, jak już ktoś pisał zapalenia fajki itd. Także jeśli możesz to nie obrażaj innych za próbe wyboru czegoś innego.

Do-kła-dnie. Rzecz dla mnie prosta i jasna, nie wszyscy muszą jechać pod jedno dyktando. Wg mnie to Szafranowy Dwór jest taką samą "lanserką" jak Pogoria III (piszę bo ktoś juz o tym wspomniał na początku tematu).

Heh.. nie wiem czemu, ale do mnie to nie przemawia, no ale to tylko moje zdanie i ja jednak pozostanę przy opcji: PARKI, PARKINGI I INNE NIEZNANE NIKOMU MIEJSCA ;D

bo chyba takie są najbardziej klimatyczne i ciche, dają odpocząć uszom od zgiełku i zabrać myśli po dniu pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie do Ogrodzieńca gdzieś w połowie jest po prawej stronie fajne miejsce na takie spotkania. Pokrótce opiszę: przede wszystkim miejsce parkingowe za knajpką pobudowaną z kamienia bardzo ładnie zrobioną. Wejście jest od stony jezdni, a z tyłu taras z kilkoma stolikami (żaden exclusiv tylko normalna cicha knajpka) i doodkoła las, cisza i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.